Resultaten van AI-voorspellingen: voetbal

Elke AI-tip die vóór de aftrap is gepubliceerd telt na afloop mee – raak en mis. Regels zonder modelantwoord tellen niet mee.

82% · trefkans op tips meer dan 1,5 goals (laatste 30 dagen) 62.422 echte AI-tips afgerond sinds 02.06.2023

Ontgrendel alle AI-tips vanaf $29.99/maandKaart, PayPal of mobile money

Trefzekerheid per markt

Over 1.5
82%
5.345 van 6.508
Dubbele kans
73%
8.606 van 11.728
Over/Under 2.5
56%
6.640 van 11.963
Beide teams scoren
55%
6.524 van 11.963
Uitslag (1X2)
52%
6.235 van 11.963
Exacte uitslag
10%
1.165 van 11.963

Systeem met positieve ROI

+12,3% ROI in 24 dagen

AI-tips: minder dan 2,5 goals · odds 1,70–2,45, gemiddeld 1,96 · AI-zekerheid ≥ 70%

ROI
+12,3%
Weddenschappen
57
Trefzekerheid
57,9%
Gem. odds
1,96
Oddsbereik
1,70–2,45
Winst
+6,99 eenheden
Max. terugval
6,68 eenheden

Periode: laatste 30 dagen (16.09.2026–15.10.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 16.09.2026–09.10.2026

Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.

Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken

We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.

Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model

AI-tipBereikWeddenschappenTrefzekerheid (break-even)Gem. oddsWinst (eenheden)ROISignaal
Minder dan 3,5 goalsodds 2,50–3,205552,7% (37,1%)2,71+23,55+42,8%solide
Uitzege (2)odds 1,80–2,0030555,7% (52,8%)1,89+16,69+5,5%mogelijk toeval
Thuiszege (1)odds 1,40–1,6054568,8% (66,8%)1,50+15,95+2,9%mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goalsAI-zekerheid vanaf 70%7776,6% (74,1%)1,36+2,12+2,8%mogelijk toeval
Uitzege (2)AI-zekerheid 50–60%41259,2% (57,9%)1,79+6,26+1,5%mogelijk toeval
Uitzege (2)odds 1,40–1,6019767,5% (66,8%)1,50+2,43+1,2%mogelijk toeval

Laatste 30 dagen (16.09.2026–15.10.2026)

AI-tipBereikWeddenschappenTrefzekerheid (break-even)Gem. oddsWinst (eenheden)ROISignaal
Minder dan 3,5 goalsodds 2,50–3,206953,6% (36,7%)2,74+31,27+45,3%solide
Minder dan 2,5 goalsodds 2,50–3,206139,3% (36,8%)2,73+4,16+6,8%mogelijk toeval
Uitzege (2)odds 1,80–2,0032155,5% (52,8%)1,90+16,15+5,0%mogelijk toeval
Uitzege (2)AI-zekerheid 50–60%45259,3% (56,6%)1,89+19,92+4,4%mogelijk toeval
Uitzege (2)odds 1,40–1,6020868,8% (66,8%)1,50+6,44+3,1%mogelijk toeval
Thuiszege (1)odds 1,40–1,6057868,9% (66,9%)1,50+17,25+3,0%veelbelovend
Thuiszege (1)AI-zekerheid 50–60%75861,1% (60,5%)1,70+12,23+1,6%mogelijk toeval

Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.

Kaartvoorspellingen: hoe nauwkeurig ze zijn

2 510 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.

Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
1 612 van 2 510 goed
referentie 58,6% · +5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
1 590 van 2 510 goed
referentie 58,4% · +5,0 pp
MarktNauwkeurigheidAfgerekendReferentieVoorsprong
Meer dan 2,5 kaarten76,7%2 51076,1% altijd meer dan+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten64,2%2 51058,6% altijd meer dan+5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten63,3%2 51058,4% altijd minder dan+5,0 pp
Meer dan 5,5 kaarten74,3%2 51073,5% altijd minder dan+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon76,3%2 51075,9% altijd ja+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart80,6%2 51080,6% altijd nee+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop87,5%2 51087,5% altijd nee+0,0 pp · geen voorsprong

De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.

Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.

Alle kaartvoorspellingen →

1X2-trefzekerheid per dag

100%75%50%25%0
171819202122232425262728293001020304050607080910111213141516

Echte AI-voetbaltips per dag afgerond, laatste 30 dagen. Vage balken: minder dan 30 tips die dag.

Laatst afgeronde AI-tips

Laatste 48 uur: 74 van 134 1X2-tips raak (55%). De telling omvat alle afgeronde echte tips, niet alleen de kaarten hieronder.

UEFA Europa League15.10 19:00
Benfica
4:1Einde
Celtic
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa League15.10 19:00
Bournemouth
3:0Einde
Sturm Graz
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa League15.10 19:00
Celta Vigo
1:2Einde
Juventus
AI 1-2 2 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 19:00
Dinamo Zagreb
1:0Einde
Anderlecht
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 19:00
Ferencvarosi TC
2:1Einde
Plzen
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 19:00
Jagiellonia
3:1Einde
Ararat-Armenia
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa League15.10 19:00
Marseille
0:1Einde
Olympiakos Piraeus
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 19:00
NEC Nijmegen
1:1Einde
Levski Sofia
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 19:00
Rennes
2:1Einde
OFI
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
Atalanta
3:1Einde
Pafos
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
Brighton
4:0Einde
Kauno Žalgiris
AI 3-0 1 Over 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
FC Copenhagen
3:0Einde
SC Braga
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
SC Freiburg
3:2Einde
FK Jablonec
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
St. Truiden
2:0Einde
FC Iberia 1999
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa Conference League15.10 19:00
Twente
1:0Einde
FC Thun
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
Conference League - League phase15.10 19:00
Brann
2:1Einde
Lincoln Red Imps
AI 3-0 1 Over 2.5 Beide scoren: nee
Conference League - League phase15.10 19:00
Hearts
1:1Einde
FC Nordsjaelland
AI 1-2 2 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 16:45
AZ Alkmaar
2:1Einde
Hapoel Beer Sheva
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa League15.10 16:45
Celje
0:3Einde
Omonia Nicosia
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 16:45
Lech Poznan
0:4Einde
Bayer Leverkusen
AI 1-2 2 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 16:45
Lyon
3:2Einde
Crystal Palace
AI 2-1 1 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 16:45
Red Bull Salzburg
0:4Einde
AC Milan
AI 1-2 2 Over 2.5 Beide scoren: ja
UEFA Europa League15.10 16:45
Sparta Praha
1:1Einde
Lillestrom
AI 2-0 1 Under 2.5 Beide scoren: nee
UEFA Europa League15.10 16:45
Torreense
1:2Einde
Sunderland
AI 0-2 2 Under 2.5 Beide scoren: nee

Alle markten

MarktTipsRaakTrefzekerheid
Uitslag
Thuiszege (1)7.7544.16054%
Gelijkspel (X)2356226%
Uitzege (2)3.9742.01351%
Dubbele kans
Thuiszege → 1X7.7545.76374%
Uitzege → X23.9742.84372%
Over/Under
Over 1.58.8047.18282%
Under 1.53.15988328%
Over 2.56.5084.10363%
Under 2.55.4552.53747%
Over 3.516410966%
Under 3.511.7997.44563%
Veiligheidsmarge
Under 2.5 → under 3.55.4553.72268%
Over 2.5 → over 1.56.5085.34582%
Beide teams scoren
Beide scoren: ja6.3903.75859%
Beide scoren: nee5.5732.76650%
Exacte uitslag
Exacte uitslag11.9631.16510%