Prognozy hokejowe AI na dziś

Hokej na lodzie: nasza AI przeanalizowała 78 meczów na dziś – wynik meczu, przewidywany rezultat i liczba goli dla każdego spotkania.

60% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (281 z 468)

PnWtŚrCzPtSoNd
USAUSANHL19
17:00
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Florida Panthers59%
23:00
-:-4:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 56%X2 · 44%
Typ1Wygra New Jersey Devils56%
00:00Koniec
4:22:3Prognoza AIKoniec
AI1X · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Vegas Golden Knights57%
22:00
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 42%2 · 58%
Typ2Wygra New Jersey Devils58%
22:15
-:-2:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Florida Panthers68%
22:30
-:-4:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 54%X2 · 46%
Typ1Wygra Montréal Canadiens54%
22:45
AI1 · 72%X2 · 28%
Typ1Wygra Carolina Hurricanes72%
23:00
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 52%X2 · 48%
Typ1Wygra Philadelphia Flyers52%
23:15
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Tampa Bay Lightning55%
23:30
-:-4:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 61%X2 · 39%
Typ1Wygra Ottawa Senators61%
23:45
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 53%X2 · 47%
Typ1Wygra New York Islanders53%
00:00
-:-2:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 34%2 · 66%
Typ2Wygra Pittsburgh Penguins66%
00:15
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 57%X2 · 43%
Typ1Wygra Winnipeg Jets57%
00:30
-:-4:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 58%X2 · 42%
Typ1Wygra Dallas Stars58%
00:45
AI1X · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Vegas Golden Knights61%
01:00
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Toronto Maple Leafs57%
01:45
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 54%X2 · 46%
Typ1Wygra Anaheim Ducks54%
02:30
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Edmonton Oilers60%
03:00
-:-2:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Boston Bruins69%
NHL – Zobacz wszystkie prognozy →
RussiaRosjaMHL7
08:00Koniec
Sakhalinskie Akuly
2:52:4Prognoza AIKoniec
Loko
AI1X · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Loko78%
09:00Koniec
Amurskie Tigry
2:13:2Prognoza AIKoniec
MHC Spartak MAH
AI1 · 58%X2 · 42%
Typ1Wygra Amurskie Tigry58%
13:30
Snezhnye Barsy
-:-3:2Prognoza AIKoniec
Red Mashine Yuniors
AI1 · 56%X2 · 44%
Typ1Wygra Snezhnye Barsy56%
13:30
Belye Medvedi
-:-4:3Prognoza AIKoniec
Sputnik Almetievsk
AI1 · 59%X2 · 41%
Typ1Wygra Belye Medvedi59%
13:30
Avto
-:-4:2Prognoza AIKoniec
Reaktor
AI1 · 72%X2 · 28%
Typ1Wygra Avto72%
15:30
Irbis
-:-2:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 38%2 · 62%
Typ2Wygra SKA-194662%
16:00
SKA-Akademiya
-:-3:4Prognoza AIKoniec
Dinamo-Shinnik
AI1X · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Dinamo-Shinnik58%
MHL – Zobacz wszystkie prognozy →
RussiaRosjaVHL7
12:00Koniec
3:23:1Prognoza AIKoniec
Izhevsk
AI1 · 71%X2 · 29%
Typ1Wygra Metallurg Novokuznetsk71%
12:00Koniec
Dyn. Altay
1:44:2Prognoza AIKoniec
Olympia
AI1 · 69%X2 · 31%
Typ1Wygra Dyn. Altay69%
12:00Koniec
Krasnoyarsk
2:02:3Prognoza AIKoniec
AI1X · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Toros Neftekamsk61%
13:00
Omskie Krylia
-:-4:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 73%X2 · 27%
Typ1Wygra Omskie Krylia73%
13:30
-:-3:2Prognoza AIKoniec
Dizel
AI1 · 56%X2 · 44%
Typ1Wygra Zauralie Kurgan56%
14:00
-:-4:1Prognoza AIKoniec
Tambov
AI1 · 70%X2 · 30%
Typ1Wygra Rubin Tyumen70%
14:00
HC Yugra
-:-4:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%X2 · 32%
Typ1Wygra HC Yugra68%
VHL – Zobacz wszystkie prognozy →
GermanyNiemcyOberliga7
17:30
-:-2:5Prognoza AIKoniec
AI1X · 24%2 · 76%
Typ2Wygra Deggendorfer SC76%
17:30
AI1 · 68%X2 · 32%
Typ1Wygra Heilbronner Falken68%
17:30
-:-4:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%X2 · 36%
Typ1Wygra Lindau Islanders64%
17:30
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 43%2 · 57%
Typ2Wygra ESV Kaufbeuren57%
17:30
-:-4:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 59%X2 · 41%
Typ1Wygra Tölzer Löwen59%
18:00
AI1 · 62%X2 · 38%
Typ1Wygra Höchstadt Alligators62%
18:00
-:-2:5Prognoza AIKoniec
AI1X · 27%2 · 73%
Typ2Wygra SC Riessersee73%
Oberliga – Zobacz wszystkie prognozy →
EuropeChampions League6
15:30
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 53%X2 · 47%
Typ1Wygra KooKoo53%
16:00
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 56%X2 · 44%
Typ1Wygra Dynamo Pardubice56%
16:00
Tychy
-:-2:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Tappara Tampere68%
16:00
Nitra
-:-2:3Prognoza AIKoniec
AI1X · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Rögle BK57%
17:00
Skellefteå
-:-3:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 58%X2 · 42%
Typ1Wygra Skellefteå58%
17:00
Frölunda
-:-4:1Prognoza AIKoniec
Bordeaux
AI1 · 82%X2 · 18%
Typ1Wygra Frölunda82%
Champions League – Zobacz wszystkie prognozy →
SwitzerlandSzwajcariaSwiss League5
17:30
Arosa
-:-2:5Prognoza AIKoniec
Thurgau
AI1X · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Thurgau72%
17:30
-:-4:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 57%X2 · 43%
Typ1Wygra EHC Visp57%
17:45
Sierre
-:-3:4Prognoza AIKoniec
Olten
AI1X · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Olten55%
18:00
-:-4:3Prognoza AIKoniec
Basel
AI1 · 56%X2 · 44%
Typ1Wygra GCK Lions56%
18:15
-:-1:5Prognoza AIKoniec
La Chaux-de-Fonds
AI1X · 19%2 · 81%
Typ2Wygra La Chaux-de-Fonds81%
Swiss League – Zobacz wszystkie prognozy →
Czech RepublicCzechyUniversity League4
17:00
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 45%2 · 55%
Typ2Wygra UK Hockey Prague55%
17:30
-:-5:3Prognoza AIKoniec
AI1 · 61%X2 · 39%
Typ1Wygra Black Dogs Budweis61%
17:30
AI1 · 63%X2 · 37%
Typ1Wygra Riders Univerzita Pardubice63%
17:30
AI1 · 67%X2 · 33%
Typ1Wygra BO Ostrava Vitkovice Steel67%
University League – Zobacz wszystkie prognozy →
RomaniaRumuniaCampionatul National3
15:30
-:-5:2Prognoza AIKoniec
Sportul Studentesc
AI1 · 78%X2 · 22%
Typ1Wygra Corona Brașov78%
15:30
Csikszereda
-:-4:2Prognoza AIKoniec
CSM Galati
AI1 · 72%X2 · 28%
Typ1Wygra Csikszereda72%
15:30
Steaua Bucuresti
-:-3:4Prognoza AIKoniec
AI1X · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Gyergyói HK60%
Campionatul National – Zobacz wszystkie prognozy →