Prognozy AI na e-sport na 2 kwietnia 2026

E-sport: nasza AI przeanalizowała 112 meczów na 2 kwietnia 2026 – zwycięzca, wynik w mapach i liczba map dla każdego spotkania.

PnWtŚrCzPtSoNd
Counter StrikePGL14
20:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Keyd60%
23:10
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra BA 268%
23:10
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra 9z60%
23:10
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Zomblers64%
02:10
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 34%2 · 66%
Typ2Wygra FarmVille66%
02:25
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra LAG Gaming68%
05:10
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra DEPO58%
08:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra 100 Thieves72%
08:15
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra The Huns Esports62%
11:20
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra WW Team64%
14:30
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra K2763%
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
PGL – Zobacz wszystkie prognozy →
Dota 2BLAST Slam13
02:00
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 48%2 · 52%
Typ2Wygra Cloud Dawning52%
05:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Roar Gaming64%
07:00
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Team Nemesis66%
10:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Glyph63%
11:00
Mouz
-:-2:1Prognoza AIKoniec
1Win Team
AI1 · 71%2 · 29%
Typ1Wygra Mouz71%
17:00
Natus Vincere
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 37%2 · 63%
Typ2Wygra L1Ga Team63%
01:10
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra REKONIX72%
04:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Execration72%
08:00
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Aurora60%
08:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Xtreme Gaming64%
11:00
Yakult Brothers
-:-2:1Prognoza AIKoniec
Ngnb
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra Yakult Brothers62%
14:00
Parivision
-:-1:2Prognoza AIKoniec
Virtus.pro
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra Virtus.pro60%
11:30
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra MOUZ72%
BLAST Slam – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeBetboom Circuit X Mayhem10
21:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra RED Canids58%
21:15
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Fluxo W7M63%
01:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra METANOIA WOLVES68%
01:00
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra Fluxo W7M62%
13:10
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 60%2 · 40%
Typ1Wygra Imperial60%
13:10
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 65%2 · 35%
Typ1Wygra ShindeN65%
16:40
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Crashers70%
16:40
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Imperial66%
20:55
0:03:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra Gaimin Gladiators72%
20:55
0:02:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra ODDIK66%
Betboom Circuit X Mayhem – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeESL Challenger League9
13:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Boring Players64%
13:20
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra 5star58%
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:15
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:20
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:40
-:-VSPrognoza AIKoniec
ESL Challenger League – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeCIS LAN Championship7
06:00
-:-VSPrognoza AIKoniec
08:35
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra 1WIN58%
10:50
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra JUMBO TEAM70%
14:00
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra SPARTA62%
14:30
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra eternal premium58%
17:15
-:-VSPrognoza AIKoniec
17:15
0:1VSPrognoza AIKoniec
CIS LAN Championship – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeEuropean Pro League6
08:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 70%2 · 30%
Typ1Wygra Lilmix70%
10:50
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra megoshort68%
09:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra BALU68%
13:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Ilbirs eSports63%
16:00
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 72%2 · 28%
Typ1Wygra MODUS72%
18:25
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 62%2 · 38%
Typ1Wygra ALIS VENTORUS62%
European Pro League – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeBetBoom Storm5
20:00
-:-1:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 55%2 · 45%
Typ2Wygra Vasco Esports45%
22:25
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 68%2 · 32%
Typ1Wygra Charrados FC68%
23:10
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra MIBR Academy61%
17:15
-:-VSPrognoza AIKoniec
20:00
0:02:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 67%2 · 33%
Typ1Wygra Players67%
BetBoom Storm – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter StrikeESL Challenger League North America5
10:00
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Bbbmbcbs66%
13:00
-:-1:2Prognoza AIKoniec
5Star eSports
AI1 · 35%2 · 65%
Typ2Wygra 5Star eSports65%
13:00
Last Bullet
-:-2:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 66%2 · 34%
Typ1Wygra Last Bullet66%
13:00
-:-2:0Prognoza AIKoniec
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Fengda Gaming64%
13:00
Arise
-:-2:1Prognoza AIKoniec
Legion (Pak)
AI1 · 63%2 · 37%
Typ1Wygra Arise63%
ESL Challenger League North America – Zobacz wszystkie prognozy →