Prognozy AI na baseball na 3 października 2026

Baseball: nasza AI przeanalizowała 15 meczów na 3 października 2026 – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania.

PnWtŚrCzPtSoNd
JapanJaponiaNPB5
05:00Koniec
Hiroshima Carp
6:43:2Prognoza AIKoniec
Hanshin Tigers
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Hiroshima Carp56%
09:00Koniec
Rakuten Gold. Eagles
6:02:4Prognoza AIKoniec
Orix Buffaloes
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Orix Buffaloes62%
09:00Koniec
Chiba Lotte Marines
3:43:5Prognoza AIKoniec
Fukuoka S. Hawks
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Fukuoka S. Hawks61%
09:00Koniec
Yomiuri Giants
2:55:4Prognoza AIKoniec
Yokohama BayStars
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Yomiuri Giants55%
09:00
Yakult Swallows
-:-4:3Prognoza AIKoniec
Chunichi Dragons
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Yakult Swallows56%
NPB – Zobacz wszystkie prognozy →
South KoreaKorea PołudniowaKBO5
05:00Koniec
Samsung Lions
6:45:4Prognoza AIKoniec
Doosan Bears
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Samsung Lions55%
05:00Koniec
LG Twins
4:56:4Prognoza AIKoniec
KIA Tigers
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra LG Twins59%
05:00Koniec
KT Wiz Suwon
5:05:3Prognoza AIKoniec
Lotte Giants
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra KT Wiz Suwon58%
05:00Koniec
NC Dinos
13:14:5Prognoza AIKoniec
SSG Landers
AI1 · 46%2 · 54%
Typ2Wygra SSG Landers54%
05:00Koniec
Hanwha Eagles
2:76:3Prognoza AIKoniec
Kiwoom Heroes
AI1 · 65%2 · 35%
Typ1Wygra Hanwha Eagles65%
KBO – Zobacz wszystkie prognozy →
TaiwanCPBL3
09:05Koniec
Uni Lions
5:36:5Prognoza AIKoniec
Wei Chuan Dragons
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Uni Lions57%
09:05Koniec
Fubon Guardians
0:34:6Prognoza AIKoniec
Chinatrust Brothers
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Chinatrust Brothers58%
09:05Koniec
Rakuten Monkeys
7:5VSPrognoza AIKoniec
TSG Hawks
CPBL – Zobacz wszystkie prognozy →
USAUSAMLB3
17:00
Cleveland Guardians
-:-5:3Prognoza AIKoniec
Chicago White Sox
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Cleveland Guardians72%
20:00
Los Angeles Dodgers
-:-6:5Prognoza AIKoniec
Atlanta Braves
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Los Angeles Dodgers58%
16:35
0:0VSPrognoza AIKoniec
MLB – Zobacz wszystkie prognozy →
INTFriendly International1
11:00
Czech Republic
-:-5:4Prognoza AIKoniec
Germany
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Czech Republic54%
Friendly International – Zobacz wszystkie prognozy →