Najskuteczniejszy rynek: Powyżej 1.5 – 82% trafień (5 345 z 6 508 typów, ostatnie 30 dni). Żadna reguła nie ma dziś dodatniego ROI przy co najmniej 40 zakładach.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Ostatnie 1 dni (15.10.2026–15.10.2026)
Żaden przedział nie jest jeszcze na plusie przy co najmniej 40 zakładach (33 rozliczonych typów z kursem w tym okresie).
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+9,9% ROI w 6 dni
Typy AI na wygraną gości · kursy 1,50–1,99, średnio 1,75
ROI
+9,9%
Zakłady
234
Trafność
62,8%
Średni kurs
1,75
Zakres kursów
1,50–1,99
Zysk
+23,07 j.
Maks. obsunięcie
14,90 j.
Okres: ostatnie 7 dni (09.10.2026–15.10.2026), łącznie z typami sprzed aktualizacji modelu · 09.10.2026–14.10.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Ostatnie 7 dni (09.10.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
102
61,8% (52,7%)
1,90
+17,80
+17,5%
obiecujący
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
114
66,7% (58,1%)
1,95
+17,43
+15,3%
obiecujący
Obie drużyny strzelą – nie
kurs 2,00–2,50
40
52,5% (45,4%)
2,21
+5,97
+14,9%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
85
74,1% (66,7%)
1,50
+9,57
+11,3%
obiecujący
Obie drużyny strzelą – nie
pewność AI 40–50%
55
60,0% (56,4%)
1,82
+4,11
+7,5%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 40–50%
100
54,0% (50,4%)
2,04
+7,18
+7,2%
może być przypadek
Poniżej 3,5 gola
pewność AI 50–60%
69
58,0% (57,0%)
1,84
+1,90
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 40–50%
389
53,0% (51,8%)
1,99
+8,61
+2,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
224
59,4% (59,5%)
1,75
+4,93
+2,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,80–2,00
241
53,9% (52,9%)
1,89
+4,33
+1,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 2,50–3,20
43
39,5% (38,4%)
2,61
+0,46
+1,1%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
224
67,4% (67,0%)
1,50
+0,69
+0,3%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+9,9% ROI w 13 dni
Typy AI na wygraną gości · kursy 1,50–2,49, średnio 1,77 · pewność AI ≥ 50%
ROI
+9,9%
Zakłady
187
Trafność
63,1%
Średni kurs
1,77
Zakres kursów
1,50–2,49
Zysk
+18,42 j.
Maks. obsunięcie
7,26 j.
Okres: ostatnie 14 dni (02.10.2026–15.10.2026), łącznie z typami sprzed aktualizacji modelu · 02.10.2026–14.10.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Ostatnie 14 dni (02.10.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
209
65,1% (59,0%)
1,83
+22,97
+11,0%
obiecujący
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
177
57,6% (52,8%)
1,89
+16,11
+9,1%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
138
72,5% (66,7%)
1,50
+12,17
+8,8%
obiecujący
Obie drużyny strzelą – nie
kurs 1,60–1,80
67
62,7% (59,1%)
1,69
+4,03
+6,0%
może być przypadek
Obie drużyny strzelą – nie
kurs 1,40–1,60
50
70,0% (65,9%)
1,52
+2,93
+5,9%
może być przypadek
Obie drużyny strzelą – tak
pewność AI poniżej 40%
62
58,1% (55,0%)
1,85
+2,21
+3,6%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
404
61,1% (60,2%)
1,72
+13,26
+3,3%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 40–50%
653
52,5% (51,3%)
2,00
+16,88
+2,6%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,80–2,00
403
54,3% (52,9%)
1,89
+10,64
+2,6%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
371
68,7% (66,9%)
1,50
+9,35
+2,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,60–1,80
175
60,0% (59,2%)
1,69
+2,79
+1,6%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+12,3% ROI w 24 dni
Typy AI: poniżej 2,5 gola · kursy 1,70–2,45, średnio 1,96 · pewność AI ≥ 70%
ROI
+12,3%
Zakłady
57
Trafność
57,9%
Średni kurs
1,96
Zakres kursów
1,70–2,45
Zysk
+6,99 j.
Maks. obsunięcie
6,68 j.
Okres: ostatnie 30 dni (16.09.2026–15.10.2026), łącznie z typami sprzed aktualizacji modelu · 16.09.2026–09.10.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Ostatnie 30 dni (16.09.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
69
53,6% (36,7%)
2,74
+31,27
+45,3%
mocny
Poniżej 2,5 gola
kurs 2,50–3,20
61
39,3% (36,8%)
2,73
+4,16
+6,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
321
55,5% (52,8%)
1,90
+16,15
+5,0%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
452
59,3% (56,6%)
1,89
+19,92
+4,4%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
208
68,8% (66,8%)
1,50
+6,44
+3,1%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
578
68,9% (66,9%)
1,50
+17,25
+3,0%
obiecujący
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
758
61,1% (60,5%)
1,70
+12,23
+1,6%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+5,4% ROI w 88 dni
Typy AI 1X2 · kursy 1,30–2,93, średnio 1,73 · pewność AI ≥ 70%
ROI
+5,4%
Zakłady
95
Trafność
63,2%
Średni kurs
1,73
Zakres kursów
1,30–2,93
Zysk
+5,17 j.
Maks. obsunięcie
5,64 j.
Okres: ostatnie 90 dni (18.07.2026–15.10.2026), łącznie z typami sprzed aktualizacji modelu · 18.07.2026–13.10.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Ostatnie 90 dni (18.07.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
mocny
Poniżej 2,5 gola
kurs 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
968
59,9% (58,4%)
1,81
+28,31
+2,9%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
649
53,6% (52,1%)
2,17
+19,05
+2,9%
może być przypadek
Remis (X)
kurs 2,50–3,20
126
34,1% (33,5%)
2,99
+3,51
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
394
53,8% (52,8%)
1,90
+7,42
+1,9%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
266
68,0% (66,9%)
1,50
+5,12
+1,9%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
779
68,0% (66,8%)
1,50
+13,81
+1,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 2,50–3,20
317
37,2% (37,3%)
2,70
+2,45
+0,8%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+23,8% ROI w 81 dni
Typy AI 1X2 · kursy 2,00–2,99, średnio 2,37 · pewność AI ≥ 70%
ROI
+23,8%
Zakłady
51
Trafność
51,0%
Średni kurs
2,37
Zakres kursów
2,00–2,99
Zysk
+12,13 j.
Maks. obsunięcie
4,01 j.
Okres: cały zebrany okres (23.06.2026–15.10.2026) · 24.06.2026–12.09.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Cały okres (23.06.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 2,50–3,20
396
38,4% (37,0%)
2,71
+18,17
+4,6%
może być przypadek
Poniżej 2,5 gola
kurs 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
749
52,1% (50,9%)
2,28
+23,82
+3,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
1 004
59,4% (58,0%)
1,84
+26,00
+2,6%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
885
67,7% (66,9%)
1,50
+10,29
+1,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 70% i więcej
202
63,4% (63,2%)
1,69
+2,39
+1,2%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
451
53,0% (52,8%)
1,90
+1,21
+0,3%
może być przypadek
Remis (X)
kurs 2,50–3,20
156
33,3% (33,6%)
2,99
+0,48
+0,3%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
System z dodatnim ROI
+23,8% ROI w 81 dni
Typy AI 1X2 · kursy 2,00–2,99, średnio 2,37 · pewność AI ≥ 70%
ROI
+23,8%
Zakłady
51
Trafność
51,0%
Średni kurs
2,37
Zakres kursów
2,00–2,99
Zysk
+12,13 j.
Maks. obsunięcie
4,01 j.
Okres: cały zebrany okres (23.06.2026–15.10.2026) · 24.06.2026–12.09.2026
Jak liczymy: stała stawka 1 jednostki (j.) na zakład, bez podatku, średnie kursy kilku bukmacherów zapisane przed rozpoczęciem meczu. Zysk podajemy w jednostkach; ROI = zysk ÷ suma stawek; maks. obsunięcie = największy spadek od szczytu zysku. Regułę wybieramy codziennie od nowa spośród 840 kombinacji (rynek × przedział kursu × pewność AI) z próbą co najmniej 40 zakładów. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych. Kursy poniżej 1,20 pomijamy; pierwszeństwo mają reguły na plusie w obu połowach okresu.
Gdzie typy AI zarabiały: przedziały kursów i pewności
Każdy rozliczony typ AI z kursem sprzed meczu dzielimy według rodzaju typu, przedziału kursu i pewności AI. Pokazujemy tylko przedziały na plusie przy co najmniej 40 zakładach, od najwyższego ROI. Kursy na powyżej/poniżej i „obie drużyny strzelą” zapisujemy od 12.09.2026, więc te rynki mają krótszą historię.
Od 15.09.2026 – zaktualizowany model
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
55
52,7% (37,1%)
2,71
+23,55
+42,8%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
305
55,7% (52,8%)
1,89
+16,69
+5,5%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
545
68,8% (66,8%)
1,50
+15,95
+2,9%
może być przypadek
Powyżej 2,5 gola
pewność AI 70% i więcej
77
76,6% (74,1%)
1,36
+2,12
+2,8%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
412
59,2% (57,9%)
1,79
+6,26
+1,5%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,40–1,60
197
67,5% (66,8%)
1,50
+2,43
+1,2%
może być przypadek
Cały okres (23.06.2026–15.10.2026)
Typ AI
Przedział
Zakłady
Trafność (próg)
Śr. kurs
Zysk (j.)
