AI-voorspellingen Cup

RussiaRusland Seizoen 2026/27 Teams: 20 Opgericht 1888

Onze AI analyseerde de komende wedstrijden in de Cup (8): exacte uitslag, 1X2, beide teams scoren en over/under voor elke wedstrijd.

Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandVergrendelde AI-tips: 8 ยท Kaart, PayPal of mobile money

Komende wedstrijden8 wedstrijden

27.10Morgen1
16:00
Asteras Tripolis
-:-AI-prognoseEinde
Kifisia
Tip43%AI
28.10wo7
16:00
Larisa
-:-AI-prognoseEinde
OFI
Tip38%AI
16:00
Marko
-:-AI-prognoseEinde
Olympiakos Piraeus
Tip77%AI
16:00
Nestos Chrisoupolis
-:-AI-prognoseEinde
Kalamata
Tip57%AI
16:00
PAOK
-:-AI-prognoseEinde
AEK Athens FC
Tip40%AI
16:00
Panathinaikos
-:-AI-prognoseEinde
Aris Thessalonikis
Tip46%AI
16:00
Panserraikos
-:-AI-prognoseEinde
Niki Volos
Tip44%AI
16:00
Volos NFC
-:-AI-prognoseEinde
Atromitos
Tip36%AI

StandSeizoen 2026/27

#TeamG WGV DSPtnVorm
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 WGWV
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 WWGV
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 WW
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 WG
5 Amkar 2 110 +2 4 WG
6 Broke Boys 2 101 -1 3 WV
7 Kristall 1 001 -1 0 V
8 Bomik 1 001 -1 0 V
9 KAMAZ 1 001 -1 0 V
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 V
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 V
12 Strogino 1 001 -3 0 V
Bijgewerkt 26.10.2026

Cup

De Beker is een prestigieus knock-outtoernooi in het Russische voetbal, waar intense concurrentie tussen de beste clubs wordt getoond. Het vindt jaarlijks plaats, meestal in het vroege voorjaar, en culmineert in een groot finalewedstrijd aan het einde van het seizoen. Dit hoogst competitieve format omvat eliminatiewedstrijden die in รฉรฉn wedstrijd worden gespeeld, met uitzondering van de finale, wat zorgt voor een spannende sfeer waarin elke wedstrijd telt. Bekende teams zoals Spartak Moskou en Zenit Sint-Petersburg hebben hun stempel gedrukt op de rijke geschiedenis van het toernooi, wat gepassioneerde supporters aantrekt die hun clubs willen zien het felbegeerde trofee te winnen. Fans volgen de Beker niet alleen voor de kans om indrukwekkend voetbal te zien, maar ook voor de underdogverhalen en dramatische confrontaties die knock-outtoernooien definiรซren. Met een geschiedenis vol spanning en hoge inzet blijft de Beker een hoogtepunt in de Russische voetbalkalender.

Scheidsrechters in de Cup

ScheidsrechterWedstr.Kaarten/w.vs comp.Meer dan 4,5Penalty
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Alle scheidsrechters โ†’

Premium: kansen op kaarten, een penalty en rood voor elke wedstrijd met een bekende scheidsrechter. Premium ontgrendelen โ†’