Yapay zeka Cup tahminleri

RussiaRusya Sezon 2026/27 Takım: 20 Kuruluş 1888

Yapay zekamız Cup için yaklaşan 7 maçı analiz etti: her maç için doğru skor, 1X2, karşılıklı gol ve alt/üst.

Tüm tahminleri aç: aylık $29.99Kilitli YZ tahmini: 7 · Kart, PayPal veya mobil ödeme

Yaklaşan maçlar7 maç

28.10Çar7
13:00
Karpaty
-:-YZ tahminiMS
Oleksandria
Tahmin39%YZ
13:00
LNZ Cherkasy
-:-YZ tahminiMS
Metal Kharkiv
Tahmin55%YZ
13:00
Livyi Bereh
-:-YZ tahminiMS
Veres Rivne
Tahmin39%YZ
13:00
Mayak Sarny
-:-YZ tahminiMS
FC Kharkiv
Tahmin40%YZ
13:00
Polessya
-:-YZ tahminiMS
Novyi Rozdil
Tahmin68%YZ
13:00
Shakhtar Donetsk
-:-YZ tahminiMS
Dynamo Kyiv
Tahmin45%YZ
13:00
Zorya Luhansk
-:-YZ tahminiMS
Kryvbas KR
Tahmin38%YZ

Puan durumuSezon 2026/27

#TakımO GBM AVPForm
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 GBGM
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 GGBM
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 GG
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 GB
5 Amkar 2 110 +2 4 GB
6 Broke Boys 2 101 -1 3 GM
7 Kristall 1 001 -1 0 M
8 Bomik 1 001 -1 0 M
9 KAMAZ 1 001 -1 0 M
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 M
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 M
12 Strogino 1 001 -3 0 M
Güncelleme: 24.10.2026

Cup

Kupa, Rus futbolunda prestijli bir eleme turnuvasıdır ve en iyi kulüpler arasında yoğun bir rekabet sergiler. Yıllık olarak düzenlenir ve genellikle erken baharda başlar; sezonun sonunda büyük bir final ile sona erer. Bu yüksek rekabetçi format, final hariç tek maçlarda oynanan eleme müsabakalarını kapsamaktadır ve bu durum her maçın önemli olduğu heyecan verici bir atmosfer yaratmaktadır. Spartak Moskova ve Zenit St. Petersburg gibi tanınmış takımlar, turnuvanın zengin tarihinde iz bırakmış, taraftarlarını kupa ödülünü kazanan takımlarını görmek için çekmiştir. Taraftarlar, yalnızca etkileyici futbolu izleme fırsatı için değil, aynı zamanda eleme turnuvalarını tanımlayan kısa hikayeler ve dramatik karşılaşmalar için Kupa'yı takip ediyor. Heyecan dolu bir tarih ve yüksek risklerle dolu Kupa, Rus futbol takviminin önemli bir noktası olmaya devam ediyor.

Cup hakemleri

HakemMaçKart/maçlige göre4,5 üstPenaltı
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Tüm hakemler →

Premium: hakemi belli olan her maç için kart, penaltı ve kırmızı kart olasılıkları. Premium’u aç →