Meest trefzekere markt: Over 1.5 – 82% juist (9 191 van 11 165 tips, laatste 30 dagen). Vandaag heeft geen enkele regel een positieve ROI op minstens 40 weddenschappen.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Laatste 1 dagen (06.11.2026–06.11.2026)
Nog geen enkel bereik staat op winst bij minstens 40 weddenschappen (34 afgerekende tips met odds in deze periode).
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Systeem met positieve ROI
+14,5% ROI in 6 dagen
AI-tips: meer dan 2,5 goals · odds 2,00–2,41, gemiddeld 2,13 · AI-zekerheid ≥ 50%
ROI
+14,5%
Weddenschappen
67
Trefzekerheid
53,7%
Gem. odds
2,13
Oddsbereik
2,00–2,41
Winst
+9,69 eenheden
Max. terugval
4,74 eenheden
Periode: laatste 7 dagen (31.10.2026–06.11.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 31.10.2026–05.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Laatste 7 dagen (31.10.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
135
56,3% (52,6%)
1,90
+9,40
+7,0%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
101
69,3% (66,4%)
1,51
+4,53
+4,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 60–70%
70
72,9% (69,5%)
1,46
+3,06
+4,4%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 2,00–2,50
616
45,6% (45,5%)
2,21
+2,51
+0,4%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Systeem met positieve ROI
+18,0% ROI in 11 dagen
AI-tips: beide teams scoren · odds 1,70–2,48, gemiddeld 1,82 · AI-zekerheid ≥ 60%
ROI
+18,0%
Weddenschappen
41
Trefzekerheid
65,9%
Gem. odds
1,82
Oddsbereik
1,70–2,48
Winst
+7,39 eenheden
Max. terugval
5,00 eenheden
Periode: laatste 14 dagen (24.10.2026–06.11.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 26.10.2026–05.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Laatste 14 dagen (24.10.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Beide teams scoren – nee
AI-zekerheid 40–50%
157
54,8% (53,7%)
1,90
+4,84
+3,1%
mogelijk toeval
Minder dan 3,5 goals
AI-zekerheid 50–60%
173
53,8% (52,7%)
1,97
+4,54
+2,6%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
231
68,4% (66,7%)
1,50
+5,77
+2,5%
mogelijk toeval
Minder dan 2,5 goals
AI-zekerheid 40–50%
46
60,9% (59,6%)
1,71
+0,70
+1,5%
mogelijk toeval
Minder dan 2,5 goals
odds 1,60–1,80
81
60,5% (59,8%)
1,67
+0,85
+1,0%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: laatste 30 dagen (08.10.2026–06.11.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 08.10.2026–05.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Laatste 30 dagen (08.10.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 2,5 goals
odds 1,60–1,80
160
63,8% (59,6%)
1,68
+10,74
+6,7%
veelbelovend
Minder dan 2,5 goals
AI-zekerheid 40–50%
111
63,1% (61,1%)
1,68
+4,45
+4,0%
mogelijk toeval
Beide teams scoren – ja
AI-zekerheid vanaf 70%
55
70,9% (69,2%)
1,47
+1,14
+2,1%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
505
68,1% (66,7%)
1,50
+10,18
+2,0%
mogelijk toeval
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
71
38,0% (36,8%)
2,73
+1,44
+2,0%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: laatste 90 dagen (09.08.2026–06.11.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 09.08.2026–03.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Laatste 90 dagen (09.08.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
136
44,1% (36,7%)
2,74
+26,56
+19,5%
veelbelovend
Thuiszege (1)
odds 3,20–4,50
59
27,1% (27,9%)
3,62
+0,98
+1,7%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
681
67,3% (66,8%)
1,50
+4,24
+0,6%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: de hele vastgelegde periode (09.07.2026–06.11.2026) · 11.07.2026–03.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Hele periode (09.07.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
136
44,1% (36,7%)
2,74
+26,56
+19,5%
veelbelovend
Gelijkspel (X)
AI-zekerheid 40–50%
110
30,0% (28,3%)
3,60
+4,70
+4,3%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
2 145
60,0% (59,8%)
1,75
+7,74
+0,4%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: de hele vastgelegde periode (09.07.2026–06.11.2026) · 11.07.2026–03.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Hele periode (09.07.2026–06.11.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
136
44,1% (36,7%)
2,74
+26,56
+19,5%
veelbelovend
Gelijkspel (X)
AI-zekerheid 40–50%
110
30,0% (28,3%)
3,60
+4,70
+4,3%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
2 145
60,0% (59,8%)
1,75
+7,74
+0,4%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Systeem met positieve ROI
+5,5% ROI in 50 dagen
AI-tips: beide teams scoren · odds 1,20–2,15, gemiddeld 1,49 · AI-zekerheid ≥ 70%
ROI
+5,5%
Weddenschappen
80
Trefzekerheid
72,5%
Gem. odds
1,49
Oddsbereik
1,20–2,15
Winst
+4,39 eenheden
Max. terugval
5,55 eenheden
Periode: sinds 15.09.2026, bijgewerkt model · 16.09.2026–04.11.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
113
43,4% (36,9%)
2,72
+19,69
+17,4%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Kaartvoorspellingen: hoe nauwkeurig ze zijn
34 afgerekende wedstrijden, 05.11.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
In deze periode staat geen enkele kaartlijn voor op zijn referentie.
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
79,4%
34
79,4% altijd meer dan
+0,0 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
55,9%
34
67,6% altijd meer dan
-11,8 pp · geen voorsprong
Meer dan 4,5 kaarten
67,6%
34
52,9% altijd minder dan
+14,7 pp · geen voorsprong
Meer dan 5,5 kaarten
64,7%
34
64,7% altijd minder dan
+0,0 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,5%
34
76,5% altijd ja
+0,0 pp · geen voorsprong
Rode kaart
79,4%
34
79,4% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
34
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
742 afgerekende wedstrijden, 30.10.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 4,5 kaarten
62,8%
466 van 742 goed
referentie 57,0% · +5,8 pp
Meer dan 3,5 kaarten
65,0%
482 van 742 goed
referentie 59,4% · +5,5 pp
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
565 van 742 goed
referentie 74,9% · +1,2 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
742
74,9% altijd meer dan
+1,2 pp
Meer dan 3,5 kaarten
65,0%
742
59,4% altijd meer dan
+5,5 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,8%
742
57,0% altijd minder dan
+5,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
73,2%
742
72,6% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
77,8%
742
77,5% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
79,0%
742
79,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
742
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
1 542 afgerekende wedstrijden, 23.10.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 4,5 kaarten
62,8%
968 van 1 542 goed
referentie 57,8% · +4,9 pp
Meer dan 3,5 kaarten
63,0%
972 van 1 542 goed
referentie 58,4% · +4,7 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
75,7%
1 542
75,0% altijd meer dan
+0,7 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,0%
1 542
58,4% altijd meer dan
+4,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,8%
1 542
57,8% altijd minder dan
+4,9 pp
Meer dan 5,5 kaarten
72,4%
1 542
71,9% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,6%
1 542
76,3% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
79,9%
1 542
79,9% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
1 542
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
3 154 afgerekende wedstrijden, 07.10.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 4,5 kaarten
62,4%
1 969 van 3 154 goed
referentie 57,6% · +4,8 pp
Meer dan 3,5 kaarten
63,2%
1 992 van 3 154 goed
referentie 59,2% · +3,9 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,2%
3 154
75,9% altijd meer dan
+0,2 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,2%
3 154
59,2% altijd meer dan
+3,9 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,4%
3 154
57,6% altijd minder dan
+4,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
72,4%
3 154
72,0% altijd minder dan
+0,4 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,9%
3 154
76,8% altijd ja
+0,0 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,6%
3 154
80,6% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
3 154
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
4 876 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
3 105 van 4 876 goed
referentie 58,7% · +5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
3 069 van 4 876 goed
referentie 58,2% · +4,8 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
4 876
75,5% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
4 876
58,7% altijd meer dan
+5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
4 876
58,2% altijd minder dan
+4,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
73,5%
4 876
72,9% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,5%
4 876
76,3% altijd ja
+0,2 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,8%
4 876
80,8% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
93,5%
4 876
93,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
4 876 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
3 105 van 4 876 goed
referentie 58,7% · +5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
3 069 van 4 876 goed
referentie 58,2% · +4,8 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
4 876
75,5% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
4 876
58,7% altijd meer dan
+5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
4 876
58,2% altijd minder dan
+4,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
73,5%
4 876
72,9% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,5%
4 876
76,3% altijd ja
+0,2 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,8%
4 876
80,8% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
93,5%
4 876
93,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
4 876 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
3 105 van 4 876 goed
referentie 58,7% · +5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
3 069 van 4 876 goed
referentie 58,2% · +4,8 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
4 876
75,5% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
4 876
58,7% altijd meer dan
+5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
4 876
58,2% altijd minder dan
+4,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
73,5%
4 876
72,9% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,5%
4 876
76,3% altijd ja
+0,2 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,8%
4 876
80,8% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
93,5%
4 876
93,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
4 876 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–06.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
3 105 van 4 876 goed
referentie 58,7% · +5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
3 069 van 4 876 goed
referentie 58,2% · +4,8 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,1%
4 876
75,5% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,7%
4 876
58,7% altijd meer dan
+5,0 pp
Meer dan 4,5 kaarten
62,9%
4 876
58,2% altijd minder dan
+4,8 pp
Meer dan 5,5 kaarten
73,5%
4 876
72,9% altijd minder dan
+0,5 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,5%
4 876
76,3% altijd ja
+0,2 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,8%
4 876
80,8% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
93,5%
4 876
93,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
Transparante tracking en publicatie van voorspellingen
Bij aipredict.io wordt elke voetbalvoorspelling vastgelegd en publiekelijk gepubliceerd als football prediction results. Het systeem registreert voorspellingen per competitie en per match, inclusief de gekozen uitkomst en de uiteindelijke uitslag, zodat gebruikers de voortgang kunnen volgen. Deze transparante publicatie maakt AI football results tastbaar en controleerbaar.
Het belang van geverifieerde nauwkeurigheid
Verifieerbare soccer prediction accuracy vormt de kern van betrouwbare sportforecasting. Onze cijfers worden regelmatig geverifieerd en duidelijk gerapporteerd, zodat gebruikers het verschil zien tussen toevallige winnende beslissingen en op statistiek gebaseerde kansen. Een consistente high prediction success rate geeft vertrouwen in toekomstige voorspellingen.
Analyse van prestaties per categorie
Gebruikers kunnen verleden prestaties analyseren over categorieën zoals:
1X2
Over/Under
BTTS
Daarnaast kan men filters toepassen op competitie en tijdsperiode om trends te ontdekken en de betrouwbaarheid per categorie te evalueren.
Transparantie bouwt vertrouwen
Transparantie in football prediction results versterkt het vertrouwen van fans en professionals. Door openlijk de structuur van de modellen te tonen en de daadwerkelijke outcomes te koppelen aan voorspellingen, wordt de soccer prediction accuracy duidelijk zichtbaar en de AI football results geloofwaardig. De aanwezigheid van een consistente prediction success rate onderstreept dit vertrouwen.
Wereldwijde competitie-dekking
Onze dekking omvat toonaangevende competities en leagues, zodat gebruikers breed zicht hebben op de prestaties van AI-voorspellingen: