Prognozy tenisowe AI na dziś

Tenis: nasza AI przeanalizowała 155 meczów na dziś – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (830 z 1439)

PnWtŚrCzPtSoNd
09:00Challenger Men Singles · OlbiaDarmowy typ dnia
-:-2:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Jacob Fearnley72%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącKarta, PayPal lub mobile money
WTA DoublesWuhan27
02:00Koniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Kalinina A. / Yastremska D.58%
02:00Koniec
McNally C. / Tjen J.
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra McNally C. / Tjen J.57%
02:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Fernandez L. / Gibson T.
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Errani S. / Paolini J.76%
02:00Koniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Perez E. / Schuurs D.63%
02:00Koniec
Stollar F. / Wu F.
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Routliffe E. / Sutjiadi A.69%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Dayana Yastremska59%
02:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Mayar Sherif61%
02:00Koniec
2:10:2Sety AIKoniec
AI1 · 16%2 · 84%
Typ2Wygra Sorana Cirstea84%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Yulia Putintseva58%
02:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 21%2 · 79%
Typ2Wygra Elise Mertens79%
02:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 33%2 · 67%
Typ2Wygra Diana Shnaider67%
02:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Jelena Ostapenko62%
02:00Koniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Liudmila Samsonova68%
02:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Kimberly Birrell58%
02:00Koniec
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Nikola Bartunkova72%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
Chan H-C. / Kato M.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Mihalikova T. / Nicholls O.58%
02:00Koniec
Kenin S. / Khromacheva I.
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Muhammad A. / Pegula J.64%
02:00Koniec
Joint M. / Krawczyk D.
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Joint M. / Krawczyk D.67%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Lumsden M. / Panova A.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Guo H. / Mladenovic K.61%
11:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Ashlyn Krueger57%
12:30Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Mia Pohankova69%
06:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Maria Sakkari58%
07:30Koniec
1:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Ann Li58%
12:30Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Xiyu Wang58%
02:00
-:-VSSety AIKoniec
02:00
-:-VSSety AIKoniec
02:00
-:-VSSety AIKoniec
Wuhan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesOlbia15
09:00Koniec
Hynek Barton
0:12:1Sety AIKoniec
Maxim Mrva
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Hynek Barton61%
09:00Koniec
Jans J. / Vliegen J.
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Jans J. / Vliegen J.61%
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Donski A. / Pieczonka F.
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Lammons N. / Withrow J.73%
09:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Luca Nardi63%
09:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Michael Mmoh61%
09:00Koniec
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 24%2 · 76%
Typ2Wygra Damir Džumhur76%
09:00
Typ57%AI
09:00Koniec
Samuele Pieri
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Daniel Rincon61%
09:00Koniec
Jan Kumstat
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Edas Butvilas60%
09:30Koniec
Laurent Lokoli
1:22:1Sety AIKoniec
Georgii Kravchenko
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Laurent Lokoli56%
10:30Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
Viktor Durasovic
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Stefano Travaglia68%
11:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
George Loffhagen
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Jacob Fearnley61%
12:30Koniec
Dimitar Kuzmanov
2:02:0Sety AIKoniec
Simone Massellani
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Dimitar Kuzmanov68%
08:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Tom Gentzsch57%
08:00Koniec
Mathys Erhard
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Valentin Royer61%
Olbia – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women SinglesLisbon15
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 77%2 · 23%
Typ1Wygra Irene Burillo77%
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Milana Ivantsiv
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Jessica Bouzas Maneiro78%
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Beatriz Castro
AI1 · 77%2 · 23%
Typ1Wygra Dalma Galfi77%
09:00Koniec
Aurora Zantedeschi
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Fiona Ferro69%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Lisa Zaar67%
09:00Koniec
Lovric P. / Primorac I.
0:22:1Sety AIKoniec
Ebeling Koning L. / Tsygourova K.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Lovric P. / Primorac I.54%
09:00Koniec
McGiffin T. / Nagy A.
1:22:1Sety AIKoniec
Cakarevic S. / Lukas T.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra McGiffin T. / Nagy A.55%
09:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
Pedone G.
AI1 · 35%2 · 65%
Typ2Wygra Pedone G.65%
09:00Koniec
Madalena Matias
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Polona Hercog73%
09:00Koniec
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Francisca Jorge64%
09:00Koniec
Martina Colmegna
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Francesca Jones61%
10:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
Mathilde Lollia
AI1 · 79%2 · 21%
Typ1Wygra Darja Semenistaja79%
10:00Koniec
Adrienn Nagy
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 24%2 · 76%
Typ2Wygra Selena Janicijevic76%
11:30Koniec
Analu Freitas
0:20:2Sety AIKoniec
Raluca Georgiana Serban
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Raluca Georgiana Serban73%
13:00Koniec
Gina Feistel
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Guiomar Maristany64%
Lisbon – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesJinan14
02:00Koniec
Alibek Kachmazov
1:22:0Sety AIKoniec
Hara Friend J. D.
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Alibek Kachmazov76%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Tomaš Machač61%
02:00Koniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Miomir Kecmanović64%
02:00Koniec
1:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Dane Sweeny67%
02:00Koniec
AI1 · 75%2 · 25%
Typ1Wygra Facundo Diaz Acosta75%
02:00Koniec
0:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Pavel Kotov58%
02:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 37%2 · 63%
Typ2Wygra Mattia Bellucci63%
03:00Koniec
Marat Sharipov
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Marat Sharipov68%
03:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Liam Draxl62%
03:00Koniec
Kaito Uesugi
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Yosuke Watanuki78%
04:30Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 65%2 · 35%
Typ1Wygra Fajing Sun65%
04:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Martin Landaluce72%
04:30Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Stefanos Sakellaridis58%
06:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Adam Walton63%
Jinan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesSanta Cruz 214
22:30Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
Nick Hardt
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Francisco Comesaña64%
14:00
Valerio Aboian
-:-Sety AIKoniec
Typ55%AI
15:00
Hidalgo D. / Kestelboim M.
-:-Sety AIKoniec
Ciancaglini N. / Cuellar Lorberg A. E.
Typ63%AI
22:30Koniec
Joaquin Aguilar Cardozo
0:10:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Felipe Meligeni Alves72%
14:00
-:-Sety AIKoniec
Murkel Alejandro Dellien Velasco
Typ68%AI
14:00
-:-Sety AIKoniec
Facundo Mena
Typ60%AI
22:10Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
Juan Estevez
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Rodrigo Pacheco Mendez69%
22:15Koniec
Juan Bautista Torres
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Juan Bautista Torres68%
22:00Koniec
Bernardo Munk Mesa
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 26%2 · 74%
Typ2Wygra Hugo Dellien74%
18:00
-:-Sety AIKoniec
Maximo Zeitune
Typ72%AI
18:00
-:-Sety AIKoniec
Lucio Ratti
Typ64%AI
19:30
-:-Sety AIKoniec
Huertas Del Pino Cordova A.
Typ67%AI
19:30
Hernan Casanova
-:-Sety AIKoniec
Juan Manuel La Serna
Typ60%AI
21:00
Thiago Cigarran
-:-Sety AIKoniec
Nicolas Kicker
Typ68%AI
Santa Cruz 2 – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesCatania14
08:00Koniec
Max Wiskandt
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Max Wiskandt56%
08:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Marvin Moeller
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Carlos Sanchez Jover64%
08:00Koniec
Oriol Roca Batalla
0:22:0Sety AIKoniec
Luca Potenza
AI1 · 65%2 · 35%
Typ1Wygra Oriol Roca Batalla65%
08:00Koniec
Massimo Giunta
2:10:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Henry Searle69%
08:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Radu Mihai Papoe
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Michele Ribecai58%
08:00Koniec
Enrico Dalla Valle
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Enrico Dalla Valle69%
09:00Koniec
Nedunchezhiyan J. / Suarez B.
2:02:1Sety AIKoniec
Maric M. / Radovanovic T.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Nedunchezhiyan J. / Suarez B.57%
09:00Koniec
Shandarov R. / Shandarov V.
0:22:1Sety AIKoniec
Bianchi J. J. / Pearson K.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Shandarov R. / Shandarov V.55%
08:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Pavel Lagutin
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Michael Geerts73%
09:30Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
Kai Wehnelt
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Gianluca Cadenasso57%
12:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Pedro Vives Marcos
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Marco Cecchinato64%
15:00Koniec
Carlo Alberto Caniato
2:02:1Sety AIKoniec
Daniel Siniakov
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Carlo Alberto Caniato53%
09:30Koniec
Federico Iannaccone
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Filip Cristian Jianu59%
12:30Koniec
Gulin S.
2:00:2Sety AIKoniec
Franco Agamenone
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Franco Agamenone68%
Catania – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesRoanne13
08:00Koniec
Matteo Martineau
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Matteo Martineau58%
08:00
Typ57%AI
08:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 74%2 · 26%
Typ1Wygra Gauthier Onclin74%
09:00
-:-Sety AIKoniec
Ghazouani Durand Y. / Nagel A.
Typ61%AI
09:00
Arneodo R. / Jebens H.
-:-Sety AIKoniec
Broady L. / Harris B.
Typ58%AI
09:00Koniec
Mansouri S. / Neuchrist M.
0:22:0Sety AIKoniec
Behar A. / Paris J.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Mansouri S. / Neuchrist M.64%
10:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Tom Paris
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Ugo Blanchet72%
11:30Koniec
Jakub Paul
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Nicolai Budkov Kjaer60%
12:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Henry Bernet66%
14:30Koniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Pierre-Hugues Herbert57%
18:00
-:-Sety AIKoniec
Etienne Donnet
Typ76%AI
13:00
-:-Sety AIKoniec
De Jonge D. / Opitz J.
Typ62%AI
13:10Koniec
Arneodo R. / Jebens H.
2:02:1Sety AIKoniec
Bernet H. / Stricker D.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Arneodo R. / Jebens H.58%
Roanne – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women SinglesMallorca12
09:00
Typ67%AI
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Noha Akugue N.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Rebeka Masarova63%
09:00Koniec
AI1 · 74%2 · 26%
Typ1Wygra Tamara Zidanšek74%
09:00Koniec
Tea Kovacevic
0:22:1Sety AIKoniec
Ariana Geerlings Martinez
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Tea Kovacevic57%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Laura Pigossi66%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Ane Mintegi Del Olmo
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Anastasiia Sobolieva64%
09:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
Joelle Lilly Sophie Steur
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Joelle Lilly Sophie Steur59%
09:00Koniec
Lucia Cortez Llorca
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Ekaterine Gorgodze69%
09:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Ida Wobker
AI1 · 84%2 · 16%
Typ1Wygra Marina Bassols Ribera84%
11:00Koniec
Aneta Kucmova
0:22:0Sety AIKoniec
Lidia Encheva
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Aneta Kucmova68%
08:00Koniec
Lucie Nguyen Tan
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Lucie Nguyen Tan66%
08:00Koniec
Daria Yesypchuk
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Carole Monnet72%
Mallorca – Zobacz wszystkie prognozy →