Saturday AI Football (Soccer) Predictions ()

We receive many emails with suggestions for adding new features. To meet this challenge, we are creating an interactive action plan in which everyone can enter their proposal and vote on existing suggestions.

The order of feature implementation will be determined by those that receive the most votes.

CHECK THE ROADMAP

Sorting applies to the current pagination view (not all rows). If you want to sort the whole thing, select "All" from the "Rows per page" filter and then use sorting again.
Select the sort direction: ASC for ascending or DESC for descending.

Number of matches: 461

MatchDateAI Prediction
MS Tirat HaCarmel - Ihud Bnei Kfar Kara | Israel | Liga Bet - North B15.06.2024, 00:002:1
Maccabi Ironi Yafia - Tzeirey Tamra | Israel | Liga Bet - North A15.06.2024, 00:001:4
Kings - PK-37 | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:003:2
ToU - LehPa | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:001:2
Union Plaani - LaPa | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:003:2
Old Road Jets United - Village Superstars | Brak Danych | Premier League15.06.2024, 00:002:1
NiemU - AFC Keltik | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:003:2
MP II - KoPa | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:004:2
HaPK - IPS Edustus | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:003:2
Maccabi Ironi Tamra - Ahi Akko | Israel | Liga Bet - North A15.06.2024, 00:002:2
Shefa-Amr - Ahva Kafr Manda | Israel | Liga Bet - North A15.06.2024, 00:002:2
Maccabi B. Jadeidi-Makr - Hapoel Bnei Bi'ina | Israel | Liga Bet - North A15.06.2024, 00:001:2
KeuPa - Jyv├Ąskyl├Ą Blackbird | Finland | Kolmonen15.06.2024, 00:003:3
Maccabi Ahva Sha'ab - Ironi Bnei Kabul | Israel | Liga Bet - North A15.06.2024, 00:002:2
Ihud Bnei Baka - Maccabi Ahi Iksal | Israel | Liga Bet - North B15.06.2024, 00:002:2
Hapoel Bnei Pardes - Hapoel Beit Shean | Israel | Liga Bet - North B15.06.2024, 00:002:2
Kansas City Current W - Chicago Red Stars W | Usa | NWSL15.06.2024, 00:002:1
Chicago Dutch Lions - Sueno | Usa | PDL15.06.2024, 00:004:2
Avondale U23 - Hume City U23 | Australia | Victoria NPL Youth League15.06.2024, 02:002:1
Lane United - Ballard | Usa | PDL15.06.2024, 02:001:2
Capo - Irvine Zeta | Usa | NISA15.06.2024, 02:301:2
Almaden - Marin | Usa | PDL15.06.2024, 02:302:1
Adelaide Raiders Res. - South Adelaide Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 03:003:2
Manningham United U23 - Port Melbourne U23 | Australia | Victoria NPL Youth League15.06.2024, 03:003:2
Moreland City U23 - St. Albans Saints U23 | Australia | Victoria NPL Youth League15.06.2024, 03:002:2
Yoogali - O'Connor Knights | Australia | Capital Territory15.06.2024, 03:150:4
Modbury Jets Res. - MetroStars Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 03:152:2
Campbelltown City Res. - Adelaide Olympic Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 03:152:2
Para Hills Knights Res. - Adelaide Comets Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 03:152:3
Adelaide United Res. - Croydon Kings Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 03:152:2
TIAMO Hirakata - Urayasu | Japan | Japan Football League15.06.2024, 04:001:1
Kibi Univ. Takahashi W - Veertien Mie W | Japan | L2-League Women15.06.2024, 04:001:1
Maitland - Hamilton Olympic | Australia | Northern NSW15.06.2024, 04:301:1
Edgeworth Eagles - Broadmeadow Magic | Australia | Northern NSW15.06.2024, 04:302:2
New Lambton - Adamstown Rosebuds | Australia | Northern NSW15.06.2024, 04:302:1
North Geelong Warriors - Melbourne Victory II | Australia | Victoria Division One15.06.2024, 05:001:2
Canberra FC - Tuggeranong United | Australia | Capital Territory15.06.2024, 05:003:2
Avondale Heights - Hume City | Australia | Victoria15.06.2024, 05:002:1
Moreland City - St. Albans Saints | Australia | Victoria15.06.2024, 05:002:2
Manningham United Blues - Port Melbourne | Australia | Victoria15.06.2024, 05:002:2
Canberra Olympic - Cooma Tigers | Australia | Capital Territory15.06.2024, 05:002:2
Langwarrin - Melbourne City II | Australia | Victoria Division One15.06.2024, 05:002:2
Eastern Lions - Western United II | Australia | Victoria Division One15.06.2024, 05:002:3
Beograd Res. - Adelaide City Res. | Australia | South Australia Reserves Premier League15.06.2024, 05:151:2
Adelaide Victory - Salisbury United | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:302:2
Campbelltown City - Adelaide Olympic | Australia | South Australian15.06.2024, 05:302:1
Adelaide United || - Croydon Kings | Australia | South Australian15.06.2024, 05:302:2
Adelaide Raiders - South Adelaide Panthers | Australia | South Australian15.06.2024, 05:302:2
Adelaide Blue Eagles - Fulham United | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:302:2
Sturt Lions - Playford City Patriots | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:301:3
West Adelaide - Adelaide Cobras | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:301:2
Cumberland United - Vipers | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:302:2
Western Strikers - West Torrens Birkalla | Australia | South Australia State League 115.06.2024, 05:301:2
Lake Macquarie - Valentine | Australia | Northern NSW15.06.2024, 06:001:3
Yunogo Belle W - Yamato Sylphid W | Japan | L2-League Women15.06.2024, 06:002:1
North Pine U23 - Virginia United U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 06:003:2
North Brisbane U23 - Centenary Stormers U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 06:002:2
Newmarket U23 - Western Spirit U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 06:003:2
Acacia Ridge U23 - Mt Gravatt U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 06:001:4
Gimhae City - Gyeongju HNP | Korea Republic | National League15.06.2024, 06:001:1
Shizuoka Sangyo Univ. W - Speranza W | Japan | L1-League Women15.06.2024, 06:002:1
Altona Magic U23 - Green Gully U23 | Australia | Victoria NPL Youth League15.06.2024, 06:152:3
Garuda - Darwin Olympic | Australia | Northern15.06.2024, 06:301:3
Devonport City - Launceston City | Australia | Tasmania15.06.2024, 06:301:1
Dandenong Thunder U23 - Oakleigh Cannons U23 | Australia | Victoria NPL Youth League15.06.2024, 06:302:3
Batumi W - Lanchkhuti | Georgia | Women's League15.06.2024, 06:452:3
Glenorchy Knights - Riverside Olympic | Australia | Tasmania15.06.2024, 06:454:1
Fremantle City - Balcatta | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:002:2
Jinju Citizen - Jungnang Chorus Mustang | Korea Republic | K3 League15.06.2024, 07:002:2
New Taipei Air Source W - Kaohsiung Yangxin W | Chinese Taipei | Taiwan Mulan Football League15.06.2024, 07:001:1
Sejong Vanesse - Geoje Citizen | Korea Republic | K3 League15.06.2024, 07:002:2
Perth Glory II - Inglewood United | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:002:2
Olympic Kingsway - Stirling Lions | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:002:1
Sydney Olympic - Sutherland Sharks | Australia | New South Wales15.06.2024, 07:002:1
Bayswater City - Armadale | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:002:2
Springfield United U23 - Redcliffe Dolphins U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 07:003:2
Mandurah City - Rockingham City | Australia | Western Australia State League 115.06.2024, 07:002:1
UWA Nedlands - Subiaco | Australia | Western Australia State League 115.06.2024, 07:002:2
Murdoch Uni Melville - Gwelup Croatia SC | Australia | Western Australia State League 115.06.2024, 07:002:2
Floreat Athena - Perth RedStar | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:001:2
Univ. Queensland U23 - Brisbane Knights U23 | Australia | Brisbane Reserves Premier League15.06.2024, 07:003:2
Gold Coast United - Peninsula Power | Australia | Queensland15.06.2024, 07:002:2
Perth - Western Knights | Australia | Western Australia15.06.2024, 07:002:2
White City Woodville - Adelaide City | Australia | South Australian15.06.2024, 07:302:2
NWS Spirit - Western Sydney W. II | Australia | New South Wales15.06.2024, 07:301:3
Monaro Panthers - Gungahlin | Australia | Capital Territory15.06.2024, 07:452:1
Acacia Ridge - Mt Gravatt Hawks | Australia | Brisbane15.06.2024, 08:002:3
North Brisbane - Centenary Stormers | Australia | Brisbane15.06.2024, 08:002:2
North Pine - Virginia United | Australia | Brisbane15.06.2024, 08:002:3
Hwaseong - Gangneung City | Korea Republic | National League15.06.2024, 08:001:1
Newmarket - Western Spirit | Australia | Brisbane15.06.2024, 08:003:1
Shenzhen Juniors - Shanghai Port II | China Pr | League Two15.06.2024, 08:001:2
Shandong Taishan II - Rizhao Yuqi | China Pr | League Two15.06.2024, 08:001:1
┼át─Ťt├ş - Ostrov | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 08:151:2
Bayanz├╝rkh Sporting - Deren | Mongolia | Niislel League15.06.2024, 08:151:3
Altona Magic - Green Gully | Australia | Victoria15.06.2024, 08:151:2
Kingborough Lions - Clarence Zebras | Australia | Tasmania15.06.2024, 08:303:2
Iecava W - Rigas W | Latvia | Women League15.06.2024, 09:004:2
Pohang Steelers - Daejeon Citizen | Korea Republic | K League Classic15.06.2024, 09:001:1
Dianella White Eagles - Joondalup United | Australia | Western Australia State League 115.06.2024, 09:002:2
Dong Thap - Dong Nai | Vietnam | V.League 215.06.2024, 09:001:2
Yangpyeong - Yeoju Sejong | Korea Republic | National League15.06.2024, 09:001:2
Kiruna FF - Ytterhogdal | Sweden | Division 2: Norrland15.06.2024, 09:001:3
Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons | Australia | Victoria15.06.2024, 09:001:2
Tallinna Kalev - Paide | Estonia | Meistriliiga15.06.2024, 09:001:2
Fujieda MYFC - Yokohama | Japan | J2 League15.06.2024, 09:001:2
Hills Brumbies - Sydney United | Australia | New South Wales15.06.2024, 09:002:2
St. George Saints - St George City FA | Australia | New South Wales15.06.2024, 09:002:2
Springfield United - Redcliffe PCYC | Australia | Brisbane15.06.2024, 09:002:3
YSCC - Gifu | Japan | J3 League15.06.2024, 09:001:1
Univ. Queensland - Brisbane Knights | Australia | Brisbane15.06.2024, 09:152:3
Quanzhou Yassin - Hunan Xiangtao | China Pr | League Two15.06.2024, 09:301:2
Sanfrecce Hiroshima - Tokyo Verdy | Japan | J1 League15.06.2024, 09:302:1
Gyeongnam - Suwon Bluewings | Korea Republic | K League Challenge15.06.2024, 10:001:1
Long An - Phu Dong | Vietnam | V.League 215.06.2024, 10:002:2
Young Lions - Albirex Niigata S | Singapore | S.League15.06.2024, 10:002:3
Taoyuan International W - Taichung Blue Whale W | Chinese Taipei | Taiwan Mulan Football League15.06.2024, 10:001:1
Kyoto Sanga - Consadole Sapporo | Japan | J1 League15.06.2024, 10:002:1
TIL 2020 W - Viking FK W | Norway | 1. Division Women15.06.2024, 10:001:1
Keila - Flora U19 | Estonia | II Liiga15.06.2024, 10:002:3
Hiiumaa - Paide III | Estonia | II Liiga15.06.2024, 10:002:2
Kagoshima United - Montedio Yamagata | Japan | J2 League15.06.2024, 10:001:2
Tukums II - Skanste | Latvia | 1. Liga15.06.2024, 10:001:2
V├Ąndra - N├Ámme United II | Estonia | II Liiga15.06.2024, 10:002:3
Luanda Villa - Rainbow | Kenya | Super League15.06.2024, 10:001:2
Gusii - Nairobi United | Kenya | Super League15.06.2024, 10:001:2
MCF - Mulembe United | Kenya | Super League15.06.2024, 10:002:1
Jeonnam Dragons - Bucheon 1995 | Korea Republic | K League Challenge15.06.2024, 10:001:2
Silibwet - Naivas | Kenya | Super League15.06.2024, 10:001:3
Mathare United - Darajani Gogo | Kenya | Super League15.06.2024, 10:001:1
Cerezo Osaka - Urawa Reds | Japan | J1 League15.06.2024, 10:002:1
Gwangju - Sangju Sangmu | Korea Republic | K League Classic15.06.2024, 10:001:1
Auda W - Metta W | Latvia | Women League15.06.2024, 10:001:4
Port Darwin - Mindil Aces | Australia | Northern15.06.2024, 10:301:3
Seongnam - Anyang | Korea Republic | K League Challenge15.06.2024, 10:301:1
Hualien W - Taipei Bear W | Chinese Taipei | Taiwan Mulan Football League15.06.2024, 11:001:1
V├ąlerenga W - Brann W | Norway | Toppserien15.06.2024, 11:002:1
Arna-Bj├Şrnar W - R├Şa W | Norway | Toppserien15.06.2024, 11:001:2
Stab├Žk W - Lyn W | Norway | Toppserien15.06.2024, 11:002:1
Kolbotn W - ├ůsane W | Norway | Toppserien15.06.2024, 11:002:2
LSK Kvinner W - Rosenborg W | Norway | Toppserien15.06.2024, 11:001:1
Laanemaa Haapsalu - Tammeka II | Estonia | Esiliiga B15.06.2024, 11:002:3
Olaine W - Riga W | Latvia | Women League15.06.2024, 11:002:3
Ilves II - Tampere United | Finland | Kakkonen15.06.2024, 11:002:2
Jitex W - Sunnan├ą W | Sweden | Damallsvenskan15.06.2024, 11:002:2
Landvetter IS - Hittarp | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland15.06.2024, 11:002:2
B├Čnh PhĂ░ß╗Ťc - H├▓a B├Čnh | Vietnam | V.League 215.06.2024, 11:002:1
Ume├ą FC Akademi - IFK Lule├ą | Sweden | Division 2: Norrland15.06.2024, 11:002:3
Stockholm Internazionale - Sollentuna | Sweden | Division 1: North15.06.2024, 11:002:1
Hammarby Talang - Vasalund | Sweden | Division 1: North15.06.2024, 11:002:1
Lidk├Âping W - Umea W | Sweden | Damallsvenskan15.06.2024, 11:002:2
Khovd - Khoromkhon | Mongolia | Niislel League15.06.2024, 11:152:3
Guangxi Lanhang - Hainan Star | China Pr | League Two15.06.2024, 11:302:1
Shijiazhuang Kungfu - Shanghai Jiading | China Pr | China League One15.06.2024, 11:301:1
Hangzhou - Changchun Yatai | China Pr | CSL15.06.2024, 11:352:2
VSK ├ůrhus - Holb├Žk B&I | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:001:1
AaB II - Dalum | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:1
Oure - Lyseng | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:002:2
Hobro II - B 1913 | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:1
Vejgaard B - Holstebro | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:001:1
Horsens II - Odder | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Aarhus Fremad II - Norresundby | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Sundby - Glostrup FK | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Tarnby FF - H├Şrsholm-Usser├Şd | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:3
Br├Şnsh├Şj - Frederikssund | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
K├Şge - Fortuna Hjorring W | Denmark | 3f Ligaen Women15.06.2024, 12:001:1
KoldingQ W - AGF W | Denmark | 3f Ligaen Women15.06.2024, 12:001:2
VB 1968 - KFUM Roskilde | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:001:2
Brondby W - Farum BK W | Denmark | 3f Ligaen Women15.06.2024, 12:001:1
Ish├Şj - Avarta | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:002:1
VRI - Hedensted | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Kjels├ąs - Eidsvold | Norway | 2. Division: Group 215.06.2024, 12:002:2
Ringsted - N├Žstved II | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
├ľsterlen - Karlskrona | Sweden | Division 2: Ostra Gotaland15.06.2024, 12:002:2
Shakhter Karagandy - Atyrau | Kazakhstan | Premier League15.06.2024, 12:001:2
Ethiopian Medhin - Ethiopia Bunna | Ethiopia | Premier League15.06.2024, 12:001:2
S├Ąffle SK - Grebbestad | Sweden | Division 2: Norra Gotaland15.06.2024, 12:002:2
Kumla - V├Ąnersborgs FK | Sweden | Division 2: Norra Gotaland15.06.2024, 12:002:2
Helios - V├Áru FC Helios | Estonia | II Liiga15.06.2024, 12:003:2
Tusker - Bandari | Kenya | Premier League15.06.2024, 12:001:1
Nairobi City Stars - Homeboyz | Kenya | Premier League15.06.2024, 12:001:1
IFK Trelleborg - H├Ąssleholms IF | Sweden | Division 2: Ostra Gotaland15.06.2024, 12:001:3
KCB - Posta Rangers | Kenya | Premier League15.06.2024, 12:001:1
Marienlyst - Viby | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
G├Şrslev - Karlslunde | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:001:2
Slagelse B&I - AB T├ąrnby | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:001:2
Allerod - Skjold | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Varde - Fjordager | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:1
Ringk├Şbing - Tarup-Paarup | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
B 1908 - Greve | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:2
Frem - N├Žsby | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:002:1
LSF - Herlev | Denmark | Denmark Series - Play-offs15.06.2024, 12:002:1
Silkeborg KFUM - Vanl├Şse | Denmark | 3. Division15.06.2024, 12:002:1
Varbergs GIF - Husqvarna | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland15.06.2024, 12:002:2
AaB W - NIF / HG W | Denmark | Women's Play-offs 1/215.06.2024, 12:002:1
Algarna - Gottne IF | Sweden | Division 2: Norrland15.06.2024, 12:002:3
Assiden IF - Oppsal | Norway | 3. Division - Group 315.06.2024, 12:002:3
Skeid II - Ullern | Norway | 3. Division - Group 315.06.2024, 12:002:3
Henan Songshan Longmen - Beijing Guoan | China Pr | CSL15.06.2024, 12:001:2
Os - Bjarg | Norway | 3. Division15.06.2024, 12:002:2
Djurg├ąrden U19 - H├Ącken U19 | Sweden | U19 League15.06.2024, 12:002:2
Notodden - H├Şdd | Norway | 2. Division15.06.2024, 12:001:2
Vard - Jerv | Norway | 2. Division15.06.2024, 12:001:2
Odense Q W - FC Thy - ThistedQ | Denmark | Women's Play-offs 1/215.06.2024, 12:002:1
Smiltene - M─ürupe | Latvia | 1. Liga15.06.2024, 12:001:2
Boden - Tegs SK | Sweden | Division 2: Norrland15.06.2024, 12:001:3
Bergnasets - T├Ąfte├ą | Sweden | Division 2: Norrland15.06.2024, 12:002:2
Skive - Thisted | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:002:1
Shabana - Leopards | Kenya | Premier League15.06.2024, 12:001:1
B 93 W - ├śsterbro W | Denmark | Women's Play-offs 1/215.06.2024, 12:002:1
Fyllingsdalen W - Odd W | Norway | 1. Division Women15.06.2024, 12:001:2
Esbjerg - Nyk├Şbing | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:003:1
HIK - Fremad Amager | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:002:2
Brabrand - FA 2000 | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:002:2
Aarhus Fremad - Roskilde | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:002:2
Middelfart - AB | Denmark | 2nd Division15.06.2024, 12:002:2
Muhoroni Youth - Talanta | Kenya | Premier League15.06.2024, 12:001:1
DPMM FC - Home United | Singapore | S.League15.06.2024, 12:152:2
Esbjerg U17 - Silkeborg U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 12:151:2
Big Bullets - CIVO United | Malawi | Super League15.06.2024, 12:302:1
Flekker├Şy - Brann II | Norway | 2. Division15.06.2024, 12:302:2
Kamuzu Barracks - Silver Strikers | Malawi | Super League15.06.2024, 12:301:2
HPS W - PK-35 Vantaa W | Finland | Liiga Women15.06.2024, 13:002:1
Kirkkonummi U20 - EsPa U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:002:2
MaPS U20 - Espoon Tikka U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:003:2
VPS-j U20 - HJS U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:004:2
PPJ U20 - Atlantis U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:003:2
Honka U20 - HJK U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:002:2
Ilves U20 - ToVe U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:003:2
VJS U20 - KuPS U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:002:2
MP U20 - P├Âxyt U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:002:2
SexyP├Âxyt - I-Kissat | Finland | Kakkonen15.06.2024, 13:002:3
PK-35 U20 - KoPSe U20 | Finland | U19 League15.06.2024, 13:002:4
Kuopion Elo - Kraft | Finland | Kakkonen15.06.2024, 13:002:2
PK-35 W - Ilves W | Finland | Liiga Women15.06.2024, 13:001:1
JyPK W - KuPS W | Finland | Liiga Women15.06.2024, 13:001:3
Hungary - Switzerland | Europe | European Championship15.06.2024, 13:002:1
GBK - TP-47 | Finland | Kakkonen15.06.2024, 13:002:2
Utsikten - Varberg BoIS | Sweden | Superettan15.06.2024, 13:001:1
Kungs├Ąngen - Gute | Sweden | Division 2: Norra Svealand15.06.2024, 13:001:2
Mjolby - Huddinge | Sweden | Division 2: Sodra Svealand15.06.2024, 13:001:2
Fluminense U20 - Nova Igua├žu U20 | Brazil | Carioca U2015.06.2024, 13:002:2
Botafogo U20 - Audax Rio U20 | Brazil | Carioca U2015.06.2024, 13:002:1
Vasco U20 - Madureira U20 | Brazil | Carioca U2015.06.2024, 13:002:1
Bangu U20 - Portuguesa RJ U20 | Brazil | Carioca U2015.06.2024, 13:001:1
Tr├¬s Cora├ž├Áes U20 - Santarritense U20 | Brazil | Mineiro U2015.06.2024, 13:002:2
Sk├Âvde AIK - Degerfors | Sweden | Superettan15.06.2024, 13:001:2
Gefle - Landskrona | Sweden | Superettan15.06.2024, 13:001:2
Alings├ąs W - Bollstan├Ąs W | Sweden | Damallsvenskan15.06.2024, 13:001:1
L├Şrenskog - Gjeller├ąsen | Norway | 3. Division - Group 515.06.2024, 13:001:2
Horsens U17 - S├ŞnderjyskE U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 13:001:2
Spjelkavik - Tr├Žff | Norway | 3. Division - Group 515.06.2024, 13:001:2
OB U17 - Vejle U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 13:003:1
K├Şbenhavn U17 - Randers Freja U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 13:002:1
Skjerv├Şy - Fl├Şya | Norway | 3. Division - Group 615.06.2024, 13:002:2
Arendal - Viking II | Norway | 2. Division15.06.2024, 13:002:2
Tiller - Rosenborg II | Norway | 3. Division - Group 415.06.2024, 13:003:2
Ullensaker / Kisa - Strindheim | Norway | 2. Division: Group 215.06.2024, 13:001:2
Fram - Odd II | Norway | 3. Division - Group 215.06.2024, 13:002:2
Lyngby U17 - Nordsj├Žlland U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 13:151:2
AaB U17 - Midtjylland U17 | Denmark | U17 Ligaen15.06.2024, 13:151:2
Innsbrucker AC - Kematen | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:302:2
F├╝gen - St. Johann in Tirol | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:302:2
Kitzb├╝hel - Wattens II | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:302:2
W├Ârgl - Kundl | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:302:2
Volders - Ebbs | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:301:2
V├Âls - Telfs | Austria | Landesliga: Tirol15.06.2024, 13:302:2
Simmeringer SC - Vorw├Ąrts Brigittenau | Austria | Landesliga: Wien15.06.2024, 13:302:2
Slimane - M├ętlaoui | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:001:1
Ben Guerdane - Marsa | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:002:1
Stade Tunisien - Club Africain | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:001:1
ES Tunis - Monastir | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:001:1
CA Bizertin - Tataouine | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:002:1
Etoile du Sahel - CS Sfaxien | Tunisia | Ligue 115.06.2024, 14:000:1
Khujand - Khatlon | Tajikistan | Vysshaya Liga15.06.2024, 14:001:1
Qviding FIF - Vastra Frolunda | Sweden | Division 2: Vastra Gotaland15.06.2024, 14:002:2
Karlshamn - Balkan | Sweden | Division 2: Ostra Gotaland15.06.2024, 14:002:2
Istiqlol Dushanbe - CSKA Pomir | Tajikistan | Vysshaya Liga15.06.2024, 14:002:1
Karlberg - Stocksund | Sweden | Division 1: North15.06.2024, 14:003:2
Arlanda - Enkoping | Sweden | Division 2: Norra Svealand15.06.2024, 14:002:2
Tobol - Kairat | Kazakhstan | Premier League15.06.2024, 14:002:1
Pors Grenland - Brodd | Norway | 3. Division - Group 215.06.2024, 14:002:1
Norrby - Oskarshamns AIK | Sweden | Division 1: South15.06.2024, 14:002:1
Roseng├ąrd - Trollh├Ąttan | Sweden | Division 1: South15.06.2024, 14:002:2
Lund - Torslanda | Sweden | Division 1: South15.06.2024, 14:001:2
├ängelholm - Tv├ą├ąker | Sweden | Division 1: South15.06.2024, 14:001:2
Gauthiod - Stenungsund | Sweden | Division 2: Norra Gotaland15.06.2024, 14:002:1
Sylvia - Enskede | Sweden | Division 2: Sodra Svealand15.06.2024, 14:002:2
Sandvikens AIK - Hudiksvall | Sweden | Division 2: Norra Svealand15.06.2024, 14:002:2
Viimsi II - Ajax Lasnam├Ąe | Estonia | II Liiga15.06.2024, 14:004:2
Fjardab H├Âttur Leiknir W - Gr├│tta W | Iceland | 1. Deild Women15.06.2024, 14:002:3
FC 1980 Wien - Mannsw├Ârth | Austria | Landesliga: Wien15.06.2024, 14:002:2
Kvartali W - Nike | Georgia | Women's League15.06.2024, 14:004:2
JPS - JS Hercules | Finland | Kakkonen15.06.2024, 14:002:1
Hellas Kagran - Wienerberg | Austria | Landesliga: Wien15.06.2024, 14:002:3
Austria XIII - Union Mauer | Austria | Landesliga: Wien15.06.2024, 14:001:3
FH W - Keflav├şk W | Iceland | ├Ürvalsdeild Women15.06.2024, 14:002:1
Letohrad - Velke Hamry | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:001:2
├Üst├ş nad Orlic├ş - P─Ťn─Ź├şn-Turnov | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:002:2
Trutnov - Čáslav | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:001:1
Syrianska - Sleipner | Sweden | Division 2: Sodra Svealand15.06.2024, 15:001:2
Kosmonosy - Slavia Hradec Kr├ílov├ę | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:002:2
Sokol Nespeky - Hrebec | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:002:2
Cidlina Novy Bydzov - Benesov | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:002:2
Spoje Praha - Hlinsko | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:002:2
Minija - Atmosfera | Lithuania | 1 Lyga15.06.2024, 15:002:1
Banga - TransINVEST Vilnius | Lithuania | A Lyga15.06.2024, 15:001:1
Tachov - Hořovicko | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:001:2
Doubravka - Ban├şk Sokolov | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:002:3
Rokycany - Pet┼Ö├şn Plze┼ł | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:001:3
Dobrovice - Benatky nad Jizerou | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:001:2
Neratovice-Byškovice - Louny | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:002:1
├Üjezd Praha 4 - Slan├Ż | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:001:1
Olympie Brezova - Admira Praha II | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:002:1
FK Brandys nad Labem - Meteor Praha | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:002:2
Spartak Sobeslav - Jiskra Doma┼żlice II | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:003:2
─îesk├Ż Brod - Kladno | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:002:2
Hv─Ťzda Cheb - Chomutov | Czech Republic | 4. Liga Division B15.06.2024, 15:001:3
USSK - Requins | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Ayema - ASPAC | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Damissa - Loto Popo | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Tukunnin - Dynamo Abomey | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Cavaliers - Espoir Savalou | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Dadj├Ę - Bani Gans├Ę | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
AS Cotonou - Dragons | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Coton Sport Ouidah - JSP | Benin | Championnat National15.06.2024, 15:001:1
Aritma Praha - Marianske Lazne | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:002:2
Chrudim II - Vysoke Myto | Czech Republic | 4. Liga Division C15.06.2024, 15:002:2
├ůland United W - Honka W | Finland | Liiga Women15.06.2024, 15:001:1
P┼Ö├şbram II - Jindrichuv Hradec | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:002:2
Otava Katovice - Klatovy | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:002:2
Kom├írov - Slavoj ─îesk├Ż Krumlov | Czech Republic | 4. Liga Division A15.06.2024, 15:002:1
Sidama Bunna - Mekelakeya | Ethiopia | Premier League15.06.2024, 15:001:1
Inter Turku II - EBK | Finland | Kakkonen15.06.2024, 16:003:2
Fj├Âlnir - Th├│r | Iceland | 1. Deild15.06.2024, 16:001:2
Augnablik - Magni | Iceland | 3. Deild15.06.2024, 16:002:2
Haitzendorf (Aut) - Waidhofen/Thaya | Austria | Landesliga: Nieder├Âsterreich15.06.2024, 16:003:2
KFG - V├Âlsungur | Iceland | 2. Deild15.06.2024, 16:002:2
Sigma - Vaughan Azzurri | Canada | League 1 Ontario15.06.2024, 16:002:3
KF - Selfoss | Iceland | 2. Deild15.06.2024, 16:002:3
Kaisar - Turan | Kazakhstan | Premier League15.06.2024, 16:001:2
Tindast├│ll W - V├şkingur Reykjav├şk W | Iceland | ├Ürvalsdeild Women15.06.2024, 16:002:2
Liep─üja - FC Daugavpils | Latvia | Virsliga15.06.2024, 16:001:2
Stjarnan W - Thor Akureyri W | Iceland | Úrvalsdeild Women15.06.2024, 16:002:2
Dainava - Kauno ┼Żalgiris | Lithuania | A Lyga15.06.2024, 16:001:1
Pyramids FC - Smouha | Egypt | Premier League15.06.2024, 16:001:1
JFK Ventspils - Riga FC II | Latvia | 1. Liga15.06.2024, 16:001:2
Ceramica Cleopatra - Zamalek | Egypt | Premier League15.06.2024, 16:001:1
Sk├íla - V├şkingur | Faroe Islands | Meistaradeildin15.06.2024, 16:002:3
Sepahan - Gol Gohar | Iran | Hazfi Cup15.06.2024, 16:151:2
Atl├ętico Ottawa - York9 | Canada | Canadian Premier League15.06.2024, 17:002:1
Racing Louisville W - Gotham FC W | Usa | NWSL15.06.2024, 17:002:1
Viimsi W - Ararat W | Estonia | Meistriliiga Women15.06.2024, 17:003:3
Mauaense - Atl├ętico Mogi | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 18:002:1
Aymor├ęs - Betim | Brazil | Mineiro 215.06.2024, 18:001:2
Tup├ú - Fernand├│polis | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 18:002:1
Uni├úo Mogi - Manthiqueira | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 18:002:1
North Esporte - Mamor├ę | Brazil | Mineiro 215.06.2024, 18:001:1
Paulista - Flamengo SP | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 18:001:1
Botafogo W - Internacional RS W | Brazil | Brasileiro Women15.06.2024, 18:001:2
Betim U20 - Futgol U20 | Brazil | Mineiro U2015.06.2024, 18:002:2
Inter de Minas U20 - Boston City U20 | Brazil | Mineiro U2015.06.2024, 18:001:2
AEA - Inter de Bebedouro | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 18:001:1
Tupi - Democrata SL | Brazil | Mineiro 215.06.2024, 18:301:1
Morris Elite - Long Island Rough Riders | Usa | PDL15.06.2024, 19:001:3
Varginha EC - Boa | Brazil | Mineiro 215.06.2024, 19:001:2
Apucarana - Laranja Mecânica | Brazil | Paranaense 215.06.2024, 19:001:1
S├úo Carlos - Barcelona EC | Brazil | Paulista S├ęrie B15.06.2024, 19:001:1
St-Hubert - Royal-S├ęlect de Beauport | Canada | PLSQ15.06.2024, 19:002:2
Montsin├ęry - Karib | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:002:2
Italy - Albania | Europe | European Championship15.06.2024, 19:002:1
Boston - Pathfinder | Usa | PDL15.06.2024, 19:002:1
Matoury - Le Geldar | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:001:2
CSC Cayenne - Balata-Abriba | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:002:2
Grand Santi - Etoile Matoury | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:002:2
Remire - Saint-Georges | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:002:2
SC Kourou - Sport Guyanais | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:003:1
Loyola - Olympique Cayenne | French Guiana | Division d'Honneur15.06.2024, 19:002:2
Black Rock - Blackwatch Rush | Usa | PDL15.06.2024, 20:002:1
Paradise - St. John's | Grenada | Premier Division15.06.2024, 20:003:2
Hard Rock - Mt. Rich | Grenada | Premier Division15.06.2024, 20:003:2
Ferroviária W - Santos W | Brazil | Brasileiro Women15.06.2024, 20:002:1
HFX Wanderers - Forge | Canada | Canadian Premier League15.06.2024, 20:001:1
Wake W - Carolina W | Usa | USL W League15.06.2024, 20:302:3
Tennessee SC W - SSA Soccer W | Usa | USL W League15.06.2024, 21:008:1
New Jersey Copa - Ironbound | Usa | PDL15.06.2024, 21:002:1
Miami AC W - Palm City Americanas W | Usa | USL W League15.06.2024, 21:003:3
Colombia - Bolivia | World | WC Qualification South America15.06.2024, 21:002:1
Blues - WIA | Canada | PCSL15.06.2024, 21:003:2
AS Laval - Montr├ęal II | Canada | PLSQ15.06.2024, 21:302:2
Vit├│ria da Conquista - Fluminense de Feira | Brazil | Baiano 215.06.2024, 22:001:1
Kingston Stockade - New Jersey United | Usa | NPSL15.06.2024, 22:002:1
Monmouth - Philadelphia Union III | Usa | NPSL15.06.2024, 22:002:2
São Gabriel - Bage | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:001:1
San Mart├şn Mendoza - Atenas | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:2
Ferrovi├írio de Lichinga - Ferrovi├írio Nampula | Mozambique | Mo├žambola15.06.2024, 22:001:1
Text├ífrica - Ferroviario Beira | Mozambique | Mo├žambola15.06.2024, 22:001:2
Desportivo Nacala - ENH Vilankulo | Mozambique | Mo├žambola15.06.2024, 22:001:1
Songo - Black Bulls Maputo | Mozambique | Mo├žambola15.06.2024, 22:002:2
Guti├ęrrez - Ferro Carril Oeste LP | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:1
El Linque├▒o - Defensores Belgrano VR | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Sol de Am├ęrica - Boca Unidos | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:1
Juventud Unida Univ. - Ciudad de Bol├şvar | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Costa do Sol - Ba├şa de Pemba | Mozambique | Mo├žambola15.06.2024, 22:002:1
Naft Maysan - Zakho | Iraq | Iraqi League15.06.2024, 22:001:1
Al Quwa Al Jawiya - Naft | Iraq | Iraqi League15.06.2024, 22:001:1
Naft Al-Wasat - Al Zawra'a | Iraq | Iraqi League15.06.2024, 22:001:1
Cleveland Force - Dayton Dutch Lions | Usa | PDL15.06.2024, 22:002:1
Pakhtakor - Navbakhor | Uzbekistan | PFL15.06.2024, 22:001:2
Neftchi - Surkhon Termez | Uzbekistan | PFL15.06.2024, 22:001:1
Deportivo Rinc├│n - Sansinena | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:1
Deportivo Camioneros - Huracán Las Heras | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Circulo Deportivo - Cipolletti | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Valeo - Syracuse FC | Usa | NPSL15.06.2024, 22:001:2
Newroz SC - Al Najaf | Iraq | Iraqi League15.06.2024, 22:001:1
Karbala - Al Karkh | Iraq | Iraqi League15.06.2024, 22:001:1
Gimnasia Concepci├│n - Sportivo Belgrano | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Grapiuna Itabuna - Galicia | Brazil | Baiano 215.06.2024, 22:001:1
Cayon - Garden Hotspurs | Brak Danych | Premier League15.06.2024, 22:002:1
Grêmio W - Cruzeiro W | Brazil | Brasileiro Women15.06.2024, 22:002:2
Alliance United - North Toronto Nitros | Canada | League 1 Ontario15.06.2024, 22:002:2
Simcoe County Rovers - ProStars | Canada | League 1 Ontario15.06.2024, 22:003:2
Argentino Monte Ma├şz - Estudiantes de San Luis | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:1
Cruzeiro RS - Passo Fundo | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:001:2
Lajeadense - Aimor├ę | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:001:1
Sarmiento Resistencia - San Mart├şn Formosa | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Juventud Antoniana - Sarmiento de La Banda | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:2
Gl├│ria - Veran├│polis | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:001:1
Gaucho - Esportivo | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:001:1
Brasil Farroupilha - União RS | Brazil | Gaucho 215.06.2024, 22:002:1
Def. de Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:2
Crucero del Norte - Central Norte | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:001:1
Germinal de Rawson - Sol de Mayo | Argentina | Torneo Federal A15.06.2024, 22:002:2
First State - Electric City Shock | Usa | NPSL15.06.2024, 22:301:3
Longueuil - Mont-Royal Outremont | Canada | PLSQ15.06.2024, 22:301:2
West Virginia Chaos - North Carolina II | Usa | PDL15.06.2024, 23:002:2
Minneapolis City - Milwaukee Bavarians | Usa | PDL15.06.2024, 23:002:2
Wake - Discoveries | Usa | PDL15.06.2024, 23:003:2
AFC Ann Arbor - Midwest United | Usa | PDL15.06.2024, 23:003:2
Lehigh Valley Utd. Sonic - Real Central New Jersey | Usa | PDL15.06.2024, 23:001:2
AC Connecticut - Boston City | Usa | PDL15.06.2024, 23:002:2
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds | Usa | USL15.06.2024, 23:001:2
Lone Star II - Ocean City Nor'easters | Usa | PDL15.06.2024, 23:001:3
Vermont Green - Western Mass Pioneers | Usa | PDL15.06.2024, 23:002:1
Global Soccer Pathways - Naples United | Usa | NPSL15.06.2024, 23:002:3
Greenville United - Charlottetowne Hops | Usa | NPSL15.06.2024, 23:002:2
Port City - Hickory | Usa | NPSL15.06.2024, 23:000:2
Hershey W - PA Classics W | Usa | WPSL15.06.2024, 23:001:0
Milwaukee Torrent - St. Louis Club Atletico | Usa | NPSL15.06.2024, 23:003:2
Port Moody Rangers - Victoria United | Canada | PCSL15.06.2024, 23:003:4
Kamloops Rivers II - Mid Isle Highlanders | Canada | PCSL15.06.2024, 23:003:2
Indy Eleven - San Antonio | Usa | USL15.06.2024, 23:002:2
Rochester - RKC | Usa | PDL15.06.2024, 23:001:3
FC Motown II - Hudson Valley Hammers | Usa | PDL15.06.2024, 23:302:3
Toronto - Chicago Fire | Usa | MLS15.06.2024, 23:302:1
Fabrose - Blainville | Canada | PLSQ15.06.2024, 23:302:2
New England - Vancouver Whitecaps | Usa | MLS15.06.2024, 23:301:2
Atlanta United - Houston Dynamo | Usa | MLS15.06.2024, 23:302:1
Charlotte - DC United | Usa | MLS15.06.2024, 23:301:1
North Carolina Courage W - Orlando Pride W | Usa | NWSL15.06.2024, 23:302:2
Orlando City - Los Angeles FC | Usa | MLS15.06.2024, 23:301:2