AI-voorspellingen Cup

RussiaRusland Seizoen 2026/27 Teams: 20 Opgericht 1888

Onze AI analyseerde de komende wedstrijden in de Cup (8): exacte uitslag, 1X2, beide teams scoren en over/under voor elke wedstrijd.

Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandVergrendelde AI-tips: 8 ยท Kaart, PayPal of mobile money

Komende wedstrijden8 wedstrijden

28.10wo8
16:00
Austria Lustenau
-:-AI-prognoseEinde
Sturm Graz
Tip62%AI
16:00
Austria Vienna
-:-AI-prognoseEinde
TSV Hartberg
Tip43%AI
16:00
First Vienna
-:-AI-prognoseEinde
Rapid Vienna
Tip63%AI
16:00
Grazer AK
-:-AI-prognoseEinde
SCR Altach
Tip40%AI
16:00
Lask Linz
-:-AI-prognoseEinde
Ried
Tip57%AI
16:00
Schwarz-WeiรŸ Bregenz
-:-AI-prognoseEinde
Red Bull Salzburg
Tip74%AI
16:00
WSPG Wels
-:-AI-prognoseEinde
Wolfsberger AC
Tip63%AI
16:00
Wacker Innsbruck
-:-AI-prognoseEinde
WSG Wattens
Tip44%AI

StandSeizoen 2026/27

#TeamG WGV DSPtnVorm
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 WGWV
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 WWGV
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 WW
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 WG
5 Amkar 2 110 +2 4 WG
6 Broke Boys 2 101 -1 3 WV
7 Kristall 1 001 -1 0 V
8 Bomik 1 001 -1 0 V
9 KAMAZ 1 001 -1 0 V
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 V
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 V
12 Strogino 1 001 -3 0 V
Bijgewerkt 21.10.2026

Cup

De Beker is een prestigieus knock-outtoernooi in het Russische voetbal, waar intense concurrentie tussen de beste clubs wordt getoond. Het vindt jaarlijks plaats, meestal in het vroege voorjaar, en culmineert in een groot finalewedstrijd aan het einde van het seizoen. Dit hoogst competitieve format omvat eliminatiewedstrijden die in รฉรฉn wedstrijd worden gespeeld, met uitzondering van de finale, wat zorgt voor een spannende sfeer waarin elke wedstrijd telt. Bekende teams zoals Spartak Moskou en Zenit Sint-Petersburg hebben hun stempel gedrukt op de rijke geschiedenis van het toernooi, wat gepassioneerde supporters aantrekt die hun clubs willen zien het felbegeerde trofee te winnen. Fans volgen de Beker niet alleen voor de kans om indrukwekkend voetbal te zien, maar ook voor de underdogverhalen en dramatische confrontaties die knock-outtoernooien definiรซren. Met een geschiedenis vol spanning en hoge inzet blijft de Beker een hoogtepunt in de Russische voetbalkalender.

Scheidsrechters in de Cup

ScheidsrechterWedstr.Kaarten/w.vs comp.Meer dan 4,5Penalty
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Alle scheidsrechters โ†’

Premium: kansen op kaarten, een penalty en rood voor elke wedstrijd met een bekende scheidsrechter. Premium ontgrendelen โ†’