AI En Predictions Online
Sorting only applies to the current pagination view (not all rows). If you want to sort everything, select "All" in the "Rows per page" dropdown and perform the sorting again.
Select the sorting direction: ASC for ascending or DESC for descending.
Number of matches: 563
Match | Date | AI Prediction |
---|---|---|
Xelajú - Xinabajul | Guatemala | Liga Nacional | 08.09.2024, 00:00 | 2:1 |
Chacaritas - Independiente Juniors | Ecuador | Primera B | 08.09.2024, 00:00 | 1:2 |
Guayaquil City - Delfin | Ecuador | Copa Ecuador | 08.09.2024, 00:00 | 2:1 |
Juniper - Solomon Warriors | Solomon Islands | S-League | 08.09.2024, 00:00 | 1:1 |
Lobos ULMX - Aguacateros CDU | Mexico | Segunda División | 08.09.2024, 00:00 | 1:2 |
Tritons Vallarta - Durango | Mexico | Segunda División | 08.09.2024, 00:00 | 1:2 |
Chicago Fire - DC United | Usa | MLS | 08.09.2024, 00:30 | 2:2 |
Gavilanes FC Matamoros - Reboceros La Piedad | Mexico | Segunda División | 08.09.2024, 00:30 | 1:1 |
Isidro Metapán - Firpo | El Salvador | Primera Division | 08.09.2024, 01:00 | 2:2 |
Alajuelense - Guanacasteca | Costa Rica | Primera División | 08.09.2024, 01:00 | 2:1 |
Tlaxcala - Atlante | Mexico | Ascenso MX | 08.09.2024, 01:00 | 1:2 |
Northern Colorado - Lexington | Usa | USL League One | 08.09.2024, 01:00 | 2:1 |
El Paso Locomotive - Detroit City | Usa | USL | 08.09.2024, 01:00 | 1:1 |
Colorado Springs - Tampa Bay Rowdies | Usa | USL | 08.09.2024, 01:00 | 2:2 |
Juárez W - Pachuca W | Mexico | Liga MX Femenil | 08.09.2024, 01:06 | 1:2 |
Árabe Unido - UMECIT | Panama | LPF | 08.09.2024, 01:15 | 1:1 |
Barranquilla - Real Cartagena | Colombia | Primera B | 08.09.2024, 01:30 | 1:2 |
Pacific - HFX Wanderers | Canada | Canadian Premier League | 08.09.2024, 02:00 | 1:1 |
Malacateco - Guastatoya | Guatemala | Liga Nacional | 08.09.2024, 02:00 | 2:2 |
SOSA - Marist Fire | Solomon Islands | S-League | 08.09.2024, 02:00 | 1:1 |
Monterey Bay - San Antonio | Usa | USL | 08.09.2024, 02:00 | 1:2 |
Bay FC W - Racing Louisville W | Usa | NWSL | 08.09.2024, 02:00 | 1:2 |
Capo - LA Force | Usa | NISA | 08.09.2024, 02:30 | 1:3 |
Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga | World | Club Friendlies 3 | 08.09.2024, 03:00 | 2:2 |
Dorados - Correcaminos UAT | Mexico | Ascenso MX | 08.09.2024, 03:00 | 2:2 |
Waneagu United - Southern United | Solomon Islands | S-League | 08.09.2024, 04:00 | 1:2 |
Edgeworth Eagles - Charlestown City Blues | Australia | Northern NSW | 08.09.2024, 04:30 | 2:2 |
TIAMO Hirakata - Honda Lock | Japan | Japan Football League | 08.09.2024, 05:30 | 2:1 |
Biwako Shiga - Kochi United | Japan | Japan Football League | 08.09.2024, 06:00 | 1:1 |
Dangjin Citizen - Namyangju | Korea Republic | K3 League | 08.09.2024, 06:00 | 2:2 |
Newmarket U23 - Univ. Queensland U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League | 08.09.2024, 06:00 | 2:1 |
Pyeongtaek Citizen - Jungnang Chorus Mustang | Korea Republic | K3 League | 08.09.2024, 06:00 | 2:2 |
Suzuka Unlimited - Veertien Mie | Japan | Japan Football League | 08.09.2024, 06:00 | 1:2 |
Centre Chiefs - Security Systems | Botswana | Premier League | 08.09.2024, 06:30 | 1:2 |
Harima W - Viamaterras Miyazaki W | Japan | L1-League Women | 08.09.2024, 07:00 | 1:2 |
Setagaya Sfida W - Yokohama W | Japan | L1-League Women | 08.09.2024, 07:00 | 1:1 |
Nittaidai W - Speranza W | Japan | L1-League Women | 08.09.2024, 07:00 | 2:1 |
Bunnies Gunma White Star W - Shizuoka Sangyo Univ. W | Japan | L1-League Women | 08.09.2024, 07:00 | 1:2 |
Persipal - Persewar | Indonesia | Divisi Utama (ISL) | 08.09.2024, 07:00 | 2:1 |
UCAM Murcia II - Cartagena II | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 08:00 | 1:1 |
Hua Hin Maraleina - Hua Hin City | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 08:00 | 2:1 |
Rayong United - Marines Eureka | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 08:00 | 1:1 |
Raj Pracha - Thonburi University | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 08:00 | 2:1 |
Tokyo Musashino City - Maruyasu Okazaki | Japan | Japan Football League | 08.09.2024, 08:00 | 1:2 |
PSKC Cimahi - PSMS | Indonesia | Divisi Utama (ISL) | 08.09.2024, 08:00 | 1:1 |
Busan Transportation - Daegu II | Korea Republic | National League | 08.09.2024, 08:00 | 2:2 |
Velké Meziříčí - Dálnice Speřice | Czech Republic | 4. Liga Division D | 08.09.2024, 08:15 | 2:1 |
Admira Praha - České Budějovice II | Czech Republic | 3. Liga CFL | 08.09.2024, 08:15 | 1:2 |
Gaborone United - Extension Gunners | Botswana | Premier League | 08.09.2024, 08:30 | 1:1 |
Persijap - Persekat | Indonesia | Divisi Utama (ISL) | 08.09.2024, 08:30 | 2:1 |
Persela - Deltras | Indonesia | Divisi Utama (ISL) | 08.09.2024, 08:30 | 2:1 |
HEBC - Alsterbrüder | Germany | Oberliga: Hamburg | 08.09.2024, 08:45 | 2:1 |
Alcorcón II - Canillas | Spain | Tercera - Group 7 | 08.09.2024, 09:00 | 1:1 |
Teplice II - Ústí nad Orlicí | Czech Republic | 3. Liga CFL | 08.09.2024, 09:00 | 1:2 |
Ventforet Kofu - Kawasaki Frontale | Japan | J-League Cup | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
Fagiano Okayama - Blaublitz Akita | Japan | J2 League | 08.09.2024, 09:00 | 1:1 |
Gazélec Ajaccio U19 - Toulouse U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
MSV Duisburg U17 - Bochum U17 | Germany | U17 Bundesliga | 08.09.2024, 09:00 | 1:2 |
Nice U17 - Saint-Etienne U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
Hertha BSC U17 - Union Berlin U17 | Germany | U17 Bundesliga | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
Dornbirner SV - Göfis | Austria | Landesliga | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
Monaco U19 - Colomiers U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 09:00 | 2:1 |
FC 1980 Wien - Slovan HAC | Austria | Landesliga: Wien | 08.09.2024, 09:00 | 2:2 |
Ayeyawady United - Shan United | Myanmar | National League | 08.09.2024, 09:00 | 1:2 |
Rodez U19 - Nice U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 09:00 | 2:1 |
TuS Heiligenkreuz - Allerheiligen | Austria | Landesliga: Steiermark | 08.09.2024, 09:00 | 2:3 |
Torre del Mar - El Palo | Spain | Tercera - Group 9 | 08.09.2024, 09:30 | 1:1 |
Carabanchel - Trival Valderas | Spain | Tercera - Group 7 | 08.09.2024, 09:30 | 1:2 |
Real Zaragoza II - Gernika | Spain | Segunda Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 09:30 | 2:2 |
Calvo Sotelo - Cazalegas | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 09:30 | 2:1 |
Rayo Vallecano II - Parla | Spain | Tercera - Group 7 | 08.09.2024, 09:30 | 1:1 |
