Prognozy AI na baseball na 27 września 2026

Baseball: nasza AI przeanalizowała 29 meczów na 27 września 2026 – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania.

PnWtŚrCzPtSoNd
USAUSAMLB15
19:10
Milwaukee Brewers
-:-5:4Prognoza AIKoniec
St.Louis Cardinals
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Milwaukee Brewers61%
19:10
Chicago White Sox
-:-6:5Prognoza AIKoniec
Colorado Rockies
AI1 · 52%2 · 48%
Typ1Wygra Chicago White Sox52%
19:10
Kansas City Royals
-:-4:3Prognoza AIKoniec
Cleveland Guardians
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Kansas City Royals56%
19:20
New York Yankees
-:-6:5Prognoza AIKoniec
Baltimore Orioles
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra New York Yankees54%
19:05
Philadelphia Phillies
-:-5:3Prognoza AIKoniec
Tampa Bay Rays
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Philadelphia Phillies66%
19:05
Boston Red Sox
-:-5:4Prognoza AIKoniec
Chicago Cubs
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Boston Red Sox55%
19:10Koniec
San Diego Padres
4:115:3Prognoza AIKoniec
Arizona Diamondbacks
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra San Diego Padres63%
19:05Koniec
Athletics
6:53:6Prognoza AIKoniec
Houston Astros
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Houston Astros72%
19:10Koniec
Seattle Mariners
5:76:3Prognoza AIKoniec
Los Angeles Angels
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Seattle Mariners72%
19:05Koniec
San Francisco Giants
0:24:5Prognoza AIKoniec
Los Angeles Dodgers
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Los Angeles Dodgers61%
19:05
Washington Nationals
-:-3:6Prognoza AIKoniec
New York Mets
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra New York Mets68%
19:07
Toronto Blue Jays
-:-6:4Prognoza AIKoniec
Cincinnati Reds
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Toronto Blue Jays60%
19:10
Detroit Tigers
-:-4:3Prognoza AIKoniec
Pittsburgh Pirates
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Detroit Tigers59%
19:10
Miami Marlins
-:-2:5Prognoza AIKoniec
Atlanta Braves
AI1 · 27%2 · 73%
Typ2Wygra Atlanta Braves73%
19:10Koniec
Minnesota Twins
10:25:4Prognoza AIKoniec
Texas Rangers
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Minnesota Twins57%
MLB – Zobacz wszystkie prognozy →
JapanJaponiaNPB5
05:00Koniec
Yokohama BayStars
3:54:3Prognoza AIKoniec
Hiroshima Carp
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Yokohama BayStars56%
05:00Koniec
Fukuoka S. Hawks
12:55:3Prognoza AIKoniec
Orix Buffaloes
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Fukuoka S. Hawks63%
09:00Koniec
Chiba Lotte Marines
6:13:4Prognoza AIKoniec
Nippon Ham Fighters
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Nippon Ham Fighters57%
09:00Koniec
Seibu Lions
3:23:4Prognoza AIKoniec
Rakuten Gold. Eagles
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Rakuten Gold. Eagles56%
09:00Koniec
Yomiuri Giants
11:05:3Prognoza AIKoniec
Yakult Swallows
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Yomiuri Giants68%
NPB – Zobacz wszystkie prognozy →
South KoreaKorea PołudniowaKBO4
08:00Koniec
Lotte Giants
2:64:5Prognoza AIKoniec
Hanwha Eagles
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Hanwha Eagles58%
08:00Koniec
Doosan Bears
6:125:4Prognoza AIKoniec
KT Wiz Suwon
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Doosan Bears54%
08:00Koniec
KIA Tigers
5:14:5Prognoza AIKoniec
LG Twins
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra LG Twins57%
08:00Koniec
NC Dinos
4:86:3Prognoza AIKoniec
Kiwoom Heroes
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra NC Dinos68%
KBO – Zobacz wszystkie prognozy →
TaiwanCPBL3
07:05Koniec
TSG Hawks
2:36:5Prognoza AIKoniec
Uni Lions
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra TSG Hawks55%
08:05Koniec
Wei Chuan Dragons
3:55:6Prognoza AIKoniec
Rakuten Monkeys
AI1 · 45%2 · 55%
Typ2Wygra Rakuten Monkeys55%
09:05Koniec
Fubon Guardians
3:75:6Prognoza AIKoniec
Chinatrust Brothers
AI1 · 44%2 · 56%
Typ2Wygra Chinatrust Brothers56%
CPBL – Zobacz wszystkie prognozy →
USAUSAIL1
02:05Koniec
Rochester Red Wings
3:54:6Prognoza AIKoniec
Oklahoma City Dodgers
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Oklahoma City Dodgers62%
IL – Zobacz wszystkie prognozy →
FranceFrancjaDivision 11
09:00Koniec
Savigny
0:103:5Prognoza AIKoniec
Rouen
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Rouen62%
Division 1 – Zobacz wszystkie prognozy →