Prognozy tenisowe AI na dziś

Tenis: nasza AI przeanalizowała 91 meczów na dziś – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania. Darmowy typ dnia jest odblokowany dla wszystkich.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (881 z 1530)

PnWtŚrCzPtSoNd
18:00Challenger Men Doubles · Santa Cruz 2Darmowy typ dnia
Alves M. / Zormann Da Silva M.
-:-2:1Sety AIKoniec
Casanova H. / Rodriguez Taverna S.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Alves M. / Zormann Da Silva M.57%Pełna analiza AI →
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącZablokowane typy AI na dziś: 2 · Karta, PayPal lub mobile money
WTA DoublesWuhan15
02:00Koniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Dabrowski G. / Stefani L.67%
02:00
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Bouzkova M. / Sorribes Tormo S.72%
02:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Jasmine Paolini82%
02:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Iva Jović59%
02:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Karolina Muchova61%
02:00Koniec
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Bucsa C. / Melichar-Martinez N.73%
02:00Koniec
Kozyreva M. / Stearns P.
0:20:2Sety AIKoniec
Hunter S. / Siniakova K.
AI1 · 21%2 · 79%
Typ2Wygra Hunter S. / Siniakova K.79%
02:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 19%2 · 81%
Typ2Wygra Maria Sakkari81%
02:00Koniec
Hsieh S-W. / Ostapenko J.
2:12:1Sety AIKoniec
Kenin S. / Khromacheva I.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Hsieh S-W. / Ostapenko J.61%
02:00Koniec
AI1 · 79%2 · 21%
Typ1Wygra Errani S. / Paolini J.79%
04:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 84%2 · 16%
Typ1Wygra Elina Svitolina84%
12:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Ann Li63%
11:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 14%2 · 86%
Typ2Wygra Iga Swiatek86%
07:00Koniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Jelena Ostapenko58%
07:30Koniec
Stollar F. / Wu F.
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Stollar F. / Wu F.54%
Wuhan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesSanta Cruz 29
22:00Koniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Francisco Comesaña64%
23:30
Dellien Velasco M. A. / Zeballos F.
-:-2:1Sety AIKoniec
Roncadelli F. / Zarate C. M.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Dellien Velasco M. A. / Zeballos F.57%
22:30Koniec
Huertas Del Pino Cordova A. / Merino A.
0:02:1Sety AIKoniec
Boscardin Dias P. / Pacheco Mendez R.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Huertas Del Pino Cordova A. / Merino A.58%
22:15Koniec
La Serna J. M. / Zeitune M.
1:22:0Sety AIKoniec
Arias B. / Carou I.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra La Serna J. M. / Zeitune M.64%
19:30
-:-Sety AIKoniec
Carlos Maria Zarate
Typ78%AI
18:00
-:-Sety AIKoniec
Juan Manuel La Serna
Typ58%AI
21:00
Ribero F. / Villanueva G.
-:-Sety AIKoniec
Arias B. / Carou I.
Typ55%AI
20:30
Typ62%AI
23:50Koniec
Huertas Del Pino Cordova A. / Merino A.
0:2VSSety AIKoniec
Aguilar Cardozo J. / De La Fuente S.
Santa Cruz 2 – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesJinan10
04:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Shintaro Mochizuki57%
04:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Hara Friend J. D.
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Aleksandr Shevchenko78%
05:30Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Mattia Bellucci69%
05:30Koniec
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Marin Čilić58%
07:00Koniec
Ilya Ivashka
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Ilya Ivashka61%
07:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 80%2 · 20%
Typ1Wygra Tomaš Machač80%
08:30Koniec
Banthia S. / Rai A.
0:22:0Sety AIKoniec
Hara Friend J. D. / Ho R.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Banthia S. / Rai A.64%
10:00Koniec
Bayldon B. / Fancutt T. J.
1:22:0Sety AIKoniec
Loof T. / Uesugi K.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Bayldon B. / Fancutt T. J.61%
10:00Koniec
King E. / Seggerman R.
2:12:1Sety AIKoniec
Delaney Ja. / Delaney Je.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra King E. / Seggerman R.57%
03:00Koniec
Puttergill C. / Sweeny D.
0:22:1Sety AIKoniec
Rojer J. / Winegar T.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Puttergill C. / Sweeny D.58%
Jinan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesCatania9
09:00
Forcano I. / Lalami Laaroussi Y.
-:-2:1Sety AIKoniec
Consolo S. / Marino P. G.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Forcano I. / Lalami Laaroussi Y.55%
08:00Koniec
Pedro Vives Marcos
1:22:1Sety AIKoniec
Max Wiskandt
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Pedro Vives Marcos58%
08:00Koniec
Carlo Alberto Caniato
1:22:1Sety AIKoniec
Marvin Moeller
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Carlo Alberto Caniato56%
08:00Koniec
Pavel Lagutin
0:22:0Sety AIKoniec
Massimo Giunta
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Pavel Lagutin67%
08:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Gulin S.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Gianluca Cadenasso63%
09:00Koniec
Nedunchezhiyan J. / Suarez B.
