Prognozy tenisowe AI na dziś

Tenis: nasza AI przeanalizowała 127 meczów na dziś – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (888 z 1542)

PnWtŚrCzPtSoNd
02:00WTA Doubles · WuhanDarmowy typ dnia
-:-1:2Sety AIKoniec
Aoyama S. / Liang E. S.
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Aoyama S. / Liang E. S.57%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącKarta, PayPal lub mobile money
WTA SinglesWuhan21
02:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 12%2 · 88%
Typ2Wygra Iga Swiatek88%
02:00Koniec
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 33%2 · 67%
Typ2Wygra Belinda Bencic67%
02:00
Bartunkova N. / Chwalinska M.
-:-Sety AIKoniec
Typ76%AI
02:00Koniec
Jiang X. / Wang Xiy.
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 26%2 · 74%
Typ2Wygra Bucsa C. / Melichar-Martinez N.74%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Elina Svitolina59%
02:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Marie Bouzkova73%
02:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 80%2 · 20%
Typ1Wygra Katie Volynets80%
02:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Karolina Muchova78%
02:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Yulia Putintseva58%
02:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Dayana Yastremska72%
02:00Koniec
Han Shi
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Leylah Annie Fernandez78%
03:00Koniec
Kozyreva M. / Stearns P.
2:12:1Sety AIKoniec
Aoyama S. / Liang E. S.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Kozyreva M. / Stearns P.54%
04:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Jasmine Paolini82%
06:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Jessica Pegula58%
06:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Janice Tjen56%
07:30Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Ashlyn Krueger64%
09:00
-:-2:1Sety AIKoniec
Danilina A. / Zhang S.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Kalinina A. / Yastremska D.53%
11:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 88%2 · 12%
Typ1Wygra Aryna Sabalenka88%
07:00Koniec
Bartunkova N. / Chwalinska M.
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Bartunkova N. / Chwalinska M.58%
12:15Koniec
Hsieh S-W. / Ostapenko J.
2:12:1Sety AIKoniec
Kenin S. / Khromacheva I.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Hsieh S-W. / Ostapenko J.61%
09:25Koniec
AI1 · 84%2 · 16%
Typ1Wygra Errani S. / Paolini J.84%
Wuhan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesJinan17
02:00Koniec
Delaney Ja. / Delaney Je.
2:12:1Sety AIKoniec
Jin Y. / Sun Qian
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Delaney Ja. / Delaney Je.57%
02:00Koniec
Kubler J. / Schoolkate T.
1:22:0Sety AIKoniec
Loof T. / Uesugi K.
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Kubler J. / Schoolkate T.69%
02:00
Bar Biryukov P. / Sharipov M.
-:-Sety AIKoniec
Rojer J. / Winegar T.
Typ78%AI
02:00Koniec
Bayldon B. / Fancutt T. J.
2:11:2Sety AIKoniec
Mochizuki S. / Uchida K.
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Mochizuki S. / Uchida K.56%
02:00Koniec
Isaro P. / Wang A.
0:22:1Sety AIKoniec
Hara Friend J. D. / Ho R.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Isaro P. / Wang A.54%
02:00Koniec
Banthia S. / Rai A.
2:02:1Sety AIKoniec
Hsu J. / Ilagan A.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Banthia S. / Rai A.58%
02:00Koniec
King E. / Seggerman R.
2:02:1Sety AIKoniec
Cui J. / Sun F.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra King E. / Seggerman R.56%
02:00
Puttergill C. / Sweeny D.
-:-Sety AIKoniec
Santillan A. / Tomic B.
Typ55%AI
02:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Martin Landaluce72%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Keegan Smith54%
03:00Koniec
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra James Duckworth61%
03:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Aleksandar Vukić70%
03:00Koniec
Ilya Ivashka
1:02:1Sety AIKoniec
Marat Sharipov
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Ilya Ivashka57%
04:30Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 34%2 · 66%
Typ2Wygra Tristan Schoolkate66%
04:30Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Yosuke Watanuki73%
06:05Koniec
Puttergill C. / Sweeny D.