ROI
Sygnał
Poniżej 3,5 gola
kurs 2,50–3,20
78
51,3% (36,7%)
2,74
+30,42
+39,0%
mocny
Wygrana gości (2)
kurs 2,50–3,20
396
38,4% (37,0%)
2,71
+18,17
+4,6%
może być przypadek
Poniżej 2,5 gola
kurs 2,50–3,20
99
38,4% (36,8%)
2,73
+4,07
+4,1%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
pewność AI 50–60%
749
52,1% (50,9%)
2,28
+23,82
+3,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 50–60%
1 004
59,4% (58,0%)
1,84
+26,00
+2,6%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
kurs 1,40–1,60
885
67,7% (66,9%)
1,50
+10,29
+1,2%
może być przypadek
Wygrana gospodarzy (1)
pewność AI 70% i więcej
202
63,4% (63,2%)
1,69
+2,39
+1,2%
może być przypadek
Wygrana gości (2)
kurs 1,80–2,00
451
53,0% (52,8%)
1,90
+1,21
+0,3%
może być przypadek
Remis (X)
kurs 2,50–3,20
156
33,3% (33,6%)
2,99
+0,48
+0,3%
może być przypadek
Stała stawka 1 jednostki na zakład, bez podatku, średnie kursy sprzed meczu. Próg = trafność potrzebna, żeby przy tych kursach wyjść na zero. Sygnał: „mocny” = wyraźnie powyżej progu i na plusie w obu połowach okresu; „obiecujący” = powyżej progu w obu połowach; „może być przypadek” = próba wciąż za mała, by to rozstrzygnąć. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych.
Prognozy na kartki: jaką mają skuteczność
Rozliczone mecze: 40, 15.10.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
W tym okresie żadna linia kartek nie wyprzedza swojego punktu odniesienia.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
77,5%
40
77,5% zawsze powyżej
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
65,0%
40
67,5% zawsze powyżej
-2,5 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 4,5 kartki
57,5%
40
57,5% zawsze poniżej
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 5,5 kartki
65,0%
40
65,0% zawsze poniżej
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
77,5%
40
77,5% zawsze tak
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
85,0%
40
85,0% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
100,0%
40
100,0% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 750, 09.10.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 4,5 kartki
62,0%
465 z 750 trafionych
punkt odniesienia 56,4% · +5,6 pkt proc.
Powyżej 3,5 kartki
63,7%
478 z 750 trafionych
punkt odniesienia 60,3% · +3,5 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
78,1%
750
78,9% zawsze powyżej
-0,8 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
63,7%
750
60,3% zawsze powyżej
+3,5 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
62,0%
750
56,4% zawsze poniżej
+5,6 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
71,6%
750
70,9% zawsze poniżej
+0,7 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
76,9%
750
77,1% zawsze tak
-0,1 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
79,2%
750
79,2% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
100,0%
750
100,0% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 1 082, 02.10.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 4,5 kartki
60,8%
658 z 1 082 trafionych
punkt odniesienia 56,4% · +4,4 pkt proc.
Powyżej 3,5 kartki
64,9%
702 z 1 082 trafionych
punkt odniesienia 60,9% · +4,0 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
78,5%
1 082
78,4% zawsze powyżej
+0,1 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
64,9%
1 082
60,9% zawsze powyżej
+4,0 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
60,8%
1 082
56,4% zawsze poniżej
+4,4 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
72,2%
1 082
71,5% zawsze poniżej
+0,6 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
77,2%
1 082
76,9% zawsze tak
+0,3 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
80,0%
1 082
80,0% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
100,0%
1 082
100,0% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 2 510, 18.09.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
1 612 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,6% · +5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
1 590 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,4% · +5,0 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
76,7%
2 510
76,1% zawsze powyżej
+0,6 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
2 510
58,6% zawsze powyżej
+5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
2 510
58,4% zawsze poniżej
+5,0 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
74,3%
2 510
73,5% zawsze poniżej
+0,8 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
76,3%
2 510
75,9% zawsze tak
+0,3 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
80,6%
2 510
80,6% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
87,5%
2 510
87,5% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 2 510, 18.09.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
1 612 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,6% · +5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
1 590 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,4% · +5,0 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
76,7%
2 510
76,1% zawsze powyżej
+0,6 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
2 510
58,6% zawsze powyżej
+5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
2 510
58,4% zawsze poniżej
+5,0 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
74,3%
2 510
73,5% zawsze poniżej
+0,8 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
76,3%
2 510
75,9% zawsze tak
+0,3 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
80,6%
2 510
80,6% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
87,5%
2 510
87,5% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 2 510, 18.09.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
1 612 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,6% · +5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
1 590 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,4% · +5,0 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
76,7%
2 510
76,1% zawsze powyżej
+0,6 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
2 510
58,6% zawsze powyżej
+5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
2 510
58,4% zawsze poniżej
+5,0 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
74,3%
2 510
73,5% zawsze poniżej
+0,8 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
76,3%
2 510
75,9% zawsze tak
+0,3 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
80,6%
2 510
80,6% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
87,5%
2 510
87,5% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Rozliczone mecze: 2 510, 18.09.2026–15.10.2026. Obok każdej skuteczności podajemy punkt odniesienia — tyle daje typ bez żadnej prognozy, czyli wskazywanie zawsze tej strony, która wypada częściej — żeby było widać, gdzie prognoza AI faktycznie coś wnosi.
