AI-voorspellingen Serie C

BrazilBraziliรซ Seizoen 2026 Teams: 20 Opgericht 1888
Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandKaart, PayPal of mobile money

Nog geen voorspellingen

Voorspellingen voor deze competitie verschijnen zodra ze klaar zijn.

StandSeizoen 2026

#TeamG WGV DSPtnVorm
1 Ferroviรกria 25 1186 +10 41 WWGVW
2 Maringรก 25 1186 +6 41 VWGGW
3 Santa Cruz 25 1177 +7 40 WWGGV
4 Brusque 25 1096 +6 39 GVGGG
5 Botafogo PB 25 1159 +6 38 VVGGW
6 Inter De Limeira 25 9106 +2 37 GGWGV
7 Floresta 25 988 -1 35 WVGGV
8 Paysandu 25 10411 -4 34 VGVWG
9 Ypiranga-RS 19 856 +3 29 WWGWG
10 Guarani Campinas 19 775 +10 28 WVGVG
11 Figueirense 19 775 -3 28 WGWGW
12 Maranhรฃo 19 766 +1 27 GWWWV
13 Amazonas 19 757 -2 26 WWGGG
14 Caxias 19 676 +1 25 VWVVG
15 Ituano 19 649 -3 22 VWVVV
16 Barra 19 568 0 21 VVWVW
17 Volta Redonda 19 6310 -12 21 VVWVV
18 Anรกpolis 19 5410 -5 19 WWVWG
19 AO Itabaiana 19 4510 -13 17 GVVVV
20 Confianรงa 19 3412 -9 13 GVGVV
Bijgewerkt 17.10.2026

Serie C

De Serie C is de derde divisie van het Braziliaanse voetbal en biedt een competitie waarin gevestigde clubs strijden tegen opkomende teams. Het toernooi vindt doorgaans plaats van april tot november en heeft een format met meerdere groepen, gevolgd door play-offs om promotie naar de Serie B te bepalen. Fans volgen de Serie C vanwege de intrigerende verhalen, terwijl historische clubs strijden tegen nieuwe uitdagers voor een kans op promotie in de hiรซrarchie van het Braziliaanse voetbal. Opmerkelijke teams zoals Sรฃo Bento en Remo hebben deelgenomen, wat de competitie verrijkt met rijke geschiedenis en gepassioneerde rivaliteiten. De opwinding van nieuwe talenten en de mogelijkheid voor clubs om te promoveren creรซren een levendige sfeer die supporters gedurende het seizoen boeit.

Scheidsrechters in de Serie C

ScheidsrechterWedstr.Kaarten/w.vs comp.Meer dan 4,5Penalty
Leonardo Willers Lorenzatto126,33+16%75%42%
Jefferson Ferreira de Moraes115,09+1%64%27%
Thaillan Azevedo Gomes154,40โˆ’6%53%7%
Paulo Belence Alves dos Prazeres Filho87,00+18%88%25%
Maguielson Lima Barbosa116,27+15%73%18%
Julio Cesar Pfleger105,20+4%80%20%
Afro Rocha De Carvalho Filho135,77+9%85%8%
Tarcizo Pinheiro Caetano107,50+26%90%20%
Emerson Ricardo de Almeida Andrade96,00+10%89%22%
Marcio Dos Santos Oliveira84,75โˆ’3%63%0%

Alle scheidsrechters โ†’

Premium: kansen op kaarten, een penalty en rood voor elke wedstrijd met een bekende scheidsrechter. Premium ontgrendelen โ†’