2:0VSSety AIKoniec
Betov S. / Hsieh C.
08:55Koniec
Pavlovic L. / Valsecchi P.
0:2VSSety AIKoniec
Rojer J. / Winegar T.
Jinan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesSanta Cruz 217
22:30Koniec
Gonzalo Villanueva
1:22:0Sety AIKoniec
Carlos Maria Zarate
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Gonzalo Villanueva70%
22:30Koniec
Eduardo Ribeiro
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Juan Carlos Prado Angelo72%
22:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Mateus 2001 Alves
AI1 · 74%2 · 26%
Typ1Wygra Thiago Seyboth Wild74%
14:00
Typ64%AI
15:00
Alves M. / Zormann Da Silva M.
1:0Sety AIKoniec
Estevez J. / Ratti L.
Typ55%AI
15:00
Heredia S. / Munk Mesa B.
-:-Sety AIKoniec
Ribero F. / Villanueva G.
Typ56%AI
15:00
Oliveira B. / Rodrigues N.
-:-Sety AIKoniec
Miguel L. A. / Ribeiro E.
Typ64%AI
15:00Koniec
Britto L. / Saraiva Dos Santos P. A.
0:22:1Sety AIKoniec
Casanova H. / Rodriguez Taverna S.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Britto L. / Saraiva Dos Santos P. A.54%
22:15Koniec
Hidalgo D. / Kestelboim M.
2:02:0Sety AIKoniec
Ciancaglini N. / Cuellar Lorberg A. E.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Hidalgo D. / Kestelboim M.63%
22:20Koniec
Thiago Cigarran
0:20:2Sety AIKoniec
Nicolas Kicker
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Nicolas Kicker68%
18:00Koniec
Maximo Zeitune
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Maximo Zeitune61%
18:00Koniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Genaro Alberto Olivieri59%
14:00
Nicolas Kicker
-:-Sety AIKoniec
Facundo Mena
Typ66%AI
14:00
-:-Sety AIKoniec
Carlos Maria Zarate
Typ78%AI
14:00
-:-Sety AIKoniec
Juan Manuel La Serna
Typ60%AI
14:00
Typ62%AI
19:30
Cigarran T. / Kicker N.
0:0Sety AIKoniec
Ribero F. / Villanueva G.
Typ62%AI
Santa Cruz 2 – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesRoanne13
08:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Otto Virtanen62%
08:00Koniec
Matisse Bobichon
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Billy Harris78%
08:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Clement Chidekh56%
08:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Philip Henning
AI1 · 83%2 · 17%
Typ1Wygra Dominic Stricker83%
09:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Cornea V. V. / Doumbia S.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Stevenson D. / Willis M.56%
09:00Koniec
Genov A. / Whitehouse M.
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Genov A. / Whitehouse M.63%
09:00Koniec
Balshaw F. / Martineau M.
2:02:1Sety AIKoniec
Kadhe A. / Maginley J.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Balshaw F. / Martineau M.56%
09:00Koniec
Bass F. / Duncan S.
0:22:0Sety AIKoniec
Pel D. / Smith J. P.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Bass F. / Duncan S.61%
09:00Koniec
Kittay B. / Yuzuki T.
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Kittay B. / Yuzuki T.61%
08:00Koniec
Mika Brunold
2:10:2Sety AIKoniec
AI1 · 21%2 · 79%
Typ2Wygra Benjamin Bonzi79%
08:30Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
De Jonge D. / Opitz J.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Andreozzi G. / Guinard M.54%
13:00Koniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Sascha Gueymard Wayenburg59%
18:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Hugo Gaston64%
Roanne – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesMaia13
09:00Koniec
Drzewiecki K. / Matuszewski P.
2:12:1Sety AIKoniec
Rocha F. / Rocha H.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Drzewiecki K. / Matuszewski P.55%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Heinonen A. / Vrbensky M.
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Reyes-Varela M. A. / Stalder R.72%
09:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Pereira T. / Winter Lopez B.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Kalender A. / Serdarusic N.55%
09:00Koniec
Cervantes I. / Molchanov D.
