Prognozy AI na baseball na dziś

Baseball: nasza AI przeanalizowała 18 meczów na dziś – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

PnWtŚrCzPtSoNd
17:30CubaCuba · Serie NacionalDarmowy typ dnia
Santiago de Cuba
-:-5:4Prognoza AIKoniec
Granma
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Santiago de Cuba55%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącZablokowane typy AI na dziś: 7 · Karta, PayPal lub mobile money
CubaCubaSerie Nacional7
17:30
Artemisa
-:-Prognoza AIKoniec
Pinar del Rio
Typ58%AI
17:30
Villa Clara
-:-Prognoza AIKoniec
Matanzas
Typ62%AI
17:30
Sancti Spiritus
-:-Prognoza AIKoniec
Ciego de Avila
Typ56%AI
17:30
Guantanamo
-:-Prognoza AIKoniec
Holguin
Typ59%AI
17:30
Mayabeque
-:-Prognoza AIKoniec
Cienfuegos
Typ61%AI
17:30
Camaguey
-:-Prognoza AIKoniec
Las Tunas
Typ65%AI
17:30
Isla Juventud
-:-Prognoza AIKoniec
Industriales
Typ68%AI
Serie Nacional – Zobacz wszystkie prognozy →
MexicoMeksykLMP4
02:30Koniec
Mazatlan
3:43:5Prognoza AIKoniec
Tomateros
AI1 · 37%2 · 63%
Typ2Wygra Tomateros63%
02:30Koniec
Caneros Mochis
0:25:4Prognoza AIKoniec
Algodoneros
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Caneros Mochis55%
02:30Koniec
Mayos de Navojoa
5:114:6Prognoza AIKoniec
Yaquis de Obregon
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Yaquis de Obregon60%
03:30Koniec
Aguilas de Mexicali
0:34:5Prognoza AIKoniec
Hermosillo
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Hermosillo59%
LMP – Zobacz wszystkie prognozy →
VenezuelaWenezuelaLVBP3
22:00
Anzoategui
-:-Prognoza AIKoniec
Aragua
Typ58%AI
22:00
Lara
-:-Prognoza AIKoniec
Margarita
Typ61%AI
22:00
Zulia
-:-Prognoza AIKoniec
Caracas
Typ57%AI
LVBP – Zobacz wszystkie prognozy →
USAUSAMLB2
20:00Koniec
Los Angeles Dodgers
2:65:3Prognoza AIKoniec
Milwaukee Brewers
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Los Angeles Dodgers64%
16:35
0:0VSPrognoza AIKoniec
MLB – Zobacz wszystkie prognozy →
JapanJaponiaNPB2
09:00
Hanshin Tigers
-:-Prognoza AIKoniec
Yokohama BayStars
Typ56%AI
09:00
Fukuoka S. Hawks
-:-Prognoza AIKoniec
Nippon Ham Fighters
Typ61%AI
NPB – Zobacz wszystkie prognozy →