PolandPrzeanalizowane mecze: 742023–2026

Daniel Stefanski – statystyki sędziego

Daniel Stefanski (Poland) pokazuje 5,53 kartki na mecz w 74 przeanalizowanych spotkaniach, czyli +22% względem średniej tych samych lig. Profil: bardzo surowy.

Bardzo surowy · +22%
Kartki na mecz5,53średnia ligi 4,43
Ponad 4,5 kartki55%Ponad 3,5 kartki: 73%
Mecze z rzutem karnym18%
Mecze z czerwoną kartką28%
Faule na mecz27,1
Kartki 1. / 2. połowa1,8 / 3,7

Daniel Stefanski: najbliższe mecze

Wisla Plock – Radomiak Radom

19.10 17:00 · Ekstraklasa · Oczek. kartki: 5,1 (średnia ligi 4,2)

Odblokuj prognozy kartek i sędziego w Premium

Radar sędziego

Surowość 98Gwizdane faule 93Karne 10Czerwone kartki 97Późne kartki 61Kartki gości 55

Percentyl wśród 3003 sędziów z co najmniej 15 meczami; 50 = typowy sędzia. Każda oś porównuje sędziego ze średnią lig, w których prowadzi mecze.

Kartki w meczu (ostatnie 20 spotkań)

0
1
32
13
44
15
26
37
68+

Daniel Stefanski: kartki w poszczególnych rozgrywkach

RozgrywkiMeczeKartki/mŚrednia ligivs ligaKarnyCzerwona
Ekstraklasa Poland485,444,36+21%13%27%
I Liga Poland134,774,53+3%31%23%
UEFA Europa Conference League World45,504,73+5%25%25%
UEFA Europa League World26,504,51+8%50%50%
Cup Poland28,504,33+16%0%0%
Euro Championship - Qualification World26,504,40+8%50%50%
UEFA Champions League World110,004,31+12%0%100%
UEFA Nations League World16,004,77+3%0%100%
II Liga - East Poland15,005,02+0%0%0%

Daniel Stefanski: ostatnie mecze

DataMeczWynikKartki (gosp.–gość)FauleKarne
20.09.2026Piast Gliwice – Pogon SzczecinEkstraklasa1:2 2 310
15.09.2026Raków Częstochowa – Zaglebie LubinEkstraklasa2:3 9 271
04.09.2026Piast Gliwice – GKS KatowiceEkstraklasa3:0 8 170
29.08.2026Polonia Warszawa – Lechia GdanskI Liga2:4 2 —0
23.05.2026Raków Częstochowa – Arka GdyniaEkstraklasa3:0 3 240
17.05.2026Piast Gliwice – Raków CzęstochowaEkstraklasa1:3 7 230
11.05.2026Cracovia Krakow – Radomiak RadomEkstraklasa0:0 10 190
26.04.2026Wisla Plock – Radomiak RadomEkstraklasa0:1 5 250
11.04.2026Widzew Łódź – NiecieczaEkstraklasa1:0 7 330
04.04.2026GKS Katowice – Wisla PlockEkstraklasa1:0 4 180
15.03.2026Zaglebie Lubin – Lech PoznanEkstraklasa0:1 4 260
20.02.2026Widzew Łódź – Cracovia KrakowEkstraklasa0:0 9 340
13.02.2026Radomiak Radom – Korona KielceEkstraklasa0:2 6 290
08.02.2026Ruch Chorzów – Slask WroclawI Liga2:2 7 —1
27.04.2025Odra Opole – Górnik ŁęcznaI Liga0:0 8 —0

Jak liczymy

Kartki = żółte i czerwone kartki dla zawodników w 90 minutach (druga żółta liczy się jako żółta plus czerwona, jak u większości bukmacherów). Pomijamy kartki dla trenerów i rezerwowych na ławce oraz kartki w dogrywce. Karne = rzuty karne podyktowane w meczu (bez serii rzutów karnych). „vs liga” porównuje sędziego ze średnią dokładnie tych sezonów lig, w których sędziował – sędzia z ligi, w której kartek jest dużo, nie wychodzi surowy tylko przez ligę.

Dane: oficjalne zdarzenia i statystyki meczów (API-Sports), aktualizowane codziennie.

Najczęstsze pytania

Ile kartek na mecz pokazuje Daniel Stefanski?

Średnio 5,53 kartki na mecz w 74 przeanalizowanych spotkaniach (średnia w tych samych rozgrywkach: 4,43).

Czy Daniel Stefanski to surowy sędzia?

W porównaniu z ligami, w których sędziuje, Daniel Stefanski pokazuje +22% kartek – profil: bardzo surowy. Czerwona kartka padła w 28% jego meczów.

Jak często w meczach, które sędziuje Daniel Stefanski, pada ponad 4,5 kartki?

Ponad 4,5 kartki w 55% meczów, ponad 3,5 w 73%. Obie drużyny dostały kartkę w 85%.

Czy Daniel Stefanski często dyktuje karne?

Rzut karny został podyktowany w 18% meczów, które prowadził Daniel Stefanski.

Jaki mecz sędziuje Daniel Stefanski jako następny?

Wisla Plock – Radomiak Radom (Ekstraklasa), 19.10.2026. Prawdopodobieństwa kartek dla tego meczu są wyżej na stronie.