Prognozy AI na baseball na 28 września 2026

Baseball: nasza AI przeanalizowała 6 meczów na 28 września 2026 – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania.

PnWtŚrCzPtSoNd
JapanJaponiaNPB3
09:00Koniec
Chiba Lotte Marines
6:13:4Prognoza AIKoniec
Nippon Ham Fighters
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Nippon Ham Fighters61%
09:00Koniec
Seibu Lions
3:22:4Prognoza AIKoniec
Rakuten Gold. Eagles
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Rakuten Gold. Eagles64%
09:00Koniec
Yokohama BayStars
3:55:3Prognoza AIKoniec
Hiroshima Carp
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Yokohama BayStars63%
NPB – Zobacz wszystkie prognozy →
TaiwanCPBL3
09:05Koniec
Chinatrust Brothers
19:106:5Prognoza AIKoniec
TSG Hawks
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Chinatrust Brothers57%
09:05Koniec
Fubon Guardians
2:44:6Prognoza AIKoniec
Wei Chuan Dragons
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Wei Chuan Dragons60%
09:05Koniec
Rakuten Monkeys
4:77:5Prognoza AIKoniec
Uni Lions
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Rakuten Monkeys58%
CPBL – Zobacz wszystkie prognozy →