Lorca Deportiva - Cieza | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 09:30 | 1:1 |
Lichtenrader BC - Concordia Britz | Germany | Regional Cup Berlin | 08.09.2024, 09:30 | 2:3 |
Getafe II - Unión Adarve | Spain | Segunda Division RFEF: Group 5 | 08.09.2024, 09:30 | 2:1 |
Tarancón - Quintanar del Rey | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 09:30 | 1:1 |
Innsbrucker AC - Volders | Austria | Landesliga: Tirol | 08.09.2024, 09:30 | 2:2 |
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus | Japan | J-League Cup | 08.09.2024, 09:30 | 2:1 |
Pattani - Nara United | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 09:45 | 2:1 |
Siete Villas - Barquereño | Spain | Tercera - Group 3 | 08.09.2024, 09:45 | 2:2 |
La Virgen del Camino - Cultural Leonesa II | Spain | Tercera - Group 8 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
Atlético Arteixo - Viveiro | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Somozas - Celta de Vigo III | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Tedeón - Vianés | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
Polideportivo Almería - At. Malagueño | Spain | Tercera - Group 9 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
Real Titánico - Covadonga | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Real Oviedo II - L'Entregu | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Urraca - Condal | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Deportivo Alaves II - UD Logroñés | Spain | Segunda Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
Grorud - Alta | Norway | 2. Division: Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Annecy U17 - Torcy U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Villacanas - Azuqueca | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Plus Ultra - Alcantarilla | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Atlético Paso - Talavera CF | Spain | Segunda Division RFEF: Group 5 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Levante W - Athletic Club W | Spain | Primera División Women | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Rayo Ibense - Ontinyent 1931 | Spain | Tercera - Group 6 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Marbella - Ceuta | Spain | Primera Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
Skjervøy - Hønefoss | Norway | 3. Division - Group 6 | 08.09.2024, 10:00 | 2:3 |
Córdoba II - Conil | Spain | Tercera - Group 10 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
L'Escala - Reddis | Spain | Tercera - Group 5 | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Montañesa - Tona | Spain | Tercera - Group 5 | 08.09.2024, 10:00 | 1:2 |
CD Badajoz - Olivenza | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Villarrubia - Ciudad Real | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Atlético Pueblonuevo - Moralo | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Gimhae City - Yeoju Sejong | Korea Republic | National League | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Banga W - Saned Joniškis W | Lithuania | A Lyga Women | 08.09.2024, 10:00 | 3:2 |
Europa - Peña Deportiva | Spain | Segunda Division RFEF: Group 3 | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Paju Citizen - Pocheon | Korea Republic | National League | 08.09.2024, 10:00 | 1:1 |
Daejeon Korail - Yangpyeong | Korea Republic | National League | 08.09.2024, 10:00 | 2:1 |
Śląsk Wrocław U19 - Gornik Z. U19 | Poland | Central Youth League | 08.09.2024, 10:00 | 2:2 |
Trujillo - Diocesano | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 10:30 | 1:2 |
Umea W - Lidköping W | Sweden | Damallsvenskan | 08.09.2024, 11:00 | 3:1 |
Umeå FC Akademi - Algarna | Sweden | Division 2: Norrland | 08.09.2024, 11:00 | 2:2 |
Mensajero - Marino | Spain | Tercera - Group 12 | 08.09.2024, 11:00 | 1:2 |
Flekkerøy - Brattvåg | Norway | 2. Division | 08.09.2024, 11:00 | 1:2 |
ToVe U20 - VJS U20 | Finland | U19 League | 08.09.2024, 11:00 | 2:3 |
Franke - Hudiksvall | Sweden | Division 2: Norra Svealand | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Herrestads - Forward | Sweden | Division 2: Norra Gotaland | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Karadeniz Ereğlispor W - Trabzonspor W | Turkey | Super Lig Women | 08.09.2024, 11:00 | 1:1 |
Valence U17 - Monaco U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 11:00 | 2:3 |
Lanzarote - Buzanada | Spain | Tercera - Group 12 | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Muang Trang United - Phuket Andaman | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 11:00 | 1:1 |
Tartu Kalev II - FCI Tallinn | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 11:00 | 2:3 |
Puuma - Rakvere Tarvas | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 11:00 | 3:4 |
Watbot - Kamphaeng Phet | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Durham W - Sheffield Utd W | England | WSL 2 | 08.09.2024, 11:00 | 1:2 |
Navy - Cha Choeng Sao | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Phattalung - Surat Thani City | Thailand | League Cup | 08.09.2024, 11:00 | 2:1 |
Olympique Rovenain U17 - SA Mérignac U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 11:00 | 2:2 |
Chongqing Tongliang Long - Dongguan United | China Pr | China League One | 08.09.2024, 11:30 | 2:1 |
Suzhou Dongwu - Nanjing City | China Pr | China League One | 08.09.2024, 11:30 | 1:1 |
Vard - Hødd | Norway | 2. Division | 08.09.2024, 12:00 | 1:2 |
Halstenbek-Rellingen - Süderelbe | Germany | Oberliga: Hamburg | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Niendorfer TSV - Harksheide | Germany | Oberliga: Hamburg | 08.09.2024, 12:00 | 3:1 |
Eintracht Trier - Kickers Offenbach | Germany | Regionalliga: Südwest | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Træff - IF Ready | Norway | 3. Division - Group 5 | 08.09.2024, 12:00 | 3:2 |
Werder Bremen II - Meppen | Germany | Regionalliga: Nord | 08.09.2024, 12:00 | 3:2 |
St. Pauli II - BW Lohne | Germany | Regionalliga: Nord | 08.09.2024, 12:00 | 1:2 |
Skeid II - Asker | Norway | 3. Division - Group 3 | 08.09.2024, 12:00 | 2:3 |
Borussia M'gladbach W - Köln W | Germany | DFB Pokal Women | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Hansa Rostock U17 - Holstein Kiel U17 | Germany | U17 Bundesliga | 08.09.2024, 12:00 | 2:4 |
Molde II - Gjelleråsen | Norway | 3. Division - Group 5 | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Berga - Högaborg | Sweden | Division 2: Ostra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Eik Tønsberg - Brann II | Norway | 2. Division | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Kumla - Ahlafors | Sweden | Division 2: Norra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Racing Ferrol - Mirandés | Spain | Segunda División | 08.09.2024, 12:00 | 1:1 |
