Prognozy AI na baseball na 27 września 2026
Baseball: nasza AI przeanalizowała 29 meczów na 27 września 2026 – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania.
PnWtŚrCzPtSoNd
19:10
Milwaukee BrewersM
-:-5:4Prognoza AIKoniec
SSt.Louis Cardinals
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Milwaukee Brewers61%
19:10
Chicago White SoxC
-:-6:5Prognoza AIKoniec
CColorado Rockies
AI1 · 52%2 · 48%
Typ1Wygra Chicago White Sox52%
19:10
Kansas City RoyalsK
-:-4:3Prognoza AIKoniec
CCleveland Guardians
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Kansas City Royals56%
19:20
New York YankeesN
-:-6:5Prognoza AIKoniec
BBaltimore Orioles
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra New York Yankees54%
19:05
Philadelphia PhilliesP
-:-5:3Prognoza AIKoniec
TTampa Bay Rays
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Philadelphia Phillies66%
19:05
Boston Red SoxB
-:-5:4Prognoza AIKoniec
CChicago Cubs
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Boston Red Sox55%
19:10Koniec
San Diego PadresS
4:115:3Prognoza AIKoniec
AArizona Diamondbacks
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra San Diego Padres63%
19:05Koniec
AthleticsA
6:53:6Prognoza AIKoniec
HHouston Astros
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Houston Astros72%
19:10Koniec
Seattle MarinersS
5:76:3Prognoza AIKoniec
LLos Angeles Angels
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Seattle Mariners72%
19:05Koniec
San Francisco GiantsS
0:24:5Prognoza AIKoniec
LLos Angeles Dodgers
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Los Angeles Dodgers61%
19:05
Washington NationalsW
-:-3:6Prognoza AIKoniec
NNew York Mets
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra New York Mets68%
19:07
Toronto Blue JaysT
-:-6:4Prognoza AIKoniec
CCincinnati Reds
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Toronto Blue Jays60%
19:10
Detroit TigersD
-:-4:3Prognoza AIKoniec
PPittsburgh Pirates
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Detroit Tigers59%
19:10
Miami MarlinsM
-:-2:5Prognoza AIKoniec
AAtlanta Braves
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Atlanta Braves73%
19:10Koniec
Minnesota TwinsM
10:25:4Prognoza AIKoniec
TTexas Rangers
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Minnesota Twins57%
05:00Koniec
Yokohama BayStarsY
3:54:3Prognoza AIKoniec
HHiroshima Carp
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Yokohama BayStars56%
05:00Koniec
Fukuoka S. HawksF
12:55:3Prognoza AIKoniec
OOrix Buffaloes
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Fukuoka S. Hawks63%
09:00Koniec
Chiba Lotte MarinesC
6:13:4Prognoza AIKoniec
NNippon Ham Fighters
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Nippon Ham Fighters57%
09:00Koniec
Seibu LionsS
3:23:4Prognoza AIKoniec
RRakuten Gold. Eagles
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Rakuten Gold. Eagles56%
09:00Koniec
Yomiuri GiantsY
11:05:3Prognoza AIKoniec
YYakult Swallows
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Yomiuri Giants68%
08:00Koniec
Lotte GiantsL
2:64:5Prognoza AIKoniec
HHanwha Eagles
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Hanwha Eagles58%
08:00Koniec
Doosan BearsD
6:125:4Prognoza AIKoniec
KKT Wiz Suwon
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Doosan Bears54%
08:00Koniec
KIA TigersK
5:14:5Prognoza AIKoniec
LLG Twins
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra LG Twins57%
08:00Koniec
NC DinosN
4:86:3Prognoza AIKoniec
KKiwoom Heroes
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra NC Dinos68%
TaiwanCPBL3▼
07:05Koniec
TSG HawksT
2:36:5Prognoza AIKoniec
UUni Lions
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra TSG Hawks55%
08:05Koniec
Wei Chuan DragonsW
3:55:6Prognoza AIKoniec
RRakuten Monkeys
AI1 · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Rakuten Monkeys55%
09:05Koniec
Fubon GuardiansF
3:75:6Prognoza AIKoniec
CChinatrust Brothers
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Chinatrust Brothers56%
02:05Koniec
Rochester Red WingsR
3:54:6Prognoza AIKoniec
OOklahoma City Dodgers
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Oklahoma City Dodgers62%
09:00Koniec
SavignyS
0:103:5Prognoza AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Rouen62%
