AI-voorspellingen Challenge League

SwitzerlandZwitserland Teams: 20 Opgericht 1888

Onze AI analyseerde de komende wedstrijden in de Challenge League (8): exacte uitslag, 1X2, beide teams scoren en over/under voor elke wedstrijd.

63% ยท juiste 1X2-tips in de laatste 30 dagen (15 van 24)

Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandVergrendelde AI-tips: 8 ยท Kaart, PayPal of mobile money

Komende wedstrijden16 wedstrijden

30.10vr2
17:00
Tarxien Rainbows
-:-AI-prognoseEinde
Victoria Hotspurs
Tip42%AI
19:30
Vittoriosa Stars
-:-AI-prognoseEinde
Zebbug Rangers
Tip38%AI
31.10za2
13:00
St. Andrews
-:-AI-prognoseEinde
Pietร  Hotspurs
Tip41%AI
15:30
Zurrieq
-:-AI-prognoseEinde
Attard
Tip44%AI
01.11zo4
13:00
Swieqi United
-:-AI-prognoseEinde
Santa Lucรญa
Tip40%AI
15:30
Fgura United
-:-AI-prognoseEinde
Mgarr United
Tip42%AI
16:30
Naxxar Lions
-:-AI-prognoseEinde
Gudja United
Tip45%AI
19:00
Melita
-:-AI-prognoseEinde
Sirens
Tip37%AI

Challenge League

De Challenge League is de op รฉรฉn na hoogste voetbalcompetitie van Zwitserland, onder de Super League. De competitie brengt tien clubs samen die in een snel, fysiek speelveld opereren, met een focus op organisatie en snelle tegenaanvallen. Het is een cruciale leer- en doorstroomplek voor jonge talenten en ambitieuze clubs die naar de top willen klimmen. Het formaat is een competitie met thuis- en uitduels tegen elke tegenstander; het seizoen loopt doorgaans van augustus tot mei, met een winterpauze. De kampioen promoveert rechtstreeks naar de Super League, terwijl de laagste positie degradeert naar de Promotion League. De Challenge League heeft een lange geschiedenis en heeft vele spelers en clubs voortgebracht die de top hebben gehaald. Fans volgen de competitie om de spannende duels, de duidelijke route naar promotie en de kans om lokaal talent te zien doorbreken naast gevestigde professionals. De wedstrijden kenmerken zich door fysieke duels, solide organisatie en snelle omschakelingen.

Scheidsrechters in de Challenge League

ScheidsrechterWedstr.Kaarten/w.vs comp.Meer dan 4,5Penalty
Anojen Kanagasingam235,52+9%74%17%
Mirel Turkes235,17+5%56%17%
Logan Berchier295,31+7%66%24%
Hajrim Qovanaj495,22+7%55%31%
Huseyin Sanli465,15+5%67%30%
Desiree Blanco86,38+16%75%50%
Alessandro Dudic86,50+16%75%50%
Sven Wolfensberger153,67โˆ’15%20%13%
Luca Piccolo145,64+10%71%21%
Johannes von Mandach224,32โˆ’8%41%23%

Alle scheidsrechters โ†’

Premium: kansen op kaarten, een penalty en rood voor elke wedstrijd met een bekende scheidsrechter. Premium ontgrendelen โ†’