Meest trefzekere markt: Over 1.5 – 82% juist (5 345 van 6 508 tips, laatste 30 dagen). Vandaag heeft geen enkele regel een positieve ROI op minstens 40 weddenschappen.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Laatste 1 dagen (15.10.2026–15.10.2026)
Nog geen enkel bereik staat op winst bij minstens 40 weddenschappen (33 afgerekende tips met odds in deze periode).
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Systeem met positieve ROI
+9,9% ROI in 6 dagen
AI-tips op een uitzege · odds 1,50–1,99, gemiddeld 1,75
ROI
+9,9%
Weddenschappen
234
Trefzekerheid
62,8%
Gem. odds
1,75
Oddsbereik
1,50–1,99
Winst
+23,07 eenheden
Max. terugval
14,90 eenheden
Periode: laatste 7 dagen (09.10.2026–15.10.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 09.10.2026–14.10.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Laatste 7 dagen (09.10.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
102
61,8% (52,7%)
1,90
+17,80
+17,5%
veelbelovend
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
114
66,7% (58,1%)
1,95
+17,43
+15,3%
veelbelovend
Beide teams scoren – nee
odds 2,00–2,50
40
52,5% (45,4%)
2,21
+5,97
+14,9%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
85
74,1% (66,7%)
1,50
+9,57
+11,3%
veelbelovend
Beide teams scoren – nee
AI-zekerheid 40–50%
55
60,0% (56,4%)
1,82
+4,11
+7,5%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid 40–50%
100
54,0% (50,4%)
2,04
+7,18
+7,2%
mogelijk toeval
Minder dan 3,5 goals
AI-zekerheid 50–60%
69
58,0% (57,0%)
1,84
+1,90
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 40–50%
389
53,0% (51,8%)
1,99
+8,61
+2,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
224
59,4% (59,5%)
1,75
+4,93
+2,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,80–2,00
241
53,9% (52,9%)
1,89
+4,33
+1,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 2,50–3,20
43
39,5% (38,4%)
2,61
+0,46
+1,1%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
224
67,4% (67,0%)
1,50
+0,69
+0,3%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Systeem met positieve ROI
+9,9% ROI in 13 dagen
AI-tips op een uitzege · odds 1,50–2,49, gemiddeld 1,77 · AI-zekerheid ≥ 50%
ROI
+9,9%
Weddenschappen
187
Trefzekerheid
63,1%
Gem. odds
1,77
Oddsbereik
1,50–2,49
Winst
+18,42 eenheden
Max. terugval
7,26 eenheden
Periode: laatste 14 dagen (02.10.2026–15.10.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 02.10.2026–14.10.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Laatste 14 dagen (02.10.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
209
65,1% (59,0%)
1,83
+22,97
+11,0%
veelbelovend
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
177
57,6% (52,8%)
1,89
+16,11
+9,1%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
138
72,5% (66,7%)
1,50
+12,17
+8,8%
veelbelovend
Beide teams scoren – nee
odds 1,60–1,80
67
62,7% (59,1%)
1,69
+4,03
+6,0%
mogelijk toeval
Beide teams scoren – nee
odds 1,40–1,60
50
70,0% (65,9%)
1,52
+2,93
+5,9%
mogelijk toeval
Beide teams scoren – ja
AI-zekerheid onder 40%
62
58,1% (55,0%)
1,85
+2,21
+3,6%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
404
61,1% (60,2%)
1,72
+13,26
+3,3%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 40–50%
653
52,5% (51,3%)
2,00
+16,88
+2,6%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,80–2,00
403
54,3% (52,9%)
1,89
+10,64
+2,6%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
371
68,7% (66,9%)
1,50
+9,35
+2,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,60–1,80
175
60,0% (59,2%)
1,69
+2,79
+1,6%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: laatste 30 dagen (16.09.2026–15.10.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 16.09.2026–09.10.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Laatste 30 dagen (16.09.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
69
53,6% (36,7%)
2,74
+31,27
+45,3%
solide
Minder dan 2,5 goals
odds 2,50–3,20
61
39,3% (36,8%)
2,73
+4,16
+6,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
321
55,5% (52,8%)
1,90
+16,15
+5,0%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
452
59,3% (56,6%)
1,89
+19,92
+4,4%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
208
68,8% (66,8%)
1,50
+6,44
+3,1%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
578
68,9% (66,9%)
1,50
+17,25
+3,0%
veelbelovend
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
758
61,1% (60,5%)
1,70
+12,23
+1,6%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: laatste 90 dagen (18.07.2026–15.10.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 18.07.2026–13.10.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Laatste 90 dagen (18.07.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
solide
Minder dan 2,5 goals
odds 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
968
59,9% (58,4%)
1,81
+28,31
+2,9%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
649
53,6% (52,1%)
2,17
+19,05
+2,9%
mogelijk toeval
Gelijkspel (X)
odds 2,50–3,20
126
34,1% (33,5%)
2,99
+3,51
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
394
