ScotlandGeanalyseerde wedstrijden: 992023โ€“2026

Ross Hardie: scheidsrechterstatistieken

Ross Hardie (Scotland) deelde in 99 geanalyseerde wedstrijden 4,43 kaarten per wedstrijd uit, +10% ten opzichte van het gemiddelde van dezelfde competities. Profiel: streng.

Streng ยท +10%
Kaarten per wedstrijd4,43competitiegem. 3,97
Meer dan 4,5 kaarten46%Meer dan 3,5 kaarten: 66%
Wedstrijden met penalty25%
Wedstrijden met rood18%
Overtredingen per wedstrijd22,5
Kaarten 1e / 2e helft1,4 / 3,1

Komende wedstrijden met Ross Hardie

Nog geen aanstelling bekend. Scheidsrechters worden meestal 1โ€“3 dagen voor de aftrap aangesteld.

Scheidsrechtersradar

Strengheid 86Gefloten overtredingen 41Penaltyโ€™s 85Rode kaarten 81Late kaarten 44Kaarten uitploeg 65

Percentiel onder 2997 scheidsrechters met minstens 15 wedstrijden; 50 = gemiddelde scheidsrechter. Elke as vergelijkt met het gemiddelde van de competities waarin deze scheidsrechter fluit.

Kaarten per wedstrijd (laatste 20 wedstrijden)

20
1
22
43
14
25
46
27
38+

Ross Hardie per competitie

CompetitieWedstr.Kaarten/w.Comp.-gem.vs comp.PenaltyRood
Championship Scotland344,744,31+8%24%18%
Premiership Scotland324,534,03+9%25%13%
League One Scotland154,533,85+10%33%33%
League Cup Scotland113,183,14+1%18%27%
League Two Scotland25,504,09+5%0%0%
UEFA Europa Conference League World25,004,34+3%0%0%
UEFA U17 Championship - Qualification World23,502,65+3%50%0%
FA Cup Scotland12,003,47โˆ’3%100%0%

Laatste wedstrijden van Ross Hardie

DatumWedstrijdUitslagKaarten (thuisโ€“uit)Overtr.Pen.
17.10.2026ST Johnstone โ€“ Dundee UtdPremiership1:1 6 260
10.10.2026Raith Rovers โ€“ Queen's ParkChampionship2:0 10 โ€”0
12.09.2026Dunfermline โ€“ Queen's ParkChampionship2:0 6 โ€”0
02.09.2026Dundee โ€“ ST JohnstonePremiership1:1 2 300
22.08.2026Morton โ€“ ArbroathChampionship1:2 3 โ€”0
08.08.2026ST Mirren โ€“ ST JohnstonePremiership1:0 3 192
01.08.2026Ayr Utd โ€“ ArbroathChampionship2:0 0 โ€”0
09.07.2026Glentoran โ€“ Rฤซgas FSUEFA Europa Conference League1:2 6 โ€”0
17.05.2026Dundee โ€“ AberdeenPremiership3:2 0 230
09.05.2026Airdrie United โ€“ Alloa AthleticChampionship1:2 3 โ€”0
25.04.2026Queen's Park โ€“ DunfermlineChampionship0:2 4 โ€”0
11.04.2026Kilmarnock โ€“ DundeePremiership2:2 6 310
04.04.2026Ayr Utd โ€“ PartickChampionship1:1 9 โ€”1
21.03.2026Falkirk โ€“ ST MirrenPremiership1:2 3 290
13.03.2026Morton โ€“ PartickChampionship1:2 5 โ€”1

Zo rekenen we

Kaarten = gele en rode kaarten voor spelers in 90 minuten (een tweede gele telt, zoals bij de meeste bookmakers, als geel plus rood). Kaarten voor trainers en wissels op de bank en kaarten in de verlenging tellen niet mee. Penaltyโ€™s = tijdens de wedstrijd gegeven strafschoppen (zonder strafschoppenserie). โ€žvs comp.โ€ vergelijkt met het gemiddelde van precies de seizoenen die deze scheidsrechter floot, zodat een scheidsrechter uit een competitie met veel kaarten niet alleen daardoor streng lijkt.

Gegevens: officiรซle wedstrijdgebeurtenissen en -statistieken (API-Sports), dagelijks bijgewerkt.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kaarten deelt Ross Hardie per wedstrijd uit?

Gemiddeld 4,43 kaarten per wedstrijd in 99 geanalyseerde wedstrijden (gemiddelde in dezelfde competities: 3,97).

Is Ross Hardie een strenge scheidsrechter?

Vergeleken met de betreffende competities deelt Ross Hardie +10% kaarten uit โ€“ profiel: streng. In 18% van deze wedstrijden viel een rode kaart.

Hoe vaak komen wedstrijden van Ross Hardie boven 4,5 kaarten?

Meer dan 4,5 kaarten in 46% van de wedstrijden en meer dan 3,5 in 66%. Beide teams kregen een kaart in 77%.

Geeft Ross Hardie vaak penaltyโ€™s?

In 25% van de wedstrijden onder leiding van Ross Hardie werd een penalty gegeven.