Aberdeen W - Dundee United W | Scotland | SWPL | 08.09.2024, 12:00 | 3:2 |
Motherwell W - Partick Thistle W | Scotland | SWPL | 08.09.2024, 12:00 | 2:1 |
Admira Praha II - Štětí | Czech Republic | 4. Liga Division B | 08.09.2024, 12:00 | 1:1 |
Varbergs GIF - Laholm | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Husqvarna - Vastra Frolunda | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Lidköping - Stenungsund | Sweden | Division 2: Norra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:1 |
FH / ÍH U19 - Víkingur U19 | Iceland | U19 League | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
PPJ U20 - NoPS U20 | Finland | U19 League | 08.09.2024, 12:00 | 3:1 |
ADO '20 - Koninklijke HFC | Netherlands | Tweede Divisie | 08.09.2024, 12:00 | 1:2 |
Orsha - Molodechno-DYuSSh 4 | Belarus | 1. Division | 08.09.2024, 12:00 | 1:2 |
Gauthiod - Vänersborgs IF | Sweden | Division 2: Norra Gotaland | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Bhutan - Bangladesh | World | Friendly International | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Friska Viljor - Stocksund | Sweden | Division 1: North | 08.09.2024, 12:00 | 2:3 |
HK / Ýmir U19 - KA/Dalvík/Reynir/Mag U19 | Iceland | U19 League | 08.09.2024, 12:00 | 2:2 |
Start II - Vidar | Norway | 3. Division - Group 2 | 08.09.2024, 12:00 | 1:3 |
Lillestrøm II - Orkla | Norway | 3. Division - Group 4 | 08.09.2024, 12:30 | 3:2 |
Telstar - MVV Maastricht | Netherlands | Eerste Divisie | 08.09.2024, 12:30 | 2:2 |
Sparta Petegem - Zulte-Waregem | Belgium | Cup | 08.09.2024, 12:30 | 1:2 |
Delémont - Cham | Switzerland | 1. Liga Promotion | 08.09.2024, 12:30 | 2:2 |
Ajaccio II - St Ouen l'Aumône | France | National 3: Group D | 08.09.2024, 12:30 | 1:1 |
Flaminia - Montevarchi | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
TIL 2020 W - Bodø / Glimt W | Norway | 1. Division Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Avaldsnes W - Hønefoss W | Norway | 1. Division Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Breno - Cavenago Fanfulla | Italy | Serie D: Girone B | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Crema - Pol. Ciliverghe Mazzano | Italy | Serie D: Girone B | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Øvrevoll Hosle W - Odd W | Norway | 1. Division Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Varesina - Pro Palazzolo | Italy | Serie D: Girone B | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
KIL / Hemne W - Fortuna Ålesund W | Norway | 1. Division Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Viking FK W - Fyllingsdalen W | Norway | 1. Division Women | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Nissa - Vibonese | Italy | Serie D: Girone I | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Pro Sesto - Casatese | Italy | Serie D: Girone B | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Lyn W - Stabæk W | Norway | Toppserien | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Ragusa - Città Di Sant’Agata | Italy | Serie D: Girone I | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Locri 1909 - Akragas | Italy | Serie D: Girone I | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Matera - Francavilla | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Brindisi - Ischia | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Angri Calcio - Nardò | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Renfrew W - Inverness CT W | Scotland | Championship | 08.09.2024, 13:00 | 2:3 |
Stirling University W - Glasgow W | Scotland | Championship | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Gartcairn W - Livingston W | Scotland | SWPL 2 | 08.09.2024, 13:00 | 3:2 |
Brann W - Åsane W | Norway | Toppserien | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Arna-Bjørnar W - Kolbotn W | Norway | Toppserien | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Ostia Mare Lidocalcio - Ghivizzano Borgo Mozzano | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Paganese - Nuova Monterosi | Italy | Serie D: Girone G | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Gavorrano - Livorno | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Vålerenga II - Junkeren | Norway | 2. Division: Group 2 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Grosseto - Orvietana Calcio | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Fezzanese - Seravezza | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Sporting Trestina - Poggibonsi | Italy | Serie D: Girone E | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Montecchio Maggiore - Adriese | Italy | Serie D: Girone C | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Mestre - Este | Italy | Serie D: Girone C | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Gozzano - Fossano | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Trastevere - Cassino | Italy | Serie D: Girone G | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Olbia - Ilvamaddalena | Italy | Serie D: Girone G | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Corticella - Imolese | Italy | Serie D: Girone D | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Pro Imperia - Ligorna | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Chisola - Vado | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Albenga - Sanremo | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Vogherese - Città di Varese | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Ancona - Isernia | Italy | Serie D: Girone F | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Avezzano - Chieti | Italy | Serie D: Girone F | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Recanatese - Fermana | Italy | Serie D: Girone F | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Roma City - Sora | Italy | Serie D: Girone F | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Lentigione - Tuttocuoio | Italy | Serie D: Girone D | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Progresso - Sasso Marconi | Italy | Serie D: Girone D | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Chieri - Saluzzo | Italy | Serie D: Girone A | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Power Dynamos - Red Arrows | Zambia | Super League | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Sochaux U19 - Auxerre AJ U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Bordeaux II - Aviron Bayonnais | France | National 3: Group M | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Quevilly U19 - Amiens U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Olympique Lyon U19 - Troyes U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Paris SG U19 - Dunkerque U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 3:1 |
