Prognozy AI na baseball na 3 października 2026
Baseball: nasza AI przeanalizowała 15 meczów na 3 października 2026 – wynik meczu, przewidywany rezultat i suma runów dla każdego spotkania.
PnWtŚrCzPtSoNd
05:00Koniec
Hiroshima CarpH
6:43:2Prognoza AIKoniec
HHanshin Tigers
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Hiroshima Carp56%
09:00Koniec
Rakuten Gold. EaglesR
6:02:4Prognoza AIKoniec
OOrix Buffaloes
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Orix Buffaloes62%
09:00Koniec
Chiba Lotte MarinesC
3:43:5Prognoza AIKoniec
FFukuoka S. Hawks
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Fukuoka S. Hawks61%
09:00Koniec
Yomiuri GiantsY
2:55:4Prognoza AIKoniec
YYokohama BayStars
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Yomiuri Giants55%
09:00
Yakult SwallowsY
-:-4:3Prognoza AIKoniec
CChunichi Dragons
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Yakult Swallows56%
05:00Koniec
Samsung LionsS
6:45:4Prognoza AIKoniec
DDoosan Bears
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Samsung Lions55%
05:00Koniec
LG TwinsL
4:56:4Prognoza AIKoniec
KKIA Tigers
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra LG Twins59%
05:00Koniec
KT Wiz SuwonK
5:05:3Prognoza AIKoniec
LLotte Giants
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra KT Wiz Suwon58%
05:00Koniec
NC DinosN
13:14:5Prognoza AIKoniec
SSSG Landers
AI1 · 46%2 · 54%
Typ2Wygra SSG Landers54%
05:00Koniec
Hanwha EaglesH
2:76:3Prognoza AIKoniec
KKiwoom Heroes
AI1 · 65%2 · 35%
Typ1Wygra Hanwha Eagles65%
TaiwanCPBL3▼
09:05Koniec
Uni LionsU
5:36:5Prognoza AIKoniec
WWei Chuan Dragons
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Uni Lions57%
09:05Koniec
Fubon GuardiansF
0:34:6Prognoza AIKoniec
CChinatrust Brothers
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Chinatrust Brothers58%
09:05Koniec
Rakuten MonkeysR
7:5VSPrognoza AIKoniec
TTSG Hawks
17:00
Cleveland GuardiansC
-:-5:3Prognoza AIKoniec
CChicago White Sox
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Cleveland Guardians72%
20:00
Los Angeles DodgersL
-:-6:5Prognoza AIKoniec
AAtlanta Braves
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Los Angeles Dodgers58%
16:35
INTFriendly International1▼
11:00
Czech Republic
-:-5:4Prognoza AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Czech Republic54%