0:22:0Sety AIKoniec
Karol M. / Paulson A.
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Cervantes I. / Molchanov D.66%
09:00Koniec
Nagal S. / Piros Z.
0:22:1Sety AIKoniec
Alcala Gurri M. / Sanchez Izquierdo N.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Nagal S. / Piros Z.57%
09:00Koniec
Jecan M. A. / Kielan S.
2:02:1Sety AIKoniec
Barrientos N. / Kiger M.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Jecan M. A. / Kielan S.54%
10:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Pedro Martinez73%
10:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Elmer Moller56%
10:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Francesco Passaro64%
15:30Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Andrej Nedic
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Alejo Sanchez Quilez58%
11:30Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Luka Mikrut57%
11:30Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Pol Martin Tiffon58%
11:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Michael Vrbensky
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Lorenzo Giustino68%
Maia – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesOlbia9
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Kaliyanda Poonacha N. / Vega Hernandez D.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Gonzalez M. / Molteni A.63%
09:00Koniec
Maestrelli F. / Travaglia S.
0:22:1Sety AIKoniec
Cukierman D. / Romboli F.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Maestrelli F. / Travaglia S.54%
09:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
Masur D. / Ruehl T.
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Cash R. / Erler A.68%
09:00Koniec
Kumstat J. / Mrva M.
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Gille S. / Verbeek S.72%
09:00Koniec
Poljak D. / Visker N.
2:02:1Sety AIKoniec
Hermans M. / Prashanth V.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Poljak D. / Visker N.56%
09:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Maks Kasnikowski68%
13:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Michael Mmoh72%
15:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Luca Nardi78%
09:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Stefano Travaglia61%
Olbia – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesCatania9
09:00Koniec
Recek D. / Siniakov D.
1:22:1Sety AIKoniec
Kopp S. / Milev Y.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Recek D. / Siniakov D.58%
09:00Koniec
Barry C. / Vives Marcos P.
2:02:0Sety AIKoniec
Johansson O. / Neos E.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Barry C. / Vives Marcos P.61%
09:00
Roca Batalla O. / Sanchez Jover C.
-:-2:0Sety AIKoniec
Almazan Valiente I. / Lagutin P.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Roca Batalla O. / Sanchez Jover C.62%
09:00Koniec
Angelini L. / Cocola S.
0:22:0Sety AIKoniec
Ovcharenko O. / Wehnelt K.
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Angelini L. / Cocola S.59%
09:00Koniec
Ribecai M. / Volpi G.
0:22:1Sety AIKoniec
Sakellaridis D. / Sperle J.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Ribecai M. / Volpi G.53%
08:00Koniec
Izan Almazan Valiente
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Felix Gill73%
08:30Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Filip Cristian Jianu55%
14:30Koniec
Radu Mihai Papoe
2:02:0Sety AIKoniec
Luca Potenza
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Radu Mihai Papoe61%
12:00Koniec
Buvaysar Gadamauri
2:10:2Sety AIKoniec
Enrico Dalla Valle
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Enrico Dalla Valle72%
Catania – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women DoublesLisbon8
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Nepliy E. / Shinde V.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Jakupovic D. / Radisic N.58%
09:00Koniec
Feistel G. / Serban R.
2:02:0Sety AIKoniec
Tomai C. / Vig S.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Feistel G. / Serban R.60%
09:00Koniec
Van Emst S. / Zaar L.
2:02:1Sety AIKoniec
Cervino Ruiz C. / Voloshchuk A.
AI1 · 52%2 · 48%
Typ1Wygra Van Emst S. / Zaar L.52%
10:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Polona Hercog58%
10:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Selena Janicijevic69%
11:30Koniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Jessica Bouzas Maneiro64%
13:00Koniec
Ebeling Koning L. / Tsygourova K.
0:22:1Sety AIKoniec
Jorge F. / Jorge M.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Ebeling Koning L. / Tsygourova K.56%
14:30Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 34%2 · 66%
Typ2Wygra Guiomar Maristany66%
Lisbon – Zobacz wszystkie prognozy →