Avranches U19 - Guingamp U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
FC 93 Bobigny BG U19 - Dijon U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Bastia II - Dives-Cabourg | France | National 3: Group D | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Ardziv - Cannet Rocheville | France | National 3: Group J | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Bourgoin-Jallieu - Chamalières | France | National 3: Group E | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Valenciennes U19 - Caen U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Red Star U17 - Sarcelles U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
AJ Auxerre U17 - Besançon U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Quevilly U17 - Versailles U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Thionville Lusitanos U17 - Metz U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Troyes U17 - FC Lyon U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Nantes U17 - Brest U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
La Sarraz-Eclépens - Sion II | Switzerland | 1. Liga Classic | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Chambly U19 - Lille U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 13:00 | 2:3 |
Yeni Diyarbekirspor - Giresunspor | Turkey | 2. Lig: Kirmizi | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Paris FC U17 - PSG U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Bumprom - Niva | Belarus | 1. Division | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
CSKA Pomir - Istaravshan | Tajikistan | Vysshaya Liga | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Olympic Star - Le Messager Ngozi | Burundi | Ligue A | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Ngozi City - Rukinzo | Burundi | Ligue A | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Kayanza United - Inter Star | Burundi | Ligue A | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Panjsher - Khatlon | Tajikistan | Vysshaya Liga | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Jette - La Louvière Centre | Belgium | Division 3: ACFF | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Bocholt - Hades | Belgium | Division 3: Group B | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
ALG Spor W - Amed W | Turkey | Super Lig Women | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Kastamonuspor - Batman Petrolspor | Turkey | 2. Lig: Beyaz | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Hakkarigücü W - Fatih Vatanspor W | Turkey | Super Lig Women | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Osmanlıspor - Altay | Turkey | 2. Lig: Beyaz | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Hammarby W - Kristianstads W | Sweden | Damallsvenskan | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Pitea W - Trelleborg W | Sweden | Damallsvenskan | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Vittsjo W - Djurgarden W | Sweden | Damallsvenskan | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Birmingham W - Sunderland W | England | WSL 2 | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Southampton W - Bristol City W | England | WSL 2 | 08.09.2024, 13:00 | 3:1 |
Luxembourg - Belarus | Europe | UEFA Nations League | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Clément Montferrier U17 - Marmande U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Air Bel U17 - Cavigal Nice U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Orléans U17 - Mantes 78 U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Sonnenhof Großaspach - TSV Essingen | Germany | Oberliga: Baden-Wurttemberg | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Vorsfelde - Eintracht Celle | Germany | Oberliga: Niedersachsen | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
SV Steinbach - Eintracht Stadtallendorf | Germany | Oberliga: Hessen | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
TSV Steinbach II - Fernwald | Germany | Oberliga: Hessen | 08.09.2024, 13:00 | 2:3 |
Erkenschwick - Westfalia Rhynern | Germany | Oberliga: Westfalen | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Eintracht Rheine - Wattenscheid 09 | Germany | Oberliga: Westfalen | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Vreden - Bövinghausen | Germany | Oberliga: Westfalen | 08.09.2024, 13:00 | 3:2 |
Everton W - Aston Villa W | England | WSL | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Eppelborn - Gonsenheim | Germany | Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Spelle-Venhaus - HSC Hannover | Germany | Oberliga: Niedersachsen | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
FC Wegberg-Beeck - Pesch | Germany | Oberliga: Mittelrhein | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
SSV Merten - VfL Vichttal | Germany | Oberliga: Mittelrhein | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Porz - Bonner SC | Germany | Oberliga: Mittelrhein | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Türkspor Augsburg - Rain / Lech | Germany | Oberliga: Bayern Süd | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Eckernforder SV - Preußen Reinfeld | Germany | Oberliga: Schleswig-Holstein | 08.09.2024, 13:00 | 3:2 |
Zakynthos - Lefkimmi | Greece | Cup | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Lebanon - Malaysia | World | Friendly International | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Olympique Marseille U17 - Rodez U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Bersenbrück - Lupo-Martini | Germany | Oberliga: Niedersachsen | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
VfL Oldenburg - Borussia Hildesheim | Germany | Oberliga: Niedersachsen | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Arminia Bielefeld W - Werder Bremen W | Germany | DFB Pokal Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Rampla Juniors - Progreso | Uruguay | Primera División | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Bastia U17 - Saint-Priest U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Guingamp U17 - Angers SCO U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Laval U17 - Le Havre U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 1:2 |
Castelnau Le Crès U17 - Istres U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Dijon U17 - Sochaux U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Lille U17 - Paris 13 Atletico U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 3:2 |
Nîmes U17 - ASPTT Marseille U17 | France | Championnat National U17 | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Croatia Berlin - BAK '07 | Germany | Regional Cup Berlin | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Viktoria Berlin W - Turbine Potsdam W | Germany | DFB Pokal Women | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Hegnach W - Hoffenheim W | Germany | DFB Pokal Women | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Union Bremen - Blumenthaler SV | Germany | Oberliga: Bremen | 08.09.2024, 13:00 | 3:2 |
Colón - Albion | Uruguay | Segunda División | 08.09.2024, 13:00 | 1:1 |
Drochtersen / Assel - Eintracht Norderstedt | Germany | Regionalliga: Nord | 08.09.2024, 13:00 | 2:1 |
Bremer SV - Havelse | Germany | Regionalliga: Nord | 08.09.2024, 13:00 | 2:2 |
Coffrane - Naters | Switzerland | 1. Liga Classic | 08.09.2024, 13:00 | 1:3 |
Frechen - Bergisch Gladbach | Germany | Oberliga: Mittelrhein | 08.09.2024, 13:15 | 2:1 |
FC Union Schafhausen - Bonn-Endenich | Germany | Oberliga: Mittelrhein | 08.09.2024, 13:15 | 1:2 |
Derincespor - Elazığspor | Turkey | 2. Lig: Kirmizi | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Yıldırım Belediyesispor - Ankara Adliyespor | Turkey | 3. Lig: Group 3 | 08.09.2024, 13:30 | 2:1 |
İnegölspor - Sarıyer | Turkey | 2. Lig: Beyaz | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Kırklarelispor - Hekimoğlu Trabzon | Turkey | 2. Lig: Beyaz | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Ergene Velimeşespor - Silifke Belediyespor | Turkey | 3. Lig: Group 1 | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Nazilli Belediyespor - Van BB | Turkey | 2. Lig: Kirmizi | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Naousa - Kampaniakos Chalastra | Greece | Cup | 08.09.2024, 13:30 | 1:1 |
Ulfstind - HamKam II | Norway | 3. Division - Group 6 | 08.09.2024, 13:30 | 3:3 |
Episkopi - Kalamata | Greece | Cup | 08.09.2024, 13:30 | 1:1 |
Ennepetal - Victoria Clarholz | Germany | Oberliga: Westfalen | 08.09.2024, 13:30 | 2:2 |
Habenhauser FV - Brinkumer SV | Germany | Oberliga: Bremen | 08.09.2024, 13:30 | 2:3 |
Lokomotiv Stara Zagora W - Enko Plovdiv W | Bulgaria | Women's League | 08.09.2024, 13:30 | 4:1 |
Sevlievo W - Etar VT | Bulgaria | Women's League | 08.09.2024, 13:30 | 2:2 |
Sofia ladies 2021 W - Pirin Ladies W | Bulgaria | Women's League | 08.09.2024, 13:30 | 2:4 |
Bumamuru - Musongati | Burundi | Ligue A | 08.09.2024, 13:30 | 1:2 |
Aris Avato - Kilkisiakos | Greece | Cup | 08.09.2024, 13:30 | 2:1 |
Al Bataeh - Al Jazira | United Arab Emirates | Arabian Gulf Cup | 08.09.2024, 13:45 | 2:2 |
Dibba Al Hisn - Bani Yas | United Arab Emirates | Arabian Gulf Cup | 08.09.2024, 13:45 | 1:1 |
Spisske Podhradie - Vranov nad Topľou | Slovakia | 3. Liga - East | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Rossvale W - Boroughmuir Thistle W | Scotland | SWPL 2 | 08.09.2024, 14:00 | 3:2 |
Banik Kalinovo - Námestovo | Slovakia | 3. Liga - East | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
O. Ljubljana W - Krim W | Slovenia | 1. Womens Liga | 08.09.2024, 14:00 | 5:1 |
Beluša - Slovan Duslo Šaľa | Slovakia | 3. Liga - West | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
Podkonice - Hamsik Academy | Slovakia | 3. Liga - West | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
IFK Österåker - Kungsängen | Sweden | Division 2: Norra Svealand | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Cerklje W - ŽNK Ljubljana W | Slovenia | 1. Womens Liga | 08.09.2024, 14:00 | 1:3 |
Arlanda - Sandvikens AIK | Sweden | Division 2: Norra Svealand | 08.09.2024, 14:00 | 3:1 |
Queen's Park - Edinburgh City | Scotland | Challenge Cup | 08.09.2024, 14:00 | 3:1 |
Beylerbeyispor W - Beşiktaş W | Turkey | Super Lig Women | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Fomget Gençlik W - Fenerbahçe W | Turkey | Super Lig Women | 08.09.2024, 14:00 | 2:3 |
Westdyke W - Morton Girls W | Scotland | Championship | 08.09.2024, 14:00 | 3:3 |
Bergdalens - Tord | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Karlshamn - Hässleholms IF | Sweden | Division 2: Ostra Gotaland | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Ängelholm - Jönköpings Södra | Sweden | Division 1: South | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Trollhättan - Lund | Sweden | Division 1: South | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Martín Ledesma - Deportivo Recoleta | Paraguay | Division Intermedia | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Taverne - Freienbach | Switzerland | 1. Liga Classic | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Atletico Colegiales - Rubio Ñú | Paraguay | Division Intermedia | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Wettswil-Bonstetten - St. Gallen II | Switzerland | 1. Liga Classic | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
Lugano II - Zürich II | Switzerland | 1. Liga Promotion | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
FBK Karlstad - IF Karlstad Fotboll | Sweden | Division 1: North | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Assyriska - Piteå | Sweden | Division 1: North | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Onsala - Olympic | Sweden | Division 1: South | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Sylvia - Ljungsbro | Sweden | Division 2: Sodra Svealand | 08.09.2024, 14:00 | 3:2 |
El Linqueño - Douglas Haig | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
ÍBV - Grindavík | Iceland | 1. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Dolomiti Bellunesi - Luparense | Italy | Serie D: Girone C | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Knokke - Olympic Charleroi | Belgium | Cup | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
KFG - Selfoss | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Ararat - Molycorp Silmet | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Raplamaa - Paide III | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 14:00 | 2:3 |
Kozlovice - Baťov | Czech Republic | 4. Liga Division E | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Cambridge City - Kings Langley | England | FA Trophy | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Sancataldese - Licata | Italy | Serie D: Girone I | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
ÍR - Grótta | Iceland | 1. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Kamenica Sasa W - Istatov W | Macedonia Fyr | Womens League | 08.09.2024, 14:00 | 3:1 |
Thór - Dalvík / Reynir | Iceland | 1. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
Fjölnir - Afturelding | Iceland | 1. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
Thróttur Reykjavík - Leiknir Reykjavík | Iceland | 1. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Tartu Welco II - Võru FC Helios | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 14:00 | 3:2 |
Völsungur - Thróttur Vogar | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Höttur / Huginn - Reynir | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Ægir - Víkingur Ólafsvík | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Kormákur / Hvöt - Fjardabyggd / Leiknir | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Thes Sport - RFC Seraing | Belgium | Cup | 08.09.2024, 14:00 | 2:1 |
Haukar - KF | Iceland | 2. Deild | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Viimsi II - FC Tallinn II | Estonia | II Liiga | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Lommel United - Spouwen-Mopertingen | Belgium | Cup | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Rot-Weiß Rankweil - Alberschwende | Austria | Landesliga | 08.09.2024, 14:00 | 2:2 |
Marignane Gignac U19 - Ajaccio U19 | France | Championnat National U-19 | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Independiente W - Rosario Central W | Argentina | Primera Division Women | 08.09.2024, 14:00 | 1:1 |
Platense Res. - Argentinos Juniors Res. | Argentina | Reserve League | 08.09.2024, 14:00 | 1:2 |
Hamburger SV III - TSV Sasel | Germany | Oberliga: Hamburg | 08.09.2024, 14:00 | 2:3 |
Dragon 2014 - Junajted W | Macedonia Fyr | Womens League | 08.09.2024, 14:30 | 2:2 |
TOSK Tesanj - Tomislav | Bosnia And Herzegovina | First League: FBiH | 08.09.2024, 14:30 | 2:1 |
Jedinstvo Bihac - Travnik | Bosnia And Herzegovina | First League: FBiH | 08.09.2024, 14:30 | 1:2 |
Mosjøen - Tiller | Norway | 3. Division - Group 4 | 08.09.2024, 14:30 | 2:3 |
Ullensaker / Kisa - Tromsdalen | Norway | 2. Division: Group 2 | 08.09.2024, 14:30 | 2:2 |
Buducnost Banovici - Gornji Rahić | Bosnia And Herzegovina | First League: FBiH | 08.09.2024, 14:30 | 2:2 |
Gorazde - Bratstvo Gracanica | Bosnia And Herzegovina | First League: FBiH | 08.09.2024, 14:30 | 1:1 |
Hajduk Split W - Dinamo Maksimir W | Croatia | First League Women | 08.09.2024, 14:30 | 2:2 |
OFK Vršac - Mladost Novi Sad | Serbia | Prva Liga | 08.09.2024, 14:30 | 1:2 |
Radnik Surdulica - Borac Čačak | Serbia | Prva Liga | 08.09.2024, 14:30 | 1:2 |
Celik - Zvijezda Gradačac | Bosnia And Herzegovina | First League: FBiH | 08.09.2024, 14:30 | 2:1 |
Rečica W - Top Gol W | Macedonia Fyr | Womens League | 08.09.2024, 14:30 | 2:3 |
Plateau United - Katsina United | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Castro - Tropezón | Spain | Tercera - Group 3 | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
EI San Martin - Ceares | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 15:00 | 1:1 |
Sokol Brozany - Sokol Zápy | Czech Republic | 3. Liga CFL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Nations - Bechem United | Ghana | Premier League | 08.09.2024, 15:00 | 1:1 |
Split W - Međimurje Čakovec W | Croatia | First League Women | 08.09.2024, 15:00 | 3:2 |
Alfaro - Izarra | Spain | Segunda Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 15:00 | 2:1 |
Gorica W - Agram W | Croatia | First League Women | 08.09.2024, 15:00 | 1:4 |
Compostela - Pontevedra | Spain | Segunda Division RFEF: Group 1 | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Bibiani Gold Stars FC - Legon Cities FC | Ghana | Premier League | 08.09.2024, 15:00 | 2:1 |
SD Logroñés - Teruel | Spain | Segunda Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 15:00 | 1:1 |
Huachipato - O'Higgins | Chile | Primera División | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Karela United - Asante Kotoko | Ghana | Premier League | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Aduana Stars - Heart of Lions | Ghana | Premier League | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
IFK Eskilstuna - Mjolby | Sweden | Division 2: Sodra Svealand | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Cidlina Novy Bydzov - Hlinsko | Czech Republic | 4. Liga Division C | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Brea - Fraga | Spain | Tercera - Group 17 | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Sunshine Stars - Bayelsa United | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Neftekhimik - Yenisey | Russia | FNL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Rēzekne / BJSS - Super Nova | Latvia | 1. Liga | 08.09.2024, 15:00 | 1:3 |
Nasarawa United - Shooting Stars | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Abia Warriors - Remo Stars | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Hamilton Academical W - Kilmarnock W | Scotland | SWPL 2 | 08.09.2024, 15:00 | 2:3 |
Calamocha - Ebro | Spain | Tercera - Group 17 | 08.09.2024, 15:00 | 1:1 |
Bendel Insurance - Rivers United | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Heartland - Enyimba | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Virtus Francavilla - Manfredonia | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 15:00 | 1:1 |
Ilirija - Bilje | Slovenia | 2. SNL | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
PE Sant Jordi - Platges de Calvià | Spain | Tercera - Group 11 | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Kwara United - Niger Tornadoes | Nigeria | NPFL | 08.09.2024, 15:00 | 2:2 |
Città di Fasano - Fidelis Andria | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 15:00 | 1:2 |
Montrose W - Spartans W | Scotland | SWPL | 08.09.2024, 15:10 | 2:1 |
Calahorra II - Logroñés II | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 15:30 | 2:2 |
Fénix - Cerro Largo | Uruguay | Primera División | 08.09.2024, 15:30 | 1:1 |
Agoncillo - Casalarreina | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 15:30 | 1:1 |
Bucaspor 1928 - Ankara Demirspor | Turkey | 2. Lig: Kirmizi | 08.09.2024, 15:30 | 2:1 |
El Palmar - UD Caravaca | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 15:30 | 1:2 |
Durango - Beasain | Spain | Tercera - Group 4 | 08.09.2024, 15:30 | 2:2 |
Ebbs - Völs | Austria | Landesliga: Tirol | 08.09.2024, 15:30 | 2:2 |
Sarrabus Ogliastra - Latte Dolce | Italy | Serie D: Girone G | 08.09.2024, 15:30 | 1:1 |
