AI-voorspellingen Cup

RussiaRusland Seizoen 2026/27 Teams: 20 Opgericht 1888

Onze AI analyseerde de komende wedstrijden in de Cup (8): exacte uitslag, 1X2, beide teams scoren en over/under voor elke wedstrijd.

Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandVergrendelde AI-tips: 8 ยท Kaart, PayPal of mobile money

Komende wedstrijden8 wedstrijden

27.10Morgen2
15:00
Fakel
-:-AI-prognoseEinde
Akhmat
Tip35%AI
17:30
FC Krasnodar
-:-AI-prognoseEinde
Dynamo
Tip42%AI
28.10wo3
13:00
FC Orenburg
-:-AI-prognoseEinde
Rodina Moskva
Tip47%AI
15:15
FC Rostov
-:-AI-prognoseEinde
Akron
Tip50%AI
17:30
Spartak Moscow
-:-AI-prognoseEinde
Rubin
Tip52%AI
29.10do3
14:00
Krylia Sovetov
-:-AI-prognoseEinde
Dinamo Makhachkala
Tip43%AI
16:30
CSKA Moscow
-:-AI-prognoseEinde
Lokomotiv
Tip39%AI
18:45
Baltika
-:-AI-prognoseEinde
Zenit
Tip55%AI

StandSeizoen 2026/27

#TeamG WGV DSPtnVorm
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 WGWV
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 WWGV
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 WW
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 WG
5 Amkar 2 110 +2 4 WG
6 Broke Boys 2 101 -1 3 WV
7 Kristall 1 001 -1 0 V
8 Bomik 1 001 -1 0 V
9 KAMAZ 1 001 -1 0 V
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 V
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 V
12 Strogino 1 001 -3 0 V
Bijgewerkt 26.10.2026

Cup

De Beker is een prestigieus knock-outtoernooi in het Russische voetbal, waar intense concurrentie tussen de beste clubs wordt getoond. Het vindt jaarlijks plaats, meestal in het vroege voorjaar, en culmineert in een groot finalewedstrijd aan het einde van het seizoen. Dit hoogst competitieve format omvat eliminatiewedstrijden die in รฉรฉn wedstrijd worden gespeeld, met uitzondering van de finale, wat zorgt voor een spannende sfeer waarin elke wedstrijd telt. Bekende teams zoals Spartak Moskou en Zenit Sint-Petersburg hebben hun stempel gedrukt op de rijke geschiedenis van het toernooi, wat gepassioneerde supporters aantrekt die hun clubs willen zien het felbegeerde trofee te winnen. Fans volgen de Beker niet alleen voor de kans om indrukwekkend voetbal te zien, maar ook voor de underdogverhalen en dramatische confrontaties die knock-outtoernooien definiรซren. Met een geschiedenis vol spanning en hoge inzet blijft de Beker een hoogtepunt in de Russische voetbalkalender.

Scheidsrechters in de Cup

ScheidsrechterWedstr.Kaarten/w.vs comp.Meer dan 4,5Penalty
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Alle scheidsrechters โ†’

Premium: kansen op kaarten, een penalty en rood voor elke wedstrijd met een bekende scheidsrechter. Premium ontgrendelen โ†’