Prognozy tenisowe AI na 7 października 2026

Tenis: nasza AI przeanalizowała 138 meczów na 7 października 2026 – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (756 z 1298)

PnWtŚrCzPtSoNd
ATP SinglesShanghai27
02:00
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Cameron Norrie56%
02:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Jaime Faria57%
02:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Fabian Marozsan70%
02:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 33%2 · 67%
Typ2Wygra Marin Čilić67%
02:00Koniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Hamad Medjedović64%
02:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Miomir Kecmanović68%
02:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Bu Yunchaokete
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Luca Van Assche55%
02:00Koniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Valentin Royer58%
02:00Koniec
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Tomaš Machač57%
02:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Jan-Lennard Struff68%
02:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Zizou Bergs73%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Nuno Borges64%
02:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Kamil Majchrzak57%
02:00Koniec
AI1 · 21%2 · 79%
Typ2Wygra Matteo Berrettini79%
02:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Holger Rune82%
02:00Koniec
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Pablo Carreño Busta55%
02:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
Merida Aguilar D.
AI1 · 88%2 · 12%
Typ1Wygra Botic Van de Zandschulp88%
02:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 47%2 · 53%
Typ2Wygra Jenson Brooksby53%
02:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Marcos Giron58%
02:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Hubert Hurkacz78%
05:30Koniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Adrian Mannarino63%
06:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Alex Molčan58%
07:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Mattia Bellucci72%
08:30Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Quentin Halys59%
10:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Yibing Wu70%
07:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Marco Trungelliti66%
07:30Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 33%2 · 67%
Typ2Wygra Roman Safiullin67%
Shanghai – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesBraga20
09:00Koniec
Pereira T. / Winter Lopez B.
1:22:1Sety AIKoniec
Forcano I. / Izquierdo Luque R.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Pereira T. / Winter Lopez B.56%
09:00Koniec
Alcala Gurri M. / Sanchez Izquierdo N.
2:02:1Sety AIKoniec
Domingues J. / Torres T.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Alcala Gurri M. / Sanchez Izquierdo N.54%
09:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Vilius Gaubas58%
09:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Zsombor Piros57%
09:00Koniec
Barrientos N. / Vocel M.
0:22:0Sety AIKoniec
Martos Gornes S. / Walkow S.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Barrientos N. / Vocel M.63%
09:00Koniec
Dodig M. / Nedic A.
0:22:0Sety AIKoniec
Lalami Laaroussi Y. / Mansilla Diez M.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Dodig M. / Nedic A.62%
09:00Koniec
Jecan M. A. / Kielan S.
0:22:1Sety AIKoniec
Cervantes I. / Molchanov D.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Jecan M. A. / Kielan S.56%
09:00Koniec
Drzewiecki K. / Kalender A.
2:02:0Sety AIKoniec
Karol M. / Paulson A.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Drzewiecki K. / Kalender A.63%
09:00Koniec
Hermans M. / Nijboer R.
0:22:1Sety AIKoniec
Barroso Campos A. / Nikles J.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Hermans M. / Nijboer R.55%
09:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
Olle Wallin
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Marco Cecchinato72%
12:00Koniec
Florian Broska
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Lukas Neumayer72%
13:30Koniec
Marvin Moeller
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Marvin Moeller68%
13:30Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
Ryan Nijboer
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Mackenzie McDonald78%
15:00Koniec
0:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 71%2 · 29%
Typ1Wygra Sumit Nagal71%
10:30Koniec
Patrick Schoen
2:02:1Sety AIKoniec
Andrej Nedic
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Patrick Schoen56%
10:30Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Max Alcala Gurri58%
12:00Koniec
Oleksii Krutykh
2:12:1Sety AIKoniec
Javier Barranco Cosano
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Oleksii Krutykh55%
12:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Pol Martin Tiffon72%
09:00Koniec
2:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 37%2 · 63%
Typ2Wygra Andrea Pellegrino63%
09:00Koniec
Johan Nikles
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Johan Nikles58%
Braga – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesVillena16
08:00Koniec
Hilderbrand T. / Pavel B.
1:22:0Sety AIKoniec
Cornea V. V. / Poljak D.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Hilderbrand T. / Pavel B.62%
08:00Koniec
Molteni A. / Vega Hernandez D.
2:02:0Sety AIKoniec
Manzanera Pertusa A. / Miranda T.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Molteni A. / Vega Hernandez D.64%
08:00Koniec
Jans J. / Vliegen J.
2:12:0Sety AIKoniec
Barton H. / Duda F.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Jans J. / Vliegen J.61%
09:00Koniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Abdullah Shelbayh64%
08:00
Brancaccio R. / Martinez P.
-:-2:1Sety AIKoniec
Cukierman D. / Romboli F.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Brancaccio R. / Martinez P.54%
08:00Koniec
Kadhe A. / Maginley J.
0:22:1Sety AIKoniec
Jebens H. / Vrbensky M.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Kadhe A. / Maginley J.61%
08:00Koniec
Kittay B. / Yuzuki T.
2:02:1Sety AIKoniec
Genov A. / Whitehouse M.
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Kittay B. / Yuzuki T.58%
08:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Kasnikowski M. / Maestrelli F.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Reynolds F. / Watt J.53%
09:00Koniec
Hynek Barton
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Hynek Barton58%
09:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Georgii Kravchenko
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Damir Džumhur82%
10:30Koniec
1:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Francesco Maestrelli57%
12:30Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Edas Butvilas58%
14:00Koniec
Latinovic S. / Poljicak M.
0:22:1Sety AIKoniec
Carrascosa Diaz E. / Carrascosa Diaz M.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Latinovic S. / Poljicak M.57%
10:30Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Dominic Stricker63%
10:30Koniec
Philip Henning
1:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Maks Kasnikowski69%
11:00Koniec
Prashanth V. / Sheehy J.
0:20:2Sety AIKoniec
Cukierman D. / Romboli F.
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Cukierman D. / Romboli F.68%
Villena – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women DoublesSamsun13
08:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Karamoko N. / Noha Akugue N.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Christie F. / Silva E.55%
08:00Koniec
Ciric Bagaric L. / Kulambayeva Z.
2:02:1Sety AIKoniec
Crawley F. / Yashina E.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Ciric Bagaric L. / Kulambayeva Z.61%
08:00Koniec
Yilmaz E. A. / Yoruk I.
0:22:0Sety AIKoniec
Raina A. / Turkmen D.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Yilmaz E. A. / Yoruk I.63%
08:00Koniec
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra Dalma Galfi68%
08:00Koniec
Bhosale R. / Micic E.
2:02:1Sety AIKoniec
Falkowska W. / Smith A.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Bhosale R. / Micic E.57%
08:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Leolia Jeanjean62%
09:30Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Noha Akugue N.
AI1 · 71%2 · 29%
Typ1Wygra Lucrezia Stefanini71%
14:30Koniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Viktoria Hruncakova59%
11:00Koniec
Cagla Buyukakcay
1:11:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Linda Klimovičová57%
08:00Koniec
Kaler H. K. / Lacinova A.
0:22:1Sety AIKoniec
McGiffin T. / Wagner A.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Kaler H. K. / Lacinova A.55%
09:30Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Fiona Crawley70%
08:00Koniec
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Anna Blinkova70%
09:30Koniec
Elvin Egribel
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Caroline Werner61%
Samsun – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesPalermo13
08:00Koniec
Recek D. / Siniakov D.
0:22:0Sety AIKoniec
Bilardo J. / Ricca G.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Recek D. / Siniakov D.60%
08:00
Nedunchezhiyan J. / Suarez B.
-:-2:0Sety AIKoniec
Clarke J. / Kopp S.
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Nedunchezhiyan J. / Suarez B.66%
08:00Koniec
Roca Batalla O. / Sanchez Jover C.
1:22:1Sety AIKoniec
Ovcharenko O. / Wehnelt K.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Roca Batalla O. / Sanchez Jover C.55%
08:00Koniec
Perin R. / Potenza L.
0:22:1Sety AIKoniec
Forejtek J. / Wiskandt M.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Perin R. / Potenza L.56%
08:00Koniec
Sharma A. / Uzhylovskyi V.
0:22:0Sety AIKoniec
Gadamauri B. / Sakellaridis D.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Sharma A. / Uzhylovskyi V.60%
08:00Koniec
Cocola S. / Rapagnetta D.
0:22:1Sety AIKoniec
Bianchi J. J. / Pearson K.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Cocola S. / Rapagnetta D.56%
08:00Koniec
Johansson O. / Neos E.
0:22:0Sety AIKoniec
Barry C. / Vives Marcos P.
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Johansson O. / Neos E.61%
08:00Koniec
Ribecai M. / Volpi G.
0:22:1Sety AIKoniec
Caniato C. A. / Forti F.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Ribecai M. / Volpi G.53%
10:00Koniec
Jonas Forejtek
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Jonas Forejtek57%
11:30Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Zdenek Kolar68%
13:00Koniec
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Alejandro Moro Canas61%
18:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Massimo Giunta
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Gianluca Cadenasso57%
14:40
Nedunchezhiyan J. / Suarez B.