CDFC La Calzada - Berceo | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 15:30 | 1:2 |
Villalonga - Silva | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 15:30 | 1:2 |
Antofagasta - Deportes Santa Cruz | Chile | Primera B | 08.09.2024, 15:30 | 2:1 |
Tuilla - Colunga | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 15:45 | 2:1 |
Becerril Campos - Atlético Tordesillas | Spain | Tercera - Group 8 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Fuentes - Belchite 97 | Spain | Tercera - Group 17 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Haro - Varea | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 16:00 | 1:2 |
Laredo - Escobedo | Spain | Segunda Division RFEF: Group 1 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Almudévar - Huesca II | Spain | Tercera - Group 17 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Arosa - Sarriana | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Betanzos - Villalbés | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Villaralbo - Ciudad Rodrigo | Spain | Tercera - Group 8 | 08.09.2024, 16:00 | 2:1 |
Gimnástica Torrelavega - Marino de Luanco | Spain | Segunda Division RFEF: Group 1 | 08.09.2024, 16:00 | 1:2 |
Barbadás - Polvorín | Spain | Tercera - Group 1 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Denmark - Serbia | Europe | UEFA Nations League | 08.09.2024, 16:00 | 2:2 |
Mollerussa - San Cristobal | Spain | Tercera - Group 5 | 08.09.2024, 16:00 | 2:2 |
San Telmo - Atlético Rafaela | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Metta W - Auda W | Latvia | Women League | 08.09.2024, 16:00 | 3:1 |
Radomlje W - Koper Obala W | Slovenia | 1. Womens Liga | 08.09.2024, 16:00 | 5:1 |
Cayon - Gama | Spain | Tercera - Group 3 | 08.09.2024, 16:00 | 2:2 |
Caudal - Sporting Gijon II | Spain | Tercera - Group 2 | 08.09.2024, 16:00 | 1:2 |
Fuenlabrada - Alcorcón | Spain | Primera Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 16:00 | 1:1 |
Peralada - Girona II | Spain | Tercera - Group 5 | 08.09.2024, 16:00 | 1:2 |
Vilassar Mar - Manresa | Spain | Tercera - Group 5 | 08.09.2024, 16:00 | 2:1 |
Socuéllamos - Villarrobledo | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 16:00 | 2:1 |
Bulgaria - Northern Ireland | Europe | UEFA Nations League | 08.09.2024, 16:00 | 2:1 |
Portugalete - Leioa | Spain | Tercera - Group 4 | 08.09.2024, 16:00 | 2:1 |
Gibraltar - Liechtenstein | Europe | UEFA Nations League | 08.09.2024, 16:00 | 1:2 |
Atletico Monzon - Caspe | Spain | Tercera - Group 17 | 08.09.2024, 16:30 | 1:1 |
Sorrento - Team Altamura | Italy | Serie C: Girone C | 08.09.2024, 16:30 | 1:1 |
Legnago Salus - Vis Pesaro | Italy | Serie C: Girone B | 08.09.2024, 16:30 | 2:2 |
Real Zaragoza - Elche | Spain | Segunda División | 08.09.2024, 16:30 | 1:1 |
Martina Franca - Gravina | Italy | Serie D: Girone H | 08.09.2024, 16:30 | 2:1 |
Campos - Collerense | Spain | Tercera - Group 11 | 08.09.2024, 16:30 | 2:2 |
Oyonesa - River Ebro | Spain | Tercera - Group 16 | 08.09.2024, 16:30 | 2:1 |
Castuera - Azuaga | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 16:30 | 2:1 |
Sestao River - Lugo | Spain | Primera Division RFEF: Group 1 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Martos - Mancha Real | Spain | Tercera - Group 9 | 08.09.2024, 17:00 | 1:2 |
Gotham FC W - Houston Dash W | Usa | NWSL | 08.09.2024, 17:00 | 2:1 |
Alzira - Valencia II | Spain | Segunda Division RFEF: Group 3 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
UCAM Murcia - Union Estepona | Spain | Segunda Division RFEF: Group 4 | 08.09.2024, 17:00 | 1:2 |
Xerez Deportivo - Juventud Torremolinos | Spain | Segunda Division RFEF: Group 4 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Beti Kozkor - Mutilvera | Spain | Tercera - Group 15 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
La Palma - Sevilla III | Spain | Tercera - Group 10 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Llerenense - Jerez | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 17:00 | 2:1 |
Motril - Huétor Tájar | Spain | Tercera - Group 9 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Unión Molinense - Real Murcia II | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 17:00 | 2:2 |
Toledo - Albacete II | Spain | Tercera - Group 18 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Alcoyano - Real Murcia | Spain | Primera Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Sevilla II - Sanluqueño | Spain | Primera Division RFEF: Group 2 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Pozoblanco - Puente Genil | Spain | Tercera - Group 10 | 08.09.2024, 17:00 | 2:2 |
Palencia CF - Bembibre | Spain | Tercera - Group 8 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Burgos Promesas - Cristo Atlético | Spain | Tercera - Group 8 | 08.09.2024, 17:00 | 1:1 |
Mictlán - Peten | Guatemala | Primera Division | 08.09.2024, 17:00 | 2:2 |
Sandnes Ulf II - Brodd | Norway | 3. Division - Group 2 | 08.09.2024, 17:30 | 2:3 |
Jaraíz - Calamonte | Spain | Tercera - Group 14 | 08.09.2024, 17:30 | 2:2 |
Atlético Pulpileño - Bala Azul | Spain | Tercera - Group 13 | 08.09.2024, 17:30 | 1:1 |
Atenas - Tacuarembó | Uruguay | Segunda División | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Boca Juniors Res. - River Plate Res. | Argentina | Reserve League | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Flandria - Fénix | Argentina | Prim B Metro | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Deportes Temuco - Curicó Unido | Chile | Primera B | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Defensores de Belgrano - Defensores Unidos | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Melipilla - Concepcion | Chile | Segunda División | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Danubio - Boston River | Uruguay | Primera División | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Referência U20 - Desportivo Brasil U20 | Brazil | Paulista U20 | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Uruguay Montevideo - Cerrito | Uruguay | Segunda División | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Defensores de Cambaceres - Victoriano Arenas | Argentina | Primera C | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Yupanqui - Lugano | Argentina | Primera C | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Liniers - Villa Dálmine | Argentina | Prim B Metro | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
JJ Urquiza - Juventud Unida G. | Argentina | Primera C | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Medeama - Accra Lions FC | Ghana | Premier League | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Sportivo Barracas - Central Córdoba | Argentina | Primera C | 08.09.2024, 18:00 | 1:1 |
