Prognozy tenisowe AI na dziś

Tenis: nasza AI przeanalizowała 63 mecze na dziś – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (864 z 1500)

PnWtŚrCzPtSoNd
Challenger Men SinglesSanta Cruz 28
22:00Koniec
Nicolas Kicker
2:02:1Sety AIKoniec
Facundo Mena
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Nicolas Kicker58%
22:30Koniec
Aguilar Cardozo J. / De La Fuente S.
0:22:1Sety AIKoniec
Miguel L. A. / Ribeiro E.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Aguilar Cardozo J. / De La Fuente S.55%
23:30Koniec
Hidalgo D. / Kestelboim M.
2:02:0Sety AIKoniec
Roncadelli F. / Zarate C. M.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Hidalgo D. / Kestelboim M.62%
14:00
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Francisco Comesaña61%
14:00
-:-0:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Hugo Dellien78%
20:00
Juan Manuel La Serna
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Juan Manuel La Serna57%
21:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Nicolas Kicker
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Thiago Seyboth Wild72%
21:30
Hidalgo D. / Kestelboim M.
-:-2:1Sety AIKoniec
Casanova H. / Rodriguez Taverna S.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Hidalgo D. / Kestelboim M.58%
Santa Cruz 2 – Zobacz wszystkie prognozy →
WTA SinglesWuhan8
02:00Koniec
2:10:2Sety AIKoniec
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Maria Sakkari70%
02:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Danilina A. / Zhang S.
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Errani S. / Paolini J.69%
08:00
Hsieh S-W. / Ostapenko J.
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Hsieh S-W. / Ostapenko J.58%
11:00
0:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 12%2 · 88%
Typ2Wygra Iga Swiatek88%
03:05Koniec
0:2VSSety AIKoniec
04:35Koniec
05:10Koniec
1:2VSSety AIKoniec
11:10
0:1VSSety AIKoniec
Hunter S. / Siniakova K.
Wuhan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women DoublesRovereto8
08:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
Basiletti N. / Maduzzi G.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Harrison C. / Hewitt D.54%
08:00
-:-1:2Sety AIKoniec
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Jil Teichmann56%
08:00
Novak K. / Sebestova I.
-:-2:1Sety AIKoniec
Salkova D. / Siskova A.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Novak K. / Sebestova I.56%
10:30
0:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Gabriela Knutson61%
12:00
-:-2:1Sety AIKoniec
Lea Boskovic
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Dominika Salkova57%
17:30
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Bianca Andreescu62%
12:00
Daniel J. / Wagner A.
-:-1:2Sety AIKoniec
Bhosale R. / Salden L.
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Bhosale R. / Salden L.61%
13:30
Haverlag I. / Kubka M.
-:-1:2Sety AIKoniec
Li Z. / Plipuech P.
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Li Z. / Plipuech P.59%
Rovereto – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women DoublesMallorca7
08:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
Noha Akugue N. / Steur J. L. S.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Cavalle-Reimers Y. / Pigossi L.57%
09:00
Francesca Curmi
1:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Francesca Curmi66%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Ariana Geerlings Martinez
AI1 · 71%2 · 29%
Typ1Wygra Julia Grabher71%
09:30Koniec
Ane Mintegi Del Olmo
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Rebeka Masarova57%
10:30
Fossa Huergo N. / Monnet C.
0:01:2Sety AIKoniec
Ciric Bagaric L. / Moratelli A.
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Ciric Bagaric L. / Moratelli A.58%
12:30
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Andrea Lazaro Garcia58%
13:00
-:-VSSety AIKoniec
Typ AI wkrótce
Mallorca – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesJinan6
02:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Martin Landaluce67%
02:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Yosuke Watanuki60%
02:00Koniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Aleksandr Shevchenko58%
07:10Koniec
King E. / Seggerman R.
0:22:1Sety AIKoniec
Hara Friend J. D. / Ho R.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra King E. / Seggerman R.56%
07:50Koniec
Loof T. / Uesugi K.
2:00:2Sety AIKoniec
Rojer J. / Winegar T.
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Rojer J. / Winegar T.72%
05:45Koniec
1:2VSSety AIKoniec
Jinan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesCatania6
08:00
Buvaysar Gadamauri
0:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Felix Gill68%
08:00
Radu Mihai Papoe
1:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Zdenek Kolar60%
12:30
Max Wiskandt
-:-2:1Sety AIKoniec
Massimo Giunta
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Max Wiskandt58%
12:30
Ovcharenko O. / Wehnelt K.
-:-2:0Sety AIKoniec
Bianchi J. J. / Pearson K.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Ovcharenko O. / Wehnelt K.64%
14:00
Almazan Valiente I. / Lagutin P.
-:-2:0Sety AIKoniec
Forcano I. / Lalami Laaroussi Y.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Almazan Valiente I. / Lagutin P.63%
15:00
-:-1:2Sety AIKoniec
Marvin Moeller
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Marvin Moeller62%
Catania – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesOlbia6
09:00
1:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Maks Kasnikowski58%
09:00
-:-1:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Luca Nardi61%
09:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Damir Džumhur78%
13:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Maxim Mrva
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Jacob Fearnley76%
10:00Koniec
Jans J. / Vliegen J.
2:01:2Sety AIKoniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Lammons N. / Withrow J.64%
11:30
Masur D. / Ruehl T.
-:-0:2Sety AIKoniec
Cukierman D. / Romboli F.
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Cukierman D. / Romboli F.69%
Olbia – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women SinglesLisbon6
09:00
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Jessica Bouzas Maneiro69%
10:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Leyre Romero Gormaz55%
10:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Dalma Galfi63%
11:30
-:-2:0Sety AIKoniec
AI1 · 69%2 · 31%
Typ1Wygra Clara Burel69%
13:00
Feistel G. / Serban R.
-:-2:1Sety AIKoniec
Jorge F. / Jorge M.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Feistel G. / Serban R.55%
13:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Burillo Escorihuela I. / Zantedeschi A.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Jakupovic D. / Radisic N.63%
Lisbon – Zobacz wszystkie prognozy →