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
1 612 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,6% · +5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
1 590 z 2 510 trafionych
punkt odniesienia 58,4% · +5,0 pkt proc.
Rynek
Skuteczność
Rozliczonych
Punkt odniesienia
Przewaga
Powyżej 2,5 kartki
76,7%
2 510
76,1% zawsze powyżej
+0,6 pkt proc. · bez przewagi
Powyżej 3,5 kartki
64,2%
2 510
58,6% zawsze powyżej
+5,7 pkt proc.
Powyżej 4,5 kartki
63,3%
2 510
58,4% zawsze poniżej
+5,0 pkt proc.
Powyżej 5,5 kartki
74,3%
2 510
73,5% zawsze poniżej
+0,8 pkt proc. · bez przewagi
Obie drużyny kartkowane
76,3%
2 510
75,9% zawsze tak
+0,3 pkt proc. · bez przewagi
Czerwona kartka
80,6%
2 510
80,6% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Rzut karny
87,5%
2 510
87,5% zawsze nie
+0,0 pkt proc. · bez przewagi
Punkt odniesienia to typ bez żadnej prognozy: zawsze ta strona, która w tej próbie wypadła częściej. Rynek mówi coś o modelu dopiero wtedy, gdy skuteczność jest wyższa od punktu odniesienia — wysoka liczba na linii, gdzie jedna strona zdarza się w większości meczów, mówi więcej o rynku niż o modelu.
Prognozy na kartki zapisujemy od 18.09.2026, więc krótsze okresy mogą pokazywać te same liczby. Każda prognoza jest zapisywana przed pierwszym gwizdkiem i rozliczana z przebiegiem meczu; żółta i czerwona kartka liczą się po jednej. Typ brzmi powyżej/tak, gdy prognoza AI daje co najmniej 50%.
Transparentne śledzenie i publikowanie wyników predykcji w aipredict.io
Na aipredict.io każdy wynik prognozy jest rejestrowany i publikowany w sposób przejrzysty. Zbieramy metadane: liga, kategoria (1X2, Over/Under, BTTS), data i wynik rzeczywisty. W sekcji football prediction results widzisz historyczne zestawienia oraz proste statystyki w tabelach i wykresach. Dzięki temu użytkownicy mogą porównać AI football results z rzeczywistymi rezultatami i ocenić trafność prognoz na żywo.
Znaczenie weryfikowanej trafności prognoz
Dokładność prognoz to kluczowy wskaźnik wiarygodności. Soccer prediction accuracy jest mierzone jawnie, a dane podlegają okresowym przeglądom. Dzięki przejrzystym metrykom użytkownicy mogą ocenić, jak często przewidywania były trafne i w jakich kontekstach sprawdzają się najlepiej. To podnosi wartość AI football results i realny prediction success rate.
Analiza wyników według kategorii
Użytkownicy mogą analizować wyniki w kategoriach 1X2, Over/Under i BTTS. Na liście wyników dostępne są filtry według lig, okresów i typów zakładów. Zebrane dane pozwalają porównać skuteczność w poszczególnych kategoriach i obliczyć własny wskaźnik prediction success rate dla interesujących zestawień.
Dlaczego transparentność buduje zaufanie
Przejrzystość i dostęp do archiwów umożliwiają samodzielną weryfikację wyników. Gdy każdy wynik jest jasno opisany, użytkownicy zyskują pewność co do jakości danych i algorytmów. To najprostszy sposób, by zbudować zaufanie wokół football prediction results, soccer prediction accuracy i AI football results.
Zakres lig
Aipredict.io monitoruje czołowe ligi i turnieje, zapewniając wsparcie dla różnych potrzeb analiz.