Prognozy siatkarskie AI na dziś

Siatkówka: nasza AI przeanalizowała 130 meczów na dziś – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

PnWtŚrCzPtSoNd
15:00RussiaRosja · SuperleagueDarmowy typ dnia
Yaroslavl
-:-3:1Sety AIKoniec
Ufa
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Yaroslavl62%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącZablokowane typy AI na dziś: 5 · Karta, PayPal lub mobile money
RussiaRosjaSuperleague8
15:00
Zenit St. Petersburg
-:-Sety AIKoniec
Novosibirsk
Typ69%AI
15:00
Dinamo-Lo
-:-Sety AIKoniec
Zenit Kazan
Typ82%AI
15:00
Surgut region
-:-Sety AIKoniec
Novyi Urengoy
Typ68%AI
15:00
Kemerovo
-:-Sety AIKoniec
Krasnoyarsk
Typ76%AI
15:00
Gorky N. Novgorod
-:-Sety AIKoniec
Orenburg
Typ71%AI
10:00
Epitsentr Horodok
-:-Sety AIKoniec
Burevisnyk
Typ76%AI
12:00
Reshetylivka
-:-Sety AIKoniec
Lokomotiv 1945
Typ68%AI
10:00Koniec
Stolychna
3:1VSSety AIKoniec
Podillya Khmelnitsky
Superleague – Zobacz wszystkie prognozy →
ItalyWłochySerie A28
17:00
Macerata
-:-Sety AIKoniec
Sviluppo Sud Catania
Typ87%AI
17:00
Porto Viro
-:-Sety AIKoniec
Ravenna
Typ66%AI
17:00
Lagonegro
-:-Sety AIKoniec
Reggio Emilia
Typ57%AI
17:00
Grottazzolina
-:-Sety AIKoniec
Virtus Volley Fano
Typ68%AI
17:00
Gioia del Colle
-:-Sety AIKoniec
Pineto
Typ64%AI
17:00
Belluno
-:-Sety AIKoniec
Aversa
Typ70%AI
17:00
Reggio Calabria
-:-Sety AIKoniec
Brescia
Typ76%AI
15:00
Belluno
-:-Sety AIKoniec
Union Napoli
Typ69%AI
Serie A2 – Zobacz wszystkie prognozy →
JapanJaponiaSV.League7
05:00Koniec
JTEKT
3:13:1Sety AIKoniec
Toray Arrows
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra JTEKT69%
05:00Koniec
Nagoya
3:03:1Sety AIKoniec
Tokyo Great Bears
AI1 · 75%2 · 25%
Typ1Wygra Nagoya75%
05:00Koniec
Osaka Sakai
3:03:0Sety AIKoniec
Fragolad Kagoshima
AI1 · 85%2 · 15%
Typ1Wygra Osaka Sakai85%
05:00Koniec
Shinshu Matsumoto Tridents
3:20:3Sety AIKoniec
JT Thunders
AI1 · 11%2 · 89%
Typ2Wygra JT Thunders89%
05:00Koniec
Suntory Sunbirds
3:13:0Sety AIKoniec
Voreas Hokkaido
AI1 · 92%2 · 8%
Typ1Wygra Suntory Sunbirds92%
05:00Koniec
Hokkaido Yellow Stars
0:31:3Sety AIKoniec
Osaka Bluteon
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Osaka Bluteon73%
04:05
Nippon Steel Sakai Blazers
-:-Sety AIKoniec
Fragolad Kagoshima
Typ78%AI
SV.League – Zobacz wszystkie prognozy →
TurkeyTurcjaSultanlar Ligi Women7
10:00
Besiktas W
-:-Sety AIKoniec
Goztepe W
Typ84%AI
11:00
Vakifbank W
-:-Sety AIKoniec
Galatasaray W
Typ88%AI
11:00
Kuzey Boru Genclik W
-:-Sety AIKoniec
Nilufer Bld. W
Typ68%AI
13:00
Aras Kargo W
-:-Sety AIKoniec
THY W
Typ84%AI
13:00
Ilbank W
-:-Sety AIKoniec
Afyon Bld. Yuntas W
Typ63%AI
13:00
Manisa BB W
-:-Sety AIKoniec
Zeren Spor W
Typ86%AI
16:00
Fenerbahce W
-:-Sety AIKoniec
Eczacibasi W
Typ55%AI
Sultanlar Ligi Women – Zobacz wszystkie prognozy →
TurkeyTurcja1. Ligi6
10:00Koniec
Ziraat Bankasi 2
1:33:0Sety AIKoniec
Niksar
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Ziraat Bankasi 276%
10:00Koniec
Siran Akademi
3:01:3Sety AIKoniec
Galatasaray 2
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Galatasaray 270%
10:00
Sultanbeyli 2
-:-Sety AIKoniec
Kagitspor
Typ61%AI
11:00Koniec
Sanliurfa B.Sehir Bld.
0:33:1Sety AIKoniec
Melikgazi Bld
AI1 · 71%2 · 29%
Typ1Wygra Sanliurfa B.Sehir Bld.71%
11:00Koniec
Belediye Plevne
3:13:0Sety AIKoniec
TVF Spor Lisesi
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Belediye Plevne82%
11:00Koniec
Kilis Genclik
3:01:3Sety AIKoniec
Duzce
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Duzce68%
1. Ligi – Zobacz wszystkie prognozy →
PortugalPortugalia1. Divisao Women6
16:00
Mamede W
-:-Sety AIKoniec
Castelo Maia W
Typ65%AI
16:00
Vilacondense W
-:-Sety AIKoniec
Leixoes W
Typ75%AI
16:00
Sporting W
-:-Sety AIKoniec
PV Colegio Efanor W
Typ68%AI
16:00
Fiaes W
-:-Sety AIKoniec
FC Porto W
Typ86%AI
16:00
Clube Kairos W
-:-Sety AIKoniec
Vitoria Guimaraes W
Typ73%AI
16:00
Benfica W
-:-Sety AIKoniec
Braga W
Typ89%AI
1. Divisao Women – Zobacz wszystkie prognozy →
ItalyWłochySuperLega6
17:00
Lube Civitanova
-:-Sety AIKoniec
Padova
Typ82%AI
17:00
Milano
-:-Sety AIKoniec
Cuneo Volley
Typ67%AI
17:00
Monza
-:-Sety AIKoniec
Verona
Typ58%AI
17:00
Perugia
-:-Sety AIKoniec
Pordenone
Typ91%AI
17:00
Piacenza
-:-Sety AIKoniec
Modena
Typ56%AI
17:00
Trentino
-:-Sety AIKoniec
Cisterna
Typ79%AI
SuperLega – Zobacz wszystkie prognozy →
ItalyWłochySerie A2 Women5
15:00
Costa Volpino W
-:-Sety AIKoniec
Leonessa Altamura W
Typ67%AI
15:00
Marsala W
-:-Sety AIKoniec
Padova W
Typ70%AI
16:00
Roma W
-:-Sety AIKoniec
Altino W
Typ78%AI
16:00
Offanengo W
-:-Sety AIKoniec
VBC Cremonese W
Typ67%AI
16:00
Imola W
-:-Sety AIKoniec
Monviso W
Typ64%AI
Serie A2 Women – Zobacz wszystkie prognozy →