-:-2:1Sety AIKoniec
Krumich M. / Martin A.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Nedunchezhiyan J. / Suarez B.56%
Palermo – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesAntofagasta13
13:00
Kicker N. / Zeitune M.
-:-2:1Sety AIKoniec
Arias B. / Carou I.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Kicker N. / Zeitune M.57%
13:00Koniec
Oliveira B. / Rodrigues N.
0:22:1Sety AIKoniec
Aguilar Cardozo J. / Barrena A.
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Oliveira B. / Rodrigues N.55%
13:00Koniec
Dellien Velasco M. A. / Roncadelli F.
2:02:0Sety AIKoniec
Estevez J. / Ratti L.
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Dellien Velasco M. A. / Roncadelli F.59%
13:00Koniec
Ribeiro E. / Zormann Da Silva M.
2:12:1Sety AIKoniec
Matta A. / Rodriguez L. J.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Ribeiro E. / Zormann Da Silva M.56%
13:00Koniec
Aboian V. / Huertas Del Pino Cordova A.
1:22:1Sety AIKoniec
Casanova H. / Villanueva G.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Aboian V. / Huertas Del Pino Cordova A.54%
13:00Koniec
Alves M. / Britto L.
0:22:1Sety AIKoniec
Magadan A. / Merino A.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Alves M. / Britto L.54%
13:00
Loureiro J. V. C. / Ribero F.
-:-2:0Sety AIKoniec
Boscardin Dias P. / Reis Da Silva J.
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Loureiro J. V. C. / Ribero F.60%
14:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Murkel Alejandro Dellien Velasco
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Thiago Seyboth Wild64%
15:30Koniec
Matheus Pucinelli de Almeida
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Matheus Pucinelli de Almeida56%
18:00Koniec
1:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Joao Silva64%
19:30Koniec
Nick Hardt
0:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra Felipe Meligeni Alves59%
15:35Koniec
Cigarran T. / De La Fuente S.
2:02:1Sety AIKoniec
Arias B. / Carou I.
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Cigarran T. / De La Fuente S.54%
21:25Koniec
Loureiro J. V. C. / Ribero F.
2:02:1Sety AIKoniec
Leite W. / Pereira J.
AI1 · 53%2 · 47%
Typ1Wygra Loureiro J. V. C. / Ribero F.53%
Antofagasta – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesWuning 312
02:00Koniec
Hara Friend J. D. / Sueoka Y.
2:12:0Sety AIKoniec
Ichikawa T. / Matsuda R.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Hara Friend J. D. / Sueoka Y.62%
02:00Koniec
Yaroslav Demin
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Yaroslav Demin73%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Kasidit Samrej
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Fajing Sun56%
02:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Ryan Seggerman70%
02:00Koniec
Santillan A. / Zheng B.
2:12:0Sety AIKoniec
Bayldon B. / Puttergill C.
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Santillan A. / Zheng B.62%
02:00
Castelnuovo L. / Hsu J.
-:-2:1Sety AIKoniec
Tamm K. / Wang A.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Castelnuovo L. / Hsu J.57%
02:00Koniec
Hiroki Moriya
0:22:0Sety AIKoniec
Keisuke Saitoh
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Hiroki Moriya70%
02:00Koniec
Timofei Derepasko
2:02:0Sety AIKoniec
Filip Peliwo
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Timofei Derepasko58%
02:00Koniec
1:02:0Sety AIKoniec
Marat Sharipov
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Omar Jasika55%
02:00Koniec
Banthia S. / Rai A.
2:02:0Sety AIKoniec
Leong M. W. K. / Shiraishi H.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Banthia S. / Rai A.57%
02:00Koniec
Ogura K. / Saitoh K.
0:22:1Sety AIKoniec
Betov S. / Hsieh C.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Ogura K. / Saitoh K.56%
02:00
Seggerman R. / Wang Z.
-:-1:2Sety AIKoniec
Jasika O. / Purcell M.
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Jasika O. / Purcell M.64%
Wuning 3 – Zobacz wszystkie prognozy →
ATP SinglesUS Open, Men11
20:40
-:-VSSety AIKoniec
21:45
-:-VSSety AIKoniec
18:25
-:-3:1Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Frances Tiafoe72%
20:05
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Ram R / Salisbury J70%
21:05
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Arevalo M / Pavic M72%
21:05
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Harrison C / Skupski N70%
22:00
23:40
-:-VSSety AIKoniec
US Open, Men – Zobacz wszystkie prognozy →