Prognozy AI na baseball na dziś

Baseball: nasza AI przeanalizowała 22 mecze na dziś – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

PnWtŚrCzPtSoNd
17:30CubaCuba · Serie NacionalDarmowy typ dnia
Matanzas
-:-6:3Prognoza AIKoniec
Villa Clara
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Matanzas70%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącKarta, PayPal lub mobile money
CubaCubaSerie Nacional7
17:30
Granma
-:-Prognoza AIKoniec
Santiago de Cuba
Typ62%AI
17:30
Las Tunas
-:-Prognoza AIKoniec
Camaguey
Typ74%AI
17:30
Holguin
-:-Prognoza AIKoniec
Guantanamo
Typ55%AI
17:30
Pinar del Rio
-:-Prognoza AIKoniec
Artemisa
Typ57%AI
17:30
Cienfuegos
-:-Prognoza AIKoniec
Mayabeque
Typ64%AI
17:30
Industriales
-:-Prognoza AIKoniec
Isla Juventud
Typ76%AI
17:30
Ciego de Avila
-:-Prognoza AIKoniec
Sancti Spiritus
Typ61%AI
Serie Nacional – Zobacz wszystkie prognozy →
MexicoMeksykLMP5
02:00Koniec
Mazatlan
1:94:5Prognoza AIKoniec
Jalisco
AI1 · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Jalisco55%
02:05Koniec
Tomateros
6:36:4Prognoza AIKoniec
Algodoneros
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Tomateros63%
02:10Koniec
Yaquis de Obregon
7:03:4Prognoza AIKoniec
Caneros Mochis
AI1 · 46%2 · 54%
Typ2Wygra Caneros Mochis54%
02:30Koniec
Aguilas de Mexicali
5:74:5Prognoza AIKoniec
Hermosillo
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Hermosillo59%
02:30Koniec
Mayos de Navojoa
5:45:4Prognoza AIKoniec
Jaguares de Nayarit
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Mayos de Navojoa56%
LMP – Zobacz wszystkie prognozy →
VenezuelaWenezuelaLVBP4
22:00
Aragua
-:-Prognoza AIKoniec
Caracas
Typ56%AI
22:00
Lara
-:-Prognoza AIKoniec
Zulia
Typ61%AI
22:00
Magallanes
-:-Prognoza AIKoniec
Anzoategui
Typ54%AI
22:00
Margarita
-:-Prognoza AIKoniec
La Guaira
Typ55%AI
LVBP – Zobacz wszystkie prognozy →
Dominican RepublicDominican RepublicLIDOM3
23:15
Aguilas Cibaenas
-:-Prognoza AIKoniec
Leones del Escogido
Typ57%AI
23:30
Tigres del Licey
-:-Prognoza AIKoniec
Estrellas Orientales
Typ58%AI
20:00
Toros del Este
-:-Prognoza AIKoniec
Leones del Escogido
Typ53%AI
LIDOM – Zobacz wszystkie prognozy →
JapanJaponiaNPB1
05:00Koniec
Yokohama BayStars
1:33:4Prognoza AIKoniec
Fukuoka S. Hawks
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Fukuoka S. Hawks58%
NPB – Zobacz wszystkie prognozy →
USAUSAMLB1
00:00
Milwaukee Brewers
-:-Prognoza AIKoniec
Tampa Bay Rays
Typ54%AI
MLB – Zobacz wszystkie prognozy →