Prognozy AI na e-sport na 2 października 2026

E-sport: nasza AI przeanalizowała 14 meczów na 2 października 2026 – zwycięzca, wynik w mapach i liczba map dla każdego spotkania.

PnWtŚrCzPtSoNd
LOLEMEA Masters (Europe)5
15:00Koniec
0:20:2Prognoza AIKoniec
UCAM Esports Club
AI1 · 32%2 · 68%
Typ2Wygra UCAM Esports Club68%
15:00Koniec
0:22:1Prognoza AIKoniec
The Secret Club
AI1 · 55%2 · 45%
Typ1Wygra Colossal Gaming55%
15:00Koniec
PCIFIC Esports
0:22:0Prognoza AIKoniec
Frites
AI1 · 61%2 · 39%
Typ1Wygra PCIFIC Esports61%
18:00Koniec
0:20:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 36%2 · 64%
Typ2Wygra Barca eSports64%
18:00Koniec
2:02:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 58%2 · 42%
Typ1Wygra Valerion58%
EMEA Masters (Europe) – Zobacz wszystkie prognozy →
DOTA2Blast Slam VIII (World)4
13:00Koniec
1:22:1Prognoza AIKoniec
LGD Gaming
AI1 · 64%2 · 36%
Typ1Wygra Xtreme Gaming64%
13:00Koniec
Team Nemesis
0:21:2Prognoza AIKoniec
1win
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra 1win58%
16:00Koniec
OG
2:11:2Prognoza AIKoniec
BetBoom Team
AI1 · 40%2 · 60%
Typ2Wygra BetBoom Team60%
16:00Koniec
GamerLegion
2:01:2Prognoza AIKoniec
Team Liquid
AI1 · 42%2 · 58%
Typ2Wygra Team Liquid58%
Blast Slam VIII (World) – Zobacz wszystkie prognozy →
Counter-strikeStake Ranked Episode 4 (Spain)4
10:00Koniec
2:11:2Prognoza AIKoniec
FaZe Clan
AI1 · 38%2 · 62%
Typ2Wygra FaZe Clan62%
12:30Koniec
B8
0:22:1Prognoza AIKoniec
Fnatic
AI1 · 57%2 · 43%
Typ1Wygra B857%
15:00Koniec
2:11:2Prognoza AIKoniec
AI1 · 41%2 · 59%
Typ2Wygra BIG59%
17:30Koniec
Alliance
0:22:1Prognoza AIKoniec
AI1 · 56%2 · 44%
Typ1Wygra Alliance56%
Stake Ranked Episode 4 (Spain) – Zobacz wszystkie prognozy →
LOLAsian Games (Asia) - Play Offs1
03:00Koniec
Chinese Taipei
0:30:2Prognoza AIKoniec
South Korea
AI1 · 9%2 · 91%
Typ2Wygra South Korea91%
Asian Games (Asia) - Play Offs – Zobacz wszystkie prognozy →