1:22:1Sety AIKoniec
Bianchi J. J. / Pearson K.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Nedunchezhiyan J. / Suarez B.60%
13:30Koniec
Kopp S. / Milev Y.
1:22:0Sety AIKoniec
Almazan Valiente I. / Lagutin P.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Kopp S. / Milev Y.57%
12:00Koniec
Sakellaridis D. / Sperle J.
1:22:0Sety AIKoniec
Ovcharenko O. / Wehnelt K.
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Sakellaridis D. / Sperle J.59%
14:00
Forcano I. / Lalami Laaroussi Y.
-:-1:2Sety AIKoniec
Barry C. / Vives Marcos P.
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Barry C. / Vives Marcos P.58%
Catania – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women DoublesRovereto9
08:00Koniec
Mair L. / Zanolini C.
0:22:1Sety AIKoniec
Li Z. / Plipuech P.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Mair L. / Zanolini C.56%
08:00Koniec
0:12:1Sety AIKoniec
Lea Boskovic
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Anouk Koevermans57%
08:00Koniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Dominika Salkova70%
08:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Martyna Kubka62%
08:00
0:0Sety AIKoniec
Typ64%AI
08:00Koniec
Peer L. / Senica A.
0:22:1Sety AIKoniec
Daniel J. / Wagner A.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Peer L. / Senica A.57%
08:00Koniec
Drazic M. / Mattel M.
0:20:2Sety AIKoniec
Bhosale R. / Salden L.
AI1 · 37%2 · 63%
Typ2Wygra Bhosale R. / Salden L.63%
08:00
Haverlag I. / Kubka M.
-:-VSSety AIKoniec
Li Z. / Plipuech P.
16:00
Daniel J. / Wagner A.
-:-VSSety AIKoniec
Bhosale R. / Salden L.
Rovereto – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesRoanne9
08:00Koniec
Etienne Donnet
1:20:2Sety AIKoniec
Matteo Martineau
AI1 · 29%2 · 71%
Typ2Wygra Matteo Martineau71%
08:00
Typ68%AI
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Matisse Bobichon
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Felix Balshaw62%
10:30Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Dominic Stricker55%
12:00Koniec
Arneodo R. / Jebens H.
2:02:1Sety AIKoniec
Pel D. / Smith J. P.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Arneodo R. / Jebens H.60%
12:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Jerome Kym56%
13:30Koniec
Behar A. / Paris J.
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Behar A. / Paris J.62%
15:00Koniec
De Jonge D. / Opitz J.
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra De Jonge D. / Opitz J.56%
18:00
-:-Sety AIKoniec
Balshaw F. / Martineau M.
Typ62%AI
Roanne – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesOlbia8
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Jan Kumstat
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Jacob Fearnley72%
09:00Koniec
Dimitar Kuzmanov
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Damir Džumhur62%
09:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
Georgii Kravchenko
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Tom Gentzsch58%
09:00Koniec
Maxim Mrva
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Francesco Maestrelli60%
09:00Koniec
Masur D. / Ruehl T.
2:12:1Sety AIKoniec
Colombo A. / Massellani S.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Masur D. / Ruehl T.56%
09:00Koniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Lammons N. / Withrow J.58%
12:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Cukierman D. / Romboli F.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Gonzalez M. / Molteni A.58%
10:30Koniec
Poljak D. / Visker N.
0:22:1Sety AIKoniec
Jans J. / Vliegen J.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Poljak D. / Visker N.53%
Olbia – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesMaia8
10:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Vilius Gaubas58%
10:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Milos Karol
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Marco Trungelliti69%
11:30Koniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Francesco Passaro62%
13:00Koniec
Drzewiecki K. / Matuszewski P.
0:22:0Sety AIKoniec
Karol M. / Paulson A.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Drzewiecki K. / Matuszewski P.64%
14:30Koniec
Alcala Gurri M. / Sanchez Izquierdo N.
0:22:1Sety AIKoniec
Jecan M. A. / Kielan S.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Alcala Gurri M. / Sanchez Izquierdo N.55%
15:30
1:0Sety AIKoniec
Typ58%AI
11:30Koniec
Heinonen A. / Vrbensky M.
2:01:2Sety AIKoniec
Martos Gornes S. / Walkow S.
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Martos Gornes S. / Walkow S.57%
09:00
Pereira T. / Winter Lopez B.
-:-VSSety AIKoniec
Brancaccio R. / Martinez P.
Maia – Zobacz wszystkie prognozy →