Prognozy tenisowe AI na 3 października 2026

Tenis: nasza AI przeanalizowała 81 meczów na 3 października 2026 – zwycięzca, wynik w setach i liczba setów dla każdego spotkania.

58% · trafionych typów na zwycięzcę w ostatnich 14 dniach (851 z 1474)

PnWtŚrCzPtSoNd
WTA DoublesBeijing39
02:00
Hsieh S-W. / Ostapenko J.
-:-2:0Sety AIKoniec
Jiang X. / Wang Xiy.
AI1 · 80%2 · 20%
Typ1Wygra Hsieh S-W. / Ostapenko J.80%
02:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 86%2 · 14%
Typ1Wygra Alexander Zverev86%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Francisco Cerundolo58%
02:00
Khromacheva I. / Samsonova L.
-:-2:0Sety AIKoniec
Maleckova J. / Skoch M.
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Khromacheva I. / Samsonova L.78%
02:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Alex de Minaur82%
02:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Andrey Rublev64%
02:00Koniec
AI1 · 20%2 · 80%
Typ2Wygra Dabrowski G. / Stefani L.80%
02:00
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Routliffe E. / Sutjiadi A.76%
02:00
Andreeva M. / Kalinskaya A.
-:-2:0Sety AIKoniec
Joint M. / Klepac A.
AI1 · 73%2 · 27%
Typ1Wygra Andreeva M. / Kalinskaya A.73%
02:00Koniec
Kozyreva M. / Zvonareva V.
1:20:2Sety AIKoniec
Kichenok L. / Muhammad A.
AI1 · 23%2 · 77%
Typ2Wygra Kichenok L. / Muhammad A.77%
02:00
Alexandrova E. / Stollar F.
-:-1:2Sety AIKoniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Bucsa C. / Melichar-Martinez N.61%
02:00Koniec
McNally C. / Tjen J.
0:22:0Sety AIKoniec
Bartunkova N. / Chwalinska M.
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra McNally C. / Tjen J.72%
02:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Detiuc A. / Wu F.
AI1 · 86%2 · 14%
Typ1Wygra Errani S. / Paolini J.86%
02:00
Chan H-C. / Kato M.
-:-2:0Sety AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Chan H-C. / Kato M.64%
02:00
Aoyama S. / Liang E. S.
-:-1:2Sety AIKoniec
AI1 · 33%2 · 67%
Typ2Wygra Mertens E. / Shnaider D.67%
02:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Daniil Medvedev66%
02:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Feng S. / Yuan Y.
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Siniakova K. / Zhang S.72%
02:00
Danilina A. / Krawczyk D.
-:-2:0Sety AIKoniec
Lumsden M. / Panova A.
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Danilina A. / Krawczyk D.63%
02:00
Noskova L. / Tauson C.
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Noskova L. / Tauson C.56%
02:00
Badosa P. / Sakkari M.
-:-1:2Sety AIKoniec
AI1 · 35%2 · 65%
Typ2Wygra Perez E. / Schuurs D.65%
03:00Koniec
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 9%2 · 91%
Typ2Wygra Iga Swiatek91%
03:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Qinwen Zheng68%
03:00Koniec
1:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 89%2 · 11%
Typ1Wygra Elena Rybakina89%
03:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Jelena Ostapenko62%
03:00Koniec
0:22:0Sety AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra Ashlyn Krueger61%
03:00Koniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Leylah Annie Fernandez64%
03:00Koniec
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Katerina Siniakova54%
03:00Koniec
Xinran Sun
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 28%2 · 72%
Typ2Wygra Cristina Bucsa72%
03:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 78%2 · 22%
Typ1Wygra Belinda Bencic78%
03:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Wang Xin.
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Sonay Kartal67%
03:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 83%2 · 17%
Typ1Wygra Maria Sakkari83%
03:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 76%2 · 24%
Typ1Wygra Coco Gauff76%
03:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Iva Jović58%
03:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Marie Bouzkova72%
03:00Koniec
2:12:0Sety AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Donna Vekić70%
02:00Koniec
Bouzkova M. / Li A.
0:20:2Sety AIKoniec
Hunter S. / Mladenovic K.
AI1 · 31%2 · 69%
Typ2Wygra Hunter S. / Mladenovic K.69%
03:00Koniec
1:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 26%2 · 74%
Typ2Wygra Elise Mertens74%
07:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Zhang Z. / Zhou Y.
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Arends S. / Pel D.56%
08:30Koniec
AI1 · 30%2 · 70%
Typ2Wygra Cash R. / Erler A.70%
Beijing – Zobacz wszystkie prognozy →
WTA SinglesUS Open, Women18
23:00
-:-VSSety AIKoniec
23:15
-:-VSSety AIKoniec
22:15
-:-VSSety AIKoniec
22:55
-:-VSSety AIKoniec
23:15
-:-VSSety AIKoniec
17:05
-:-VSSety AIKoniec
18:20
19:05
-:-VSSety AIKoniec
17:55
-:-VSSety AIKoniec
19:45
-:-VSSety AIKoniec
20:30
21:10
-:-VSSety AIKoniec
23:00
-:-VSSety AIKoniec
US Open, Women – Zobacz wszystkie prognozy →
ATP SinglesUS Open, Men17
21:20
-:-VSSety AIKoniec
22:40
-:-VSSety AIKoniec
22:55
-:-VSSety AIKoniec
23:05
-:-VSSety AIKoniec
23:25
-:-VSSety AIKoniec
23:40
-:-VSSety AIKoniec
23:50
-:-VSSety AIKoniec
22:05
22:15
-:-VSSety AIKoniec
22:30
-:-VSSety AIKoniec
23:05
-:-VSSety AIKoniec
23:30
-:-VSSety AIKoniec
22:35
-:-VSSety AIKoniec
23:10
-:-VSSety AIKoniec
21:40
01:15
-:-VSSety AIKoniec
03:05
-:-VSSety AIKoniec
US Open, Men – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women SinglesSuzhou10
03:00Koniec
Huang Yujia
1:22:0Sety AIKoniec
Khomutsianskaya D.
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Huang Yujia68%
03:00Koniec
Han Shi
2:12:1Sety AIKoniec
Chengyiyi Yuan
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Han Shi57%
05:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
Kristiana Sidorova
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Katarina Zavatska66%
06:00Koniec
Priska Madelyn Nugroho
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Priska Madelyn Nugroho56%
08:00
-:-2:0Sety AIKoniec
Yihan Qu
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Sofya Lansere64%
08:00
-:-2:1Sety AIKoniec
Sijia Wei
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Darya Astakhova55%
03:00Koniec
Yidi Yang
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Yidi Yang58%
05:00Koniec
Jia-Jing Lu
2:12:1Sety AIKoniec
Zongyu Li
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Jia-Jing Lu56%
09:30Koniec
Wushuang Zheng
2:12:1Sety AIKoniec
Yihan Qu
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Wushuang Zheng57%
09:30Koniec
Rinko Matsuda
0:21:2Sety AIKoniec
Sijia Wei
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Sijia Wei57%
Suzhou – Zobacz wszystkie prognozy →
ATP SinglesTokyo8
01:00Koniec
1:21:2Sety AIKoniec
AI1 · 43%2 · 57%
Typ2Wygra Jiri Lehečka57%
01:00Koniec
AI1 · 82%2 · 18%
Typ1Wygra Matteo Berrettini82%
01:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Tabilo A. / van Assche L.
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Krajicek A. / Mektic N.67%
01:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Denis Shapovalov59%
01:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 90%2 · 10%
Typ1Wygra Carlos Alcaraz90%
01:00Koniec
Hijikata R. / Uesugi K.
2:00:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Nys H. / Roger-Vasselin E.78%
01:00Koniec
Miedler L. / Oberleitner N.
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Miedler L. / Oberleitner N.54%
06:30Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
Polmans M. / Zielinski J.
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Bolelli S. / Vavassori A.64%
Tokyo – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Women SinglesJingshan6
03:00Koniec
2:02:0Sety AIKoniec
AI1 · 80%2 · 20%
Typ1Wygra Jessica Bouzas Maneiro80%
03:00Koniec
2:12:1Sety AIKoniec
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Lloyd Harris57%
04:30Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Emerson Jones59%
05:30Koniec
Yanki Erel
0:20:2Sety AIKoniec
AI1 · 22%2 · 78%
Typ2Wygra Mattia Bellucci78%
07:00Koniec
AI1 · 39%2 · 61%
Typ2Wygra Reyes-Varela M. A. / Stalder R.61%
08:30Koniec
Lansere S. / Shubladze A.
1:22:1Sety AIKoniec
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra Lansere S. / Shubladze A.54%
Jingshan – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men SinglesPorto3
10:00Koniec
0:22:1Sety AIKoniec
Inaki Montes-De La Torre
AI1 · 54%2 · 46%
Typ1Wygra David Jorda Sanchis54%
11:30
-:-2:1Sety AIKoniec
AI1 · 59%2 · 41%
Typ1Wygra Henrique Rocha59%
14:00Koniec
Latinovic S. / Poljicak M.
2:02:1Sety AIKoniec
Donski A. / Pieczonka F.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Latinovic S. / Poljicak M.57%
Porto – Zobacz wszystkie prognozy →
Challenger Men DoublesMouilleron-Le-Captif3
10:00Koniec
Bass F. / Duncan S.
1:22:0Sety AIKoniec
Poling K. / Sheehy J.
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra Bass F. / Duncan S.57%
12:30Koniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Joel Schwaerzler64%
14:00Koniec
2:02:1Sety AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Clement Chidekh63%
Mouilleron-Le-Captif – Zobacz wszystkie prognozy →