Atlético Porcuna - Ciudad de Torredonjimeno | Spain | Tercera - Group 9 | 08.09.2024, 18:00 | 2:2 |
Crucero del Norte - Juventud Antoniana | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 18:00 | 1:2 |
Ciudad Nueva Santa Cruz - Real Potosí | Bolivia | Nacional B | 08.09.2024, 18:00 | 2:2 |
Newell's Old Boys W - Boca Juniors W | Argentina | Primera Division Women | 08.09.2024, 18:00 | 1:3 |
Gualaceo - Vargas Torres | Ecuador | Primera B | 08.09.2024, 18:30 | 1:1 |
Alvarado - Ferro Carril Oeste | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 18:30 | 1:2 |
Unión Sunchales - Sarmiento Resistencia | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 18:30 | 1:1 |
Independiente Chivilcoy - Gimnasia Concepción | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 18:30 | 2:1 |
Valencia W - Levante Las Planas W | Spain | Primera División Women | 08.09.2024, 18:30 | 2:2 |
Foggia - Monopoli | Italy | Serie C: Girone C | 08.09.2024, 18:45 | 1:1 |
Juventud Unida Univ. - Cipolletti | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 18:45 | 1:1 |
Benevento - Potenza Calcio | Italy | Serie C: Girone C | 08.09.2024, 18:45 | 2:1 |
Sweden - Estonia | Europe | UEFA Nations League | 08.09.2024, 18:45 | 2:2 |
Boca Unidos - Def. de Pronunciamiento | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 19:00 | 2:1 |
Ferroviária W - São Paulo W | Brazil | Brasileiro Women | 08.09.2024, 19:00 | 2:2 |
Gimnasia Mendoza - Atletico Mitre | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Huracán W - Gimnasia La Plata Res. W | Argentina | Primera Division Women | 08.09.2024, 19:00 | 1:2 |
Royal-Sélect de Beauport - St-Hubert | Canada | PLSQ | 08.09.2024, 19:00 | 2:2 |
Celtix du Haut-Richelieu - Saint-Laurent | Canada | PLSQ | 08.09.2024, 19:00 | 2:2 |
Gimnasia Jujuy - Gimnasia y Tiro | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Mont-Royal Outremont - Longueuil | Canada | PLSQ | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Blainville - Fabrose | Canada | PLSQ | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Alianza Beni - Municipal Tiquipaya | Bolivia | Nacional B | 08.09.2024, 19:00 | 2:3 |
Amanecer - Club Universitario | Bolivia | Nacional B | 08.09.2024, 19:00 | 3:2 |
Corinthians W - Palmeiras W | Brazil | Brasileiro Women | 08.09.2024, 19:00 | 2:2 |
Villa Mitre - Deportivo Camioneros | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
América Mineiro U20 - Athletic Club U20 | Brazil | Mineiro U20 | 08.09.2024, 19:00 | 2:1 |
San Martín Mendoza - Estudiantes de San Luis | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Ceará - Operário PR | Brazil | Serie B | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Sol de América - 9 de Julio Rafaela | Argentina | Torneo Federal A | 08.09.2024, 19:00 | 1:1 |
Virtus Entella - Ascoli | Italy | Serie C: Girone B | 08.09.2024, 19:15 | 1:1 |
Deportivo Alemán - Moto Club | Bolivia | Nacional B | 08.09.2024, 19:30 | 4:2 |
Nacional / Humaitá W - Libertad Limpeño W | Paraguay | Campeonato Femenino | 08.09.2024, 19:30 | 1:3 |
Olimpia W - Sportivo Luqueño W | Paraguay | Campeonato Femenino | 08.09.2024, 19:30 | 4:1 |
Petare - Dinamo Puerto La Cruz | Venezuela | Segunda División | 08.09.2024, 19:30 | 1:1 |
Racing Córdoba - San Miguel | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 20:00 | 1:1 |
Orsomarso - Leones FC | Colombia | Primera B | 08.09.2024, 20:00 | 2:1 |
Camerhogne - Hurricanes | Grenada | Premier Division | 08.09.2024, 20:00 | 1:1 |
SAB Spartans - Paradise | Grenada | Premier Division | 08.09.2024, 20:00 | 1:3 |
Once Caldas - Millonarios | Colombia | Primera A | 08.09.2024, 20:00 | 1:1 |
Universitario Tarija - Deportivo FATIC | Bolivia | Nacional B | 08.09.2024, 20:00 | 1:4 |
Mt. Rich - Queens Park Rangers | Grenada | Premier Division | 08.09.2024, 20:00 | 1:3 |
All Boys - Estudiantes Caseros | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 20:10 | 1:1 |
Molinos El Pirata - Ayacucho | Peru | Segunda División | 08.09.2024, 20:15 | 1:2 |
Boca Juniors de Cali - Internacional Palmira | Colombia | Primera B | 08.09.2024, 20:30 | 1:1 |
San Marcos - Academia Cantolao | Peru | Segunda División | 08.09.2024, 20:30 | 2:1 |
Manta - Cuniburo | Ecuador | Primera B | 08.09.2024, 20:30 | 1:2 |
Rangers - Unión San Felipe | Chile | Primera B | 08.09.2024, 21:00 | 2:1 |
Costa del Este - Azuero | Panama | LPF | 08.09.2024, 21:00 | 1:1 |
Fuerte San Francisco - Once Municipal | El Salvador | Primera Division | 08.09.2024, 21:00 | 2:1 |
Achuapa - Zacapa Tellioz | Guatemala | Liga Nacional | 08.09.2024, 21:00 | 1:1 |
San Pedro - Coatepecano IB | Guatemala | Primera Division | 08.09.2024, 21:00 | 2:2 |
CS Uruguay de Coronado - Guadalupe | Costa Rica | Liga de Ascenso | 08.09.2024, 21:00 | 1:2 |
Central Córdoba SdE Res. - Atlético Tucumán Res. | Argentina | Reserve League | 08.09.2024, 21:00 | 1:1 |
Coquimbo Unido - Deportes Iquique | Chile | Copa Chile | 08.09.2024, 21:00 | 2:2 |
Botafogo PB - Volta Redonda | Brazil | Serie C | 08.09.2024, 21:30 | 2:1 |
CD Platense - Municipal Limeño | El Salvador | Primera Division | 08.09.2024, 21:30 | 1:1 |
Coritiba - Novorizontino | Brazil | Serie B | 08.09.2024, 21:30 | 1:1 |
América Mineiro - Guarani | Brazil | Serie B | 08.09.2024, 21:30 | 2:1 |
Guadalajara W - Necaxa W | Mexico | Liga MX Femenil | 08.09.2024, 21:45 | 3:1 |
Olympic Mobiuz - Kokand-1912 | Uzbekistan | 1st Division | 08.09.2024, 22:00 | 1:2 |
Belgrano Córdoba Res. - Talleres Córdoba Res. | Argentina | Reserve League | 08.09.2024, 22:00 | 2:1 |
Köpetdag Aşgabat - Şagadam | Turkmenistan | Ýokary Liga | 08.09.2024, 22:00 | 1:1 |
Chicago Red Stars W - Orlando Pride W | Usa | NWSL | 08.09.2024, 22:00 | 1:2 |
Energetik - Merw | Turkmenistan | Ýokary Liga | 08.09.2024, 22:00 | 1:2 |
Ahal - Altyn Asyr | Turkmenistan | Ýokary Liga | 08.09.2024, 22:00 | 1:1 |
Alianza Petrolera - Fortaleza CEIF | Colombia | Primera A | 08.09.2024, 22:10 | 1:1 |
Deportivo Morón - Estudiantes Río Cuarto | Argentina | Prim B Nacional | 08.09.2024, 22:10 | 1:1 |
Benjamin Aceval - Sportivo Ameliano | Paraguay | Copa Paraguay | 08.09.2024, 22:30 | 1:1 |
Real Apodaca - Mineros de Fresnillo | Mexico | Segunda División | 08.09.2024, 23:00 | 2:1 |
San Antonio - Guayaquil City | Ecuador | Primera B | 08.09.2024, 23:00 | 1:2 |
Alianza - Independiente | Panama | LPF | 08.09.2024, 23:15 | 1:1 |
Cooper - Plaza Colonia | Uruguay | Segunda División | 08.09.2024, 23:30 | 1:1 |