53,8% (52,8%)
1,90
+7,42
+1,9%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
266
68,0% (66,9%)
1,50
+5,12
+1,9%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
779
68,0% (66,8%)
1,50
+13,81
+1,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 2,50–3,20
317
37,2% (37,3%)
2,70
+2,45
+0,8%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: de hele vastgelegde periode (23.06.2026–15.10.2026) · 24.06.2026–12.09.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Hele periode (23.06.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
solide
Uitzege (2)
odds 2,50–3,20
396
38,4% (37,0%)
2,71
+18,17
+4,6%
mogelijk toeval
Minder dan 2,5 goals
odds 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
749
52,1% (50,9%)
2,28
+23,82
+3,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
1 004
59,4% (58,0%)
1,84
+26,00
+2,6%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
885
67,7% (66,9%)
1,50
+10,29
+1,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid vanaf 70%
202
63,4% (63,2%)
1,69
+2,39
+1,2%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
451
53,0% (52,8%)
1,90
+1,21
+0,3%
mogelijk toeval
Gelijkspel (X)
odds 2,50–3,20
156
33,3% (33,6%)
2,99
+0,48
+0,3%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Periode: de hele vastgelegde periode (23.06.2026–15.10.2026) · 24.06.2026–12.09.2026
Zo rekenen we: vaste inzet van 1 eenheid per weddenschap, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 weddenschappen. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 weddenschappen staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
solide
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
mogelijk toeval
Meer dan 2,5 goals
AI-zekerheid vanaf 70%
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
mogelijk toeval
Hele periode (23.06.2026–15.10.2026)
AI-tip
Bereik
Weddenschappen
Trefzekerheid (break-even)
Gem. odds
Winst (eenheden)
ROI
Signaal
Minder dan 3,5 goals
odds 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
solide
Uitzege (2)
odds 2,50–3,20
396
38,4% (37,0%)
2,71
+18,17
+4,6%
mogelijk toeval
Minder dan 2,5 goals
odds 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
AI-zekerheid 50–60%
749
52,1% (50,9%)
2,28
+23,82
+3,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid 50–60%
1 004
59,4% (58,0%)
1,84
+26,00
+2,6%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
odds 1,40–1,60
885
67,7% (66,9%)
1,50
+10,29
+1,2%
mogelijk toeval
Thuiszege (1)
AI-zekerheid vanaf 70%
202
63,4% (63,2%)
1,69
+2,39
+1,2%
mogelijk toeval
Uitzege (2)
odds 1,80–2,00
451
53,0% (52,8%)
1,90
+1,21
+0,3%
mogelijk toeval
Gelijkspel (X)
odds 2,50–3,20
156
33,3% (33,6%)
2,99
+0,48
+0,3%
mogelijk toeval
Vaste inzet van 1 eenheid, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Kaartvoorspellingen: hoe nauwkeurig ze zijn
94 afgerekende wedstrijden, 14.10.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
In deze periode staat geen enkele kaartlijn voor op zijn referentie.
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
71,3%
94
72,3% altijd meer dan
-1,1 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
61,7%
94
53,2% altijd meer dan
+8,5 pp · geen voorsprong
Meer dan 4,5 kaarten
63,8%
94
61,7% altijd minder dan
+2,1 pp · geen voorsprong
Meer dan 5,5 kaarten
73,4%
94
72,3% altijd minder dan
+1,1 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
72,3%
94
72,3% altijd ja
+0,0 pp · geen voorsprong
Rode kaart
85,1%
94
85,1% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
94
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
765 afgerekende wedstrijden, 08.10.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 4,5 kaarten
61,7%
472 van 765 goed
referentie 56,3% · +5,4 pp
Meer dan 3,5 kaarten
63,8%
488 van 765 goed
referentie 60,4% · +3,4 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
78,2%
765
79,0% altijd meer dan
-0,8 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
63,8%
765
60,4% altijd meer dan
+3,4 pp
Meer dan 4,5 kaarten
61,7%
765
56,3% altijd minder dan
+5,4 pp
Meer dan 5,5 kaarten
71,6%
765
70,8% altijd minder dan
+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
77,1%
765
77,3% altijd ja
-0,1 pp · geen voorsprong
Rode kaart
79,2%
765
79,2% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
765
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
1 096 afgerekende wedstrijden, 01.10.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 4,5 kaarten
61,0%
669 van 1 096 goed
referentie 56,4% · +4,7 pp
Meer dan 3,5 kaarten
64,7%
709 van 1 096 goed
referentie 60,9% · +3,8 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
78,6%
1 096
78,5% altijd meer dan
+0,1 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
64,7%
1 096
60,9% altijd meer dan
+3,8 pp
Meer dan 4,5 kaarten
61,0%
1 096
56,4% altijd minder dan
+4,7 pp
Meer dan 5,5 kaarten
72,3%
1 096
71,5% altijd minder dan
+0,7 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
77,2%
1 096
76,9% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
79,9%
1 096
79,9% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
100,0%
1 096
100,0% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
2 510 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
1 612 van 2 510 goed
referentie 58,6% · +5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
1 590 van 2 510 goed
referentie 58,4% · +5,0 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,7%
2 510
76,1% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
2 510
58,6% altijd meer dan
+5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
2 510
58,4% altijd minder dan
+5,0 pp
Meer dan 5,5 kaarten
74,3%
2 510
73,5% altijd minder dan
+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,3%
2 510
75,9% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,6%
2 510
80,6% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
87,5%
2 510
87,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
2 510 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
1 612 van 2 510 goed
referentie 58,6% · +5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
1 590 van 2 510 goed
referentie 58,4% · +5,0 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,7%
2 510
76,1% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
2 510
58,6% altijd meer dan
+5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
2 510
58,4% altijd minder dan
+5,0 pp
Meer dan 5,5 kaarten
74,3%
2 510
73,5% altijd minder dan
+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,3%
2 510
75,9% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,6%
2 510
80,6% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
87,5%
2 510
87,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
2 510 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
1 612 van 2 510 goed
referentie 58,6% · +5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
1 590 van 2 510 goed
referentie 58,4% · +5,0 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,7%
2 510
76,1% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
2 510
58,6% altijd meer dan
+5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
2 510
58,4% altijd minder dan
+5,0 pp
Meer dan 5,5 kaarten
74,3%
2 510
73,5% altijd minder dan
+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,3%
2 510
75,9% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,6%
2 510
80,6% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
87,5%
2 510
87,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
2 510 afgerekende wedstrijden, 18.09.2026–15.10.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
1 612 van 2 510 goed
referentie 58,6% · +5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
1 590 van 2 510 goed
referentie 58,4% · +5,0 pp
Markt
Nauwkeurigheid
Afgerekend
Referentie
Voorsprong
Meer dan 2,5 kaarten
76,7%
2 510
76,1% altijd meer dan
+0,6 pp · geen voorsprong
Meer dan 3,5 kaarten
64,2%
2 510
58,6% altijd meer dan
+5,7 pp
Meer dan 4,5 kaarten
63,3%
2 510
58,4% altijd minder dan
+5,0 pp
Meer dan 5,5 kaarten
74,3%
2 510
73,5% altijd minder dan
+0,8 pp · geen voorsprong
Beide teams op de bon
76,3%
2 510
75,9% altijd ja
+0,3 pp · geen voorsprong
Rode kaart
80,6%
2 510
80,6% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
Strafschop
87,5%
2 510
87,5% altijd nee
+0,0 pp · geen voorsprong
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
Transparante tracking en publicatie van voorspellingen
Bij aipredict.io wordt elke voetbalvoorspelling vastgelegd en publiekelijk gepubliceerd als football prediction results. Het systeem registreert voorspellingen per competitie en per match, inclusief de gekozen uitkomst en de uiteindelijke uitslag, zodat gebruikers de voortgang kunnen volgen. Deze transparante publicatie maakt AI football results tastbaar en controleerbaar.
Het belang van geverifieerde nauwkeurigheid
Verifieerbare soccer prediction accuracy vormt de kern van betrouwbare sportforecasting. Onze cijfers worden regelmatig geverifieerd en duidelijk gerapporteerd, zodat gebruikers het verschil zien tussen toevallige winnende beslissingen en op statistiek gebaseerde kansen. Een consistente high prediction success rate geeft vertrouwen in toekomstige voorspellingen.
Analyse van prestaties per categorie
Gebruikers kunnen verleden prestaties analyseren over categorieën zoals:
1X2
Over/Under
BTTS
Daarnaast kan men filters toepassen op competitie en tijdsperiode om trends te ontdekken en de betrouwbaarheid per categorie te evalueren.
Transparantie bouwt vertrouwen
Transparantie in football prediction results versterkt het vertrouwen van fans en professionals. Door openlijk de structuur van de modellen te tonen en de daadwerkelijke outcomes te koppelen aan voorspellingen, wordt de soccer prediction accuracy duidelijk zichtbaar en de AI football results geloofwaardig. De aanwezigheid van een consistente prediction success rate onderstreept dit vertrouwen.
Wereldwijde competitie-dekking
Onze dekking omvat toonaangevende competities en leagues, zodat gebruikers breed zicht hebben op de prestaties van AI-voorspellingen: