Yapay zeka Cup tahminleri

RussiaRusya Sezon 2026/27 Takım: 20 Kuruluş 1888

Yapay zekamız Cup için yaklaşan 8 maçı analiz etti: her maç için doğru skor, 1X2, karşılıklı gol ve alt/üst.

Tüm tahminleri aç: aylık $29.99Kilitli YZ tahmini: 8 · Kart, PayPal veya mobil ödeme

Yaklaşan maçlar8 maç

27.10Sal2
15:00
Fakel
-:-YZ tahminiMS
Akhmat
Tahmin35%YZ
17:30
FC Krasnodar
-:-YZ tahminiMS
Dynamo
Tahmin42%YZ
28.10Çar3
13:00
FC Orenburg
-:-YZ tahminiMS
Rodina Moskva
Tahmin47%YZ
15:15
FC Rostov
-:-YZ tahminiMS
Akron
Tahmin50%YZ
17:30
Spartak Moscow
-:-YZ tahminiMS
Rubin
Tahmin52%YZ
29.10Per3
14:00
Krylia Sovetov
-:-YZ tahminiMS
Dinamo Makhachkala
Tahmin43%YZ
16:30
CSKA Moscow
-:-YZ tahminiMS
Lokomotiv
Tahmin39%YZ
18:45
Baltika
-:-YZ tahminiMS
Zenit
Tahmin55%YZ

Puan durumuSezon 2026/27

#TakımO GBM AVPForm
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 GBGM
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 GGBM
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 GG
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 GB
5 Amkar 2 110 +2 4 GB
6 Broke Boys 2 101 -1 3 GM
7 Kristall 1 001 -1 0 M
8 Bomik 1 001 -1 0 M
9 KAMAZ 1 001 -1 0 M
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 M
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 M
12 Strogino 1 001 -3 0 M
Güncelleme: 23.10.2026

Cup

Kupa, Rus futbolunda prestijli bir eleme turnuvasıdır ve en iyi kulüpler arasında yoğun bir rekabet sergiler. Yıllık olarak düzenlenir ve genellikle erken baharda başlar; sezonun sonunda büyük bir final ile sona erer. Bu yüksek rekabetçi format, final hariç tek maçlarda oynanan eleme müsabakalarını kapsamaktadır ve bu durum her maçın önemli olduğu heyecan verici bir atmosfer yaratmaktadır. Spartak Moskova ve Zenit St. Petersburg gibi tanınmış takımlar, turnuvanın zengin tarihinde iz bırakmış, taraftarlarını kupa ödülünü kazanan takımlarını görmek için çekmiştir. Taraftarlar, yalnızca etkileyici futbolu izleme fırsatı için değil, aynı zamanda eleme turnuvalarını tanımlayan kısa hikayeler ve dramatik karşılaşmalar için Kupa'yı takip ediyor. Heyecan dolu bir tarih ve yüksek risklerle dolu Kupa, Rus futbol takviminin önemli bir noktası olmaya devam ediyor.

Cup hakemleri

HakemMaçKart/maçlige göre4,5 üstPenaltı
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Tüm hakemler →

Premium: hakemi belli olan her maç için kart, penaltı ve kırmızı kart olasılıkları